Homosexualita

Príspevok v téme: Homosexualita
L....

Chcem sa spytat ako mam pokracovat. Po prve, uz teraz viem ze svoju homosexualitu nikdy nebudem moct prezradit. Proste to nepojde. Takze mi zostava na vyber but ziaden vztah nikdy nemat, co mi pride dost drasticke pretoze zivot mam pred sebou alebo mat nejaky o ktorom by nikto nevedel (ak takeho cloveka niekedy niekde najdem, lebo sance su takmer ziadne!. A to je dalsia vec ze so svojou homosexualitou mam problem. Na jednej strane viem, ze to nie je az take strasne ako sa o tom hovori - lebo viem co citim a viem ze nerobim nic zle, ale viem ze to proste nie je uplne ok, nieco nie je dobre. Neviem co mam robit.

jerry74

Zdravím všetkých.Keby Boh chcel,aby som bol iný,stvoril by ma inak...Verím v Boha a som gay.Nepozorujem na sebe žiadne prejavy genetického postihnutia,tradičnú rodinu s mojim priateľom neohrozujeme.Ja ľúbim jeho on mňa.Ak to niekomu vadí je to jeho problém,nie môj.Hej slováci,sa bijú do pŕs,že za boha,za národ,a ja by ešte doplnil,že hlavne za peniaze...kto škodí viac Slovensku,gayovia,lezbicky alebo tí hrdý slováci zo SNS,ktorý sa nabalia na eurofondoch.Ukradnúť,hrdo,odborne a slušné.Geneticky postihnutá bude asi väčšina Slovenska,keď nevidí túto zlodejinu,ale kopnúť si slovne do gaya alebo lesbicky vie,to je tá slovenská ubohost a malost.Vraj kresťanské slovensko,keby Ježiš prišiel na svk,tak by sa pozvracal z toho falošného kresťanstva.

nnnuuu

Na SK je viac menšín, nielen táto jedna. Prístup takmer ku všetkým je takmer rovnaký, rovnako vulgárny. Starajte sa viac o seba než o gayov a lesby, až toľko ich zase niet, aby sme ich museli riešiť pomaly každý týždeň...

Lesba

A preco to pises mne? Neviem kde si prisiel na to ze pozadujem protimoralne poziadavky. Napisala som snad niekde ze si chcem adoptovat dieta alebo ze som bola na nejakom pochode? Len som povedala ze som sama zo sebou vyrovnana ale zrejme aj to je vela a ludom to vadi

Marosko-n

Vážená -Lesba-
Dúhový pochod-Pani Mária Pytakyová - Slovenská ochrankyňa ľudských práv vyvesila geolesbickú zástavu a podporovala a vystúpila verejne v Bratislave Gejov a Lesbičky za registrované manželstva a adopciu detí !!!! - Hanba Slovensku !!!
Hanbiť sa môžete za takéto nadzákonné , nadzdravých ľudí a protimorálne požiadavky !!!
Toto treba na to poukázať a hlásiť všade aby nás v spoločnosti neriadili genetický postihnutí a nekazili hlavne maličkých !!! Pán Ježiš to jasne povedal. Neni to navážanie sa do Vás Je to holá PRAVDA.
Každý má nejakú genetickú poruchu, ale si to rieš po tichu aby to nik nevedel !!!

Lesba

Pamatam si ked som zakladala toto forum priblizne pred rokom, ale na zdravie.sk priebezne chodim.
Takze je znova akutalne pretoze niekto mal potrebu napisat do rok starej temy "HOMOSEXUALITA JE CHOROBA" aby sa pridali aj dalsi zo svojim nazorom.
Tak do toho, kludne si vybite vsetku tu zlost, nech sa paci.
Dnes som uz vyrovanana a mozem sa nad tym len pousmiat. :)

Marosko-n

Dnešný Človek vznikol z muža a ženy ako určil Boh. Aj Vy ste sa narodili zo vzťahu muža a ženy ! Nesplodili Vás ani dve ženy ani dvaja muži !
Geovia a lesbičky sú genetický postihnutí ľudia , tak ako ak sa niekto narodí slepí je tiež genetický postihnutý a nemôžete mu dať pilotovať lietadlo ani riadiť autobus ani robiť chemický výskum ani iné veci , lebo by škodili ľudstvu!!! Aj sami sebe !

