NOVINKA: Emailové notifikácie

Príspevok v téme: NOVINKA: Emailové notifikácie
Macca

Od marca sme pre vás spustili na fóre novú funkciu – ODOBERANIE EMAILOVÝCH UPOZORNENÍ. Už vám neujde ani jeden príspevok. Emailom vás totiž upozorníme vždy, ak v téme, ktorú chcete sledovať, pribudnú nové príspevky.

Funkcia je prístupná pre všetkých prihlásených užívateľov. Nájdete ju v podobe tlačidla - Odoberať upozornenia emailom - umiestneného vpravo hore v každej téme.

Ak si neželáte dostávať upozornenia emailom, jednoducho si zasielanie zrušíte.

Veríme, že aj prostredníctvom tejto služby sa budete cítiť na našom fóre ešte komfortnejšie.

Macca

Nie je mozne overit vek uzivatela. Ako?
Preto aspon obsah nevhodny pre deti a vhodny od 15+ zaradujeme do kategorie "Sexuologia", ktora sa nelistuje v hlavnom zozname s ostatnymi kategoriami.
Ak si vsimnete akukolvek nevhodnu temu, uvitame vasu pomoc a takuto temu nahlasite :)

Messje

Ja neverim ze sa to da Mesacny princ.
Vsade sa da kliknut ci ma osoba 18...ale ktory 16rocny klikne na nie?
Zas je to len o nahlaseni temy...Mozno by mohli byt take temy uzamknute priamo adminom hned od zaciatku,alebo po nahlaseni a dovolene len ozaj aj na len citanie byt pre registrovanych .
Neregistrovany ju otvorit nemoze...tak to myslim.
Ale zase..aj ten 12 rocny sa vie zaregistrovat :-(

Mesačný princ

Niektoré témy s obsahom, ktorý by nemusel byť vhodný pre mladšie ročníky by mal byť špeciálne od 18 rokov. Ako nič v zlom ale už som si tu všimol, že sa na toto neberie ohľad a predsa to čítajú aj deti.

Neviem ako by sa to dalo spraviť, možno vám to nevadí ale...je to na zamyslenie

Messje

Macca,Andrej dobry den
Aj ked tato tema je pod nesuvisiace so zdravim,ale myslim,ze tie najnovsie prispevky tam nemaju co robit.

www.zdravie.sk

matway

Nechcem vŕtať, ale môj názor je, že tento server je o zdraví, preto by som navrhol, aby ste sa zamerali na srdiečko, buď to nejak presmerovať pre násťročných alebo to viac odkontrolovať!
Uvedomte si, že ste povolili anonym, bez registrácie, bez IP adresy viditeľnosti, a hlavne bez kontroly zahltenia integrálami!

Zdravie je vážna vec, čítať tu témy, ako sa niekomu postaví, ma taký alebo hentaký orgazmus, rozmery penisu, samovraždy, randenie, to tu podľa mňa nepatrí!

Myslím si, že vám utekajú potenciálny prispievatelia, rúti sa to.
Toť môj návrh.

Andrej

Messje,
my sme vybrali cestu, kde zakladat temy moze vybrat ci ju zamkne len pre registrovanych alebo necah otvorenu pre koho kolvek.
Takze nech sa paci - kazda zamknuta tema je presne taka ako si prajes.

Messje

Zazila som aj to matway a nefungovalo to.Same obvinenia.Ludia sledovali nicky,ip adresy a potom neslo o temu ale napadania jeden druheho.