NOVINKA: Emailové notifikácie

Príspevok v téme: NOVINKA: Emailové notifikácie
Macca

Od marca sme pre vás spustili na fóre novú funkciu – ODOBERANIE EMAILOVÝCH UPOZORNENÍ. Už vám neujde ani jeden príspevok. Emailom vás totiž upozorníme vždy, ak v téme, ktorú chcete sledovať, pribudnú nové príspevky.

Funkcia je prístupná pre všetkých prihlásených užívateľov. Nájdete ju v podobe tlačidla - Odoberať upozornenia emailom - umiestneného vpravo hore v každej téme.

Ak si neželáte dostávať upozornenia emailom, jednoducho si zasielanie zrušíte.

Veríme, že aj prostredníctvom tejto služby sa budete cítiť na našom fóre ešte komfortnejšie.

======

Nie ste nejaki strasne precitlivulecki? Myslite si o sebe, ze ste neviem co a vsetci su povinni byt k vam mili a ochranovat vas, ale vy ste robili a robite to iste inym. Urazate, nadavate, spravate sa nadradene. Tak si vyzerte aj odraz vasho vlastneho spravania.

Mesačný princ

Milí ADMINI, prečo ste mi presunuli tému o zničení populácie belorítok do nesúvisiacich so zdravím???

Veď sa jedná o vyhubenie stoviek mláďat a týka sa to zdravia zvierat.

Ja už tomuto vôbec nerozumiem..omg :(

pusi pusi

Dobry, prispevok pridany v diskusii z temy Najdeme sa? S prezyvkou Adr1a. Pridany 2.06.2016 v čase 15:27:58 Treba vymazat lebo uráža druhé osoby, vďaka!

Messje

kôn
To ze sa tu prihlasujes pod desiatkami nickov admini vidia.Ak mas nieco na mna,zaregistruj sa a kazdy prispevok co tu ja vlozim mozes nahlasit ako skodlivy.V opacnom pripade ta tu nikto respektovat nebude.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.