Tak isto nemôžete dať geneticky postihnutým Gejom a Lesbičkam plodiť deti ani ich vychovávať, lebo zdravotne nesplňajú podmienky na manželstvo a reprodukciu budúceho pokolenia ,
sú genetický postihnutí tak isto ako ostatní genetický postihnutí, ktorých sú miliardy na svete.
A nikomu to nevešajú na krk ani neprotestujú ale si uvedomujú svoj hendikep a v tichosti svojho života si nesú svoj osud !!!

Gejovia a Lesbičky sú genetický postihnutí, majú genetickú poruchu, to potvrdzuje aj lekárska veda preto keď sú takto obmedzení na život, nemôžu žiadať manželstvo ani vychovávať budúcu generáciu !
Nemôžu chcieť niečo navyše ako normálni ľudia. A sú obmedzení vo svojích životných funkciach. To dokladuje aj lekárska veda.

Realita656

Pre niečo tým buzerantom asi si či už je to karma z tohoto alebo minulých životov.A nezvaluj to na nikoho ani na ružové kočíky ani na na nikoho.Tá psychopatologická deviácia tam pre niečo je čo zodpovedá aj tvojmu výzoru aj vzrastu.Odkiaľ sa asi vzala?Ona tam pre niečo je aj vždy bude pokým....
Sexuálna príťažlivosť dvoch opačných pohlaví je základom reprodukčnej schopnosti mať potomkov ludí aj živočíchov ako takých.Preto si vlastne tu čo je vlastne v podstate omyl prírody.Preto keď si normálny nemal by si mať žiadne výčitky pred normálnymi luďmi že nie si normálny aj keby vedľa teba v tvojích šlapajách išlo 20 buzerantov.Svedomie je hlas ktorý sa nikdy nemýli a vždy nám podáva tú najmorálnejšiu variantu.U teba je očividne svedomie aj výzor muža nahradený iným zoženštelým výzorom preto si taký zakomlexovaný a menejcenný pošuk.A takému deviantovi vždy pomôže keď mu každý lichotí ako dobre vyzeráš aj keď v duchu ním každý opovrhuje a má ho za nedorobka aj keby mal moskovskú universitu.Veď ty si normálny a nič zlé nerobíš...

Marek Lakatos

Ja som tiež rokmi ukrýval svoju homosexualitu prvé príznaky sa u mňa začali prejavovať okolo puberty.Moja matka vraj zo mňa chcela mať dievča tak ma vodievala v ružovom kočíku a obliekala mi ružové šaty.Ale myslým si že je to vrodené aj keď v hĺbke duše s tým nie som spokojný.Nechcel som na seba upútavať pozornosť a to že sa mi páčia chlapci tak som odišiel z dediny udomácniť sa do mesta.Tam si môžem cez gay zoznamku vodievať koho chcem.Skúšal som to aj ako striptér z zahraničí ale neujal som sa nakoľko po mne požadovali sexuálne služby ale to nie je môj hodnotový rebríček..Denne poctivo cvičím stravujem sa dobre chcem vyzerať ako chlap aj keď som menšieho zavalitejšieho vzrastu.Mal som hodne sexuálnych partnerov ale stále ma to neuspokojuje ja by som už vo svojom veku potreboval stáleho partnera niekoho koho by som mal rád a on mňa spolu by sme chodili na dovolenky do posilky a nemusel mať pri sebe ženskú spoločnosť na potulkách po meste.Moja sesternica sa mi smeje že nevyzerám ako chlap a preto stále striedam partnerov.Ale ja si myslím že kurva je ona lebo ich tiež dobrý tucet vystriedala tak mi nemá čo vyčítať.Aj ma to mrzí že spolužiaci už majú doštudované deti že mi asi nebolo dopriané a musím s tým takto žiť.Cítim sa tým nedocenený no pravda je už raz taká treba ju prijať a pozrieť sa jej priamo do očí.Ja to beriem že je to normálne a tak to navždy bude.