NOVINKA: Emailové notifikácie

Príspevok v téme: NOVINKA: Emailové notifikácie
Macca

Od marca sme pre vás spustili na fóre novú funkciu – ODOBERANIE EMAILOVÝCH UPOZORNENÍ. Už vám neujde ani jeden príspevok. Emailom vás totiž upozorníme vždy, ak v téme, ktorú chcete sledovať, pribudnú nové príspevky.

Funkcia je prístupná pre všetkých prihlásených užívateľov. Nájdete ju v podobe tlačidla - Odoberať upozornenia emailom - umiestneného vpravo hore v každej téme.

Ak si neželáte dostávať upozornenia emailom, jednoducho si zasielanie zrušíte.

Veríme, že aj prostredníctvom tejto služby sa budete cítiť na našom fóre ešte komfortnejšie.

Macca

Ahoj Ernesto. Dakujeme za konstruktivny navrh. Pozname vyhody phpBB forum, ale vedenie sa rozhodlo pre riesenie ake mame teraz. Prerobenie naseho systemu do phpBB by v tomto momente bolo znacne komplikovane a casovo narocne. Tu energiu radsej venujeme zlepsovaniu toho co mame :)

EDIT:
Vyhladavanie planujeme. To co je teraz je len docasna nahrada.
Registrovaneho a prihlaseneho uzivatela Captcha neotravuje. Aspon by nemala..
Par dalsich funkcii tu mame, ako je napriklad pridanie si temy do oblubenych. Pri vylistovani oblubenych tem hned vidis, v ktorej bola posledna aktivita.

Ernesto

Zdravim,

nedalo by sa z tohto fora urobit PhpBB forum? :-)

Diskutuje tu dost ludi a myslim, ze rast fora limituje prave jeho platforma, napr. nedaju sa tu vkladat citacie kto na koho reaguje, resp na co konkretne reaguje - strasne otravne pri dlhociznych temach. Dalsia silna vec: nevidim v ktorych temach pribudli nove prispevky od mojej poslednej navstevy, resp v dlhych temach nevidim, ktore prispevky som uz cital a ktore su nove a tak sa stale musim preklikavat :-(

Dalsie vyhody: daju sa pouzit ine fonty, daju sa vyhladat prispevky konkretneho pouzivatela, daju sa posielat spravy medzi clenmi, nechce to Captcha ked som prihlaseny, ked nastavim aby ma automaticky prihlasilo, tak to funguje ... proste neskutocny posun vpred a odpada administratorom pracne implementovanie noviniek ako je tato - odoberat email notifikacie, ktore v tejto platforme uz dlho existuju :)

Na prave takychto forach vyrastli dva weby, ktore navstevujem dobrych 10 rokov. Najprv existovalo forum a az potom web :-) ako-investovat.sk alebo forum.sportujeme.sk ... Proste dobra komunita a interaktivne forum dokazu priniest taky traffic uzivatelov, ze nakoniec sa na tom da postavit uplne novy a uspesny web. Myslim ze aj pre vyhladavacie boty je phpBB velmi dobre optimalizovane a okamzite indexuje temy - dalsi prilev uzivatelov.

Bol by som stastny, keby ste aspon chvilu pouvazovali nad tymto napadom. A verim, ze rozpravam za viacerych :) Inak super praca, forum je krasne a urcite mi bude chybat ak by sa veci pohli smerom k phpbb.

Mesačný princ

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za zmazanie príspevkov, ktoré urážali ako diskutujúcich, tak často toho, kto tému založil.

Macca

Stále niečo mažem, ale nie vždy som prítomná. Každopádne veľmi pekne ďakujeme za každé nahlásenia a upozornenia :)

lingtimeago

Macca, pozdravujem. Tu vas stary znamy prispievatel. Kde je Matej? Teror-moderator? Ale to je jedno, co som chcel.. Preco toto forum enormne upadlo do skazy? Ved co tema, to spam/link na komercnu blbinu, ci uz lieky, tovar, alebo restika. Podotykam, do temy 4 rokov zaprasenej. Trochu smutne, ze odisli ludia, co prispievali do fora rozumne, len preto, ze sa tu nezmyselne skomercnilo vsetko. Ale to uz nie je moj problem.. Zrejme je forum vedlajsia kolaj, kedze zisky z marketingu sa sypu, vsakze.. Krasny vikend prajem :)