NOVINKA: Emailové notifikácie

Príspevok v téme: NOVINKA: Emailové notifikácie
Macca

Od marca sme pre vás spustili na fóre novú funkciu – ODOBERANIE EMAILOVÝCH UPOZORNENÍ. Už vám neujde ani jeden príspevok. Emailom vás totiž upozorníme vždy, ak v téme, ktorú chcete sledovať, pribudnú nové príspevky.

Funkcia je prístupná pre všetkých prihlásených užívateľov. Nájdete ju v podobe tlačidla - Odoberať upozornenia emailom - umiestneného vpravo hore v každej téme.

Ak si neželáte dostávať upozornenia emailom, jednoducho si zasielanie zrušíte.

Veríme, že aj prostredníctvom tejto služby sa budete cítiť na našom fóre ešte komfortnejšie.

======

Nie ste nejaki strasne precitlivulecki? Myslite si o sebe, ze ste neviem co a vsetci su povinni byt k vam mili a ochranovat vas, ale vy ste robili a robite to iste inym. Urazate, nadavate, spravate sa nadradene. Tak si vyzerte aj odraz vasho vlastneho spravania.

Mesačný princ

Milí ADMINI, prečo ste mi presunuli tému o zničení populácie belorítok do nesúvisiacich so zdravím???

Veď sa jedná o vyhubenie stoviek mláďat a týka sa to zdravia zvierat.

Ja už tomuto vôbec nerozumiem..omg :(

pusi pusi

Dobry, prispevok pridany v diskusii z temy Najdeme sa? S prezyvkou Adr1a. Pridany 2.06.2016 v čase 15:27:58 Treba vymazat lebo uráža druhé osoby, vďaka!

Messje

kôn
To ze sa tu prihlasujes pod desiatkami nickov admini vidia.Ak mas nieco na mna,zaregistruj sa a kazdy prispevok co tu ja vlozim mozes nahlasit ako skodlivy.V opacnom pripade ta tu nikto respektovat nebude.