NOVINKA: Emailové notifikácie

Príspevok v téme: NOVINKA: Emailové notifikácie
Macca

Od marca sme pre vás spustili na fóre novú funkciu – ODOBERANIE EMAILOVÝCH UPOZORNENÍ. Už vám neujde ani jeden príspevok. Emailom vás totiž upozorníme vždy, ak v téme, ktorú chcete sledovať, pribudnú nové príspevky.

Funkcia je prístupná pre všetkých prihlásených užívateľov. Nájdete ju v podobe tlačidla - Odoberať upozornenia emailom - umiestneného vpravo hore v každej téme.

Ak si neželáte dostávať upozornenia emailom, jednoducho si zasielanie zrušíte.

Veríme, že aj prostredníctvom tejto služby sa budete cítiť na našom fóre ešte komfortnejšie.

matway

Macca, ďakujem, ale nie je to ešte stále to, na čo som reagoval a apeloval. Notifikácia je v poriadku /na mobile som tu notifikáciu nevedel potvrdiť/, na PC, už to tlačítko ste opravili, bude asi OK.
Zopakujem sa ale pri inom, ak mi pri príspevkoch chce niekto napísať mail /čo mám v nastaveniach povolené/ ikona mailu /obáločka/ vedľa môjho nicku nieje, čiže mi nikto nemôže písať na môj mail.
Za ďalšie, viem, že sa to tejto novinky z vašej strany netýka, ale odpoveď sme viacerí nedostali, a to, že teraz píšem s admínom, ale nevidím na čo reagujem, asi to ozrejmím.
V minulosti tu, alebo aj na iných veboch, je klasika / a bolo to aj tu takto zavedené/, že ak prispievateľ prispieva, tak vidí predošlé príspevky na ktoré reaguje, nie že si to musí pamätať, či už popis problému, správnosť nicku, názov liekov, choroby atď...alebo to nepíšem zrozumiteľne?

Macca

Tlacitko "Odoberat notifikacie mailom" by malo byt v pravo hore v kazdej teme. Hned vedla tlacitka "Do oblubenych". Ale zrejme tam mame nejaku chybu, ked sa vam nezobrazuje. Dakujeme za nahlasenie :)

A cez tlacitko "Viac" sa viete dostat k zoznamu tem, kde ste prispeli. Alebo temy, ktore ste zalozili. Je to to, co hladas matway?

matway

Už som prišiel na editovanie svojho profilu, ale notifikaciu mailom mám písanú hlášku chyba, skúste neskôr. Tak skúsim neskôr...

matway

Macca, ja by som chcel dostať info, kde je to tlačítko na odber? V pravom hornom rohu ho nemám a uvažujem, že si nechám posielať reakcie na mail, kde som prispieval. To kvitujem.
Za druhé, kde si môžem editovať svoj profil, keďže som prihlásený, ale nevidím nič o mojich údajoch. Taktiež ikonka môj mail nie je pri mojom nicku v žiadnom príspevku, čo tiež nechápem, keď som evidovaný ako registrovaný a prihlásený.
A za tretie, tak ako sa pýtal filipTT /ospravedlňujem sa, ak som skomolil nick/, prečo nevidím k akej téme prispievam, to znamená, aspoň poslednú reakciu, ak nie práve tú, ktorú chcem okomentovať, čo nie je možné, aby som si pamätal, na čo všetko chcem reagovať prispievateľovi?

Macca

To je zámer. Forum je hlavne o zdravi a nechceme uzivatelov zahlcovat temami, ktore do takehoto fora skutocne nepatria.

Zaroven sme nechceli uzivatlom zakazovat aby si vytvarali aj temy o inych problematikach, preto sme to takto oddelili.

Macca

Hmm. Mohlo sa stať, že pri prechode na responsívny dizajn pozmenilo dátum príspevku i keď je to veľmi nepravdepodobné. Takýto problém nám do teraz ešte nikto nehlásil.

Kýčera

V žiadnom prípade, je to MOJ PRÍSPEVOK, kt. som nehodila ani do tejto témy, ale niekde, kde sa spomínala biorezonancia!!! Aj keď som si raz spravila chybu vo svojom nicku - Kýčer, vždy moje "i" bolo tvrdé a DLHÉ!!! Čakám na seriózne vysvetlenie...

Macca

Alebo mal niekto rovnaku prezyvku ako ty. Ako neregistrovany pouzivatel tvoju prezyvku moze pouzit hocikto. Cize je docela mozne, ze to bol tento pripad.