Homosexualita

Príspevok v téme: Homosexualita
L....

Chcem sa spytat ako mam pokracovat. Po prve, uz teraz viem ze svoju homosexualitu nikdy nebudem moct prezradit. Proste to nepojde. Takze mi zostava na vyber but ziaden vztah nikdy nemat, co mi pride dost drasticke pretoze zivot mam pred sebou alebo mat nejaky o ktorom by nikto nevedel (ak takeho cloveka niekedy niekde najdem, lebo sance su takmer ziadne!. A to je dalsia vec ze so svojou homosexualitou mam problem. Na jednej strane viem, ze to nie je az take strasne ako sa o tom hovori - lebo viem co citim a viem ze nerobim nic zle, ale viem ze to proste nie je uplne ok, nieco nie je dobre. Neviem co mam robit.

Viwien

L
Ja som BI. A ohladne zien? Tam,kde zijem sa to moc neda,ale kvoli povinnostiam casto cestujem a ostavam v hlavnom meste. A vtedy zijem ako to citim a chcem ja. Ako keby som zila dva zivoty. No este som nestretla lasku mojho zivota. Preto som sa zatial nemusela vazne rozhodnut ako a co dalej v mojom zivote.

L....

;D ja som dievca...
a zistila som to asi v 17r a to tak, ze som si to uvedomila. v tomto mam uplne jasno, velmi rychlo som vycitila co ma pritahuje... a vzdy ked sa nad tym zamyslim pridem stale na to iste.
A ano, je pravda ze mozem stretnut cloveka ktoremu to poviem, ale stale si uvedomujem ze to nikdy nebude realny vztah, nikdy sa k nemu nebudem moct priznat iba urcitej skupine ludi. A ten cas teraz aj tak nie je, lebo sa viac hanbim ako mam chut priznavat. Ono je pravda ze ludia hovoria aby sme si nerobili problemy s tym, co si kto o nas mysli ale v tomto pripade ak chcem zit aky taky dostojny zivot nie je sanca na prizananie sa. aspon nie tu kde zijem.
a prepacte mi za chyby aj v predoslom prispevku, pisala som na mobile a ponahlala som sa. dakujem za rady.

Filip TT

Ono je vzdy otazka, ci je zivot tazsi vo vztahu alebo bez vztahu. Vztah je naviazanie sa na nedokonaleho cloveka, od ktoreho ocakavas dost vela a ktory ocakava dost vela od teba. Je to obeta a treba mat dost silnu motivaciu aby ju clovek podstupil do konca zivota. Homosexuali to maju so vztahom o dost tazsie ako heterosexuali...

mam56

Na Sk sú ľudia veľmi zlí voči menšinám, nehovorím, že všetci, ale je ich dosť.
Lepšie je nebyť menšinou.
O mne si tiež myslia, že som homosexuál, mám vraj vzťah s Rómkou, ďalej som údajne ešte aj Róm, alkoholik, schizofrenik.
Čiže patrím súčasne ku všetkým menšinám, aké existujú.
Je to skutočne stiesňujúci pocit, ale je.em vás všetkých aj tak do ucha.
www.youtube.com
A ešte jedno príslovie:
Niet jak hluchómu, ´bo nepovie nikomu:-)))
Majte sa.
Idem si trochu zahrať na el. gitarke, poučím sa francúzštinu, ruštinu, napíšem pesničku pre syna a potom poskypujem s Američankami.
Verím, že aj vy sa nenudíte a máte podobne nabitý program ako ja na tento skorý večer...
A zasuniem 5. marca:-)))

Messje

teraz to vyzera,ze to budes musiet tajit cely zivot...Potesim ta.Nebudes.Pride moment,kedy s tym vyjdes von.Teraz je uz moznosti vela na zoznamenie kde si mozes najst partnera.Najdes si butlavu vrbu,ktorej to povies a pochopi ta.Uz to nie je ako kedysi.