NOVINKA: Emailové notifikácie

Príspevok v téme: NOVINKA: Emailové notifikácie
Macca

Od marca sme pre vás spustili na fóre novú funkciu – ODOBERANIE EMAILOVÝCH UPOZORNENÍ. Už vám neujde ani jeden príspevok. Emailom vás totiž upozorníme vždy, ak v téme, ktorú chcete sledovať, pribudnú nové príspevky.

Funkcia je prístupná pre všetkých prihlásených užívateľov. Nájdete ju v podobe tlačidla - Odoberať upozornenia emailom - umiestneného vpravo hore v každej téme.

Ak si neželáte dostávať upozornenia emailom, jednoducho si zasielanie zrušíte.

Veríme, že aj prostredníctvom tejto služby sa budete cítiť na našom fóre ešte komfortnejšie.

Filip TT

Viacnasobne pridavanie prispevku

vznika vtedy, ked po odkliknuti tlacitka "Pridat prispevok" sa zdanlivo dlhsiu dobu nic nedeje a uzivatel ho preto klika znovu a znovu. Pri kazdom kliknuti sa prispevok znovu a znovu pridava, ale hlaska o tom, ze prispevok bol uz pridany sa neobjavuje.

Macca

Chybu pri odosielani prispevku sme odstranili. Dajte vediet keby daco..

Ked napisete prispevok a kliknete na tlacitko Odoslat prispevok, objavi sa vam sprava: Príspevok bol úspešne pridaný do diskusie. Ďakujeme.

Ked stranku refreshnete pri tejto sprave, Vas prispevok sa odosle znova a nastane duplicita.

Preto pri uspesnom odoslani prispevku, stranku uz nerefreshujte, ale kliknite na tlacitko: Pokracovat do diskusnej temy. Alebo okno zavrite.

Messje

Macca
Ano suvisi lebo mne ukazovalo to iste co Filipovi.Dlho nic a zrazu ze nastala chyba pri odoslani.A ked som sa tam vratila,nasla som sa tam viac x.

Macca

matway - tvoju obalocku pozrieme. Tam bude nejaka chyba :)
Filip TT a Messje - tato chyba spolu asi suvisi, pozrieme. Prispevok sa odosle. Staci odoslat raz, len vas to neupozorni, ze prispevok bol odoslany. A potom vyhodi error.

K tomu odpisovaniu, ze nevidite na co vlastne reagujete. Prehodnotime a nieco vymyslime. Urobit sa da vsetko, len to nie je jednoduche a nejde to rychlo :) Dakujeme za vasu spatnu vazbu.

Messje

Dobry vecer...
Mate tu nejaky problem...vidim ze nielen mne odchadzaju prispevky niekolkokrat aj ked ho odoslem len raz.Vyzera to trosku blbo :-(

Mesačný princ

Filip TT - otvor si nejaký textový súbor a skopíruj si tam tému a odpovedaj. je to veľmi praktické, pretože ak ti padne net alebo majú nejakú chybu tak ti nezmizne príspevok a môžeš ho tam vložiť neskôr.

Už sa mi to párkrát stalo, tak som opatrnejší.

Mesačný princ

Filip TT - ja som sa na to už tuším pýtal a bolo mi odpísané, že je to kvôli tej aplikácií na telefón tak spravené a že sa to nedá urobiť inak.

V minulosti to bolo samozrejme takto. Mne napríklad vadia aj ,,témy, do ktorých som prispel,, že tam sú napríklad príspevky poprehadzované a nie podľa aktuálneho dátumu hneď na začiatku.

Filip TT

matwayova pripomienka je velmi prakticka. Ked reagujem na nieco, musim mat otvorene zdravie 2x - v jednom okne pozeram prispevok na ktory reagujem a v druhom pisem.