NOVINKA: Emailové notifikácie

Príspevok v téme: NOVINKA: Emailové notifikácie
Macca

Od marca sme pre vás spustili na fóre novú funkciu – ODOBERANIE EMAILOVÝCH UPOZORNENÍ. Už vám neujde ani jeden príspevok. Emailom vás totiž upozorníme vždy, ak v téme, ktorú chcete sledovať, pribudnú nové príspevky.

Funkcia je prístupná pre všetkých prihlásených užívateľov. Nájdete ju v podobe tlačidla - Odoberať upozornenia emailom - umiestneného vpravo hore v každej téme.

Ak si neželáte dostávať upozornenia emailom, jednoducho si zasielanie zrušíte.

Veríme, že aj prostredníctvom tejto služby sa budete cítiť na našom fóre ešte komfortnejšie.

Shayleen

To akoze nehnevajte sa ale co sa to tu dnes deje? Goji spam? Hä? V kazdej teme ci sa zdravia tyka alebo netyka vsade spam o goji a clovek to tu uz ani prispievat nemoze? Kedy bjde konecne poriadok?

Macca

Taketo temy staci iba nahlasit cez patricnu funkciu. Tymto sposobom im robite len dalsiu reklamu :)

Dakujeme za nahlasenie..

Macca

Nahlasovanie funguje, nemusite sa bat, ze nie. Len nie sme vzdy pri "kompe" :)
Co sa tyka neregistrovaneho uzivatela Mesje, dostal ban. Ale neviem ci pomoze, IP adresu si meni kazdu chvilu :(

Messje

MP
Citala som to...Tu ale nejde o mna,nech sa s mojim nickom hra...Tu ide o zakladateloch tem.Nie kazdy je tu tak casto ako my a nevie ake vyhody ma zaregostrovat sa alebo temu uzamknut.Necitaju vsetci vsetko.Len sa im zacne ublizovat vzdy od tej istej osoby.Kedysi sa tu daval BAN.Uz to neplati?Ved admini vidia tie IP adresy
Nie su hlupi.

Mesačný princ

Messje - Aj mesačný vôl robil to isté :D Ale ja ho mám celkom rád. Prečítaj si to, čo ti napísala Anjelik * :)

Messje

Ahoj Macca
naozaj funguje pri registrovanych uzivateloch,ze ked kliknu na skodlivy prispevok,vy to skontrolujete?Lebo sa mi to par krat stalo,ze som klikla a nic,az kym som nevlozila sem cely link.Skutocne je tu jedna skodkyna,ktora robi vela zla vo vela temach,vzdy pod inym nickom.Uz len vy viete skontrolovat IP adresu,...takze dnes som klikla na skodlive prispevky,kde dokonca pise pod napr mojim nickom,aj ked zmeni len jedno pismenko,,,stale to robi dojem,ze som to ja.

matway

Macca, mám návrh. Môže sa uskutočniť skrátiť príspevok, vlastne téma vo forme ,,čítať ďalej"? Napadlo ma to pri zdĺhavých, nekončiacich témach, dokonca aj pri mojich, ďakujem.