Homosexualita

Príspevok v téme: Homosexualita
L....

Chcem sa spytat ako mam pokracovat. Po prve, uz teraz viem ze svoju homosexualitu nikdy nebudem moct prezradit. Proste to nepojde. Takze mi zostava na vyber but ziaden vztah nikdy nemat, co mi pride dost drasticke pretoze zivot mam pred sebou alebo mat nejaky o ktorom by nikto nevedel (ak takeho cloveka niekedy niekde najdem, lebo sance su takmer ziadne!. A to je dalsia vec ze so svojou homosexualitou mam problem. Na jednej strane viem, ze to nie je az take strasne ako sa o tom hovori - lebo viem co citim a viem ze nerobim nic zle, ale viem ze to proste nie je uplne ok, nieco nie je dobre. Neviem co mam robit.

Marosko-n

Naša legislatíva umožňuje uzatvorenie právnej zmluvy na notárstve o zmluvnom vzťahu dvoch osôb,
Tak načo registrované partnerstva keď to ani manželia nevyžaduju.

Lesba

antiuchyl na ake posledne udalosti? myslis tym duhovy pochod ktory sa kona raz do roka?.. ok, ja sama neznasam pride a podobne udalosti a vo ziadnych gay komunitach sa neangazujem...ale preco by nemohli mat svoj pochod? sme snad slobodna krajina ci?
stale sa bavim nad tym ako sa slovaci citia byt ohrozeni homosexualmi ... uprimne, ani keby v tomto momente schvalili zakon uzatvarenia manzelstiev ci adopcii deti, aj tak si neviem predstavit ze by sa niekto na to na slovenku dal...ta predstava je momentalne, v tejto dobe, v tomto roku, proste nepredstavitelna...
ok suhlasim ze nejake LGBT komunity v USA a gender ideologie niekde tam daleko za hranicami istym sposobom ohrozuju klasicku rodinu a zaroven robia homosexualom hanbu...ale mam pocit ze ludia na slovenku riesia nerealny problem..namiesto realnych, daleko nebezpecnejsich...ked budem mat pocit ze je nejako ohrozena slovenska rodina tak sa rada pridam k vam na protest ...
Co je vlastne definicia choroby? Neviem, nie som lekar. Poviem teda moj nazor. Choroba je podla mna nieco, co ohrozuje cloveka na zdravi, sposobuje bolest ci inak ho obmedzuje. Co s toho je homosexualita? Takze ten priklad slepeho cloveka ci cloveka bez ruky alebo nohy ktore je naozaj obmedzeny v zivote som nejako nepochopila, nespomenuc to, ze mnoho ludi sa im snazi technologiami a rozne pomoct v zivote, aby sa prisposobili. Pravdaze tym nechcem povedat ze homosexualita je spravna, je to urcite odychlka od standardu len stale nechapem to prirovnanie v chorobe. Vela ludi vsak nazor nezmeni a homosexualita stale pre nich chorobou bude. Slepi neuvidi, hluchi nebude pocut a ani beznohemu noha nikdy nedorastie. Tak preco by sa mal liecit homosexual?

AkusimWW

Hmm. Skus si najst nieco co ta odputa od myslenia na toto. Ak vies dobre anglicky skus sa prestahovat do zahranicia. Tam je takato problematika bezna

antiuchyl

Byť homosexuálom určite nie je žiadna chyba byť heterosexuálom je porucha keď si odmyslíme že preto si vlastne tu.

jerry74

Pokiaľ viem na svk nikto nežiada svatby gayov a adopciu deti,tiež s tým nesúhlasím.Žiada sa len reg.partnerstvo a to je rozdiel.Máš priateľa v nemocnici a nepovedia ti o zdr.stave,lebo nie si príbuzný...byť gayom určité nieje hendikep.Byť zakomplexovanym homofobom to už je vážny hendikep.

antiuchyl

Drahá pani Lesba my občania ktorý chceme udržovať zdravú spoločnosť zakladajúcu si na tradičných hodnotách zdravej rodiny musíme reagovať na posledné udalosti pretože chceme ochrániť naše deti pred psychosexuálne chorými ľudmi.Budeme si zastávať naše hodnoty a snáď si nemyslíte že vy budete klásť podmienky nám čo a kedy sa k tomu vyjadríme.A keď ste už raz tu tak sa realizujte vo svojich komunitách.

Marosko-n

Jerry áno máš pravdu,
ale nik z tej miliardy geneticky postihnutých neprotestuje a nežiada si navyše zdravých ľudí ľudí zákony rovnať sa zdravým ľuďom - manželstva a adopcia detí -
je to úž choré, lebo nevedia gejovia a lesbičky si uvedomiť svoje možnosti !!! Je to aj psychická porucha, to neuvedomenie si svojej situácie.
Kým boli ako ostatní genetický postihnutí, verejným protestovaním a žiadaním si nad zákony dokazujú, že sú aj psychicky chorí.
Je mi ľúto, mám aj priateľov gejov, ale tí nesúhlasia s tými požiadavkami. Sú si vedomí svojmu hendykepu a možností.