Homosexualita

Príspevok v téme: Homosexualita
L....

Chcem sa spytat ako mam pokracovat. Po prve, uz teraz viem ze svoju homosexualitu nikdy nebudem moct prezradit. Proste to nepojde. Takze mi zostava na vyber but ziaden vztah nikdy nemat, co mi pride dost drasticke pretoze zivot mam pred sebou alebo mat nejaky o ktorom by nikto nevedel (ak takeho cloveka niekedy niekde najdem, lebo sance su takmer ziadne!. A to je dalsia vec ze so svojou homosexualitou mam problem. Na jednej strane viem, ze to nie je az take strasne ako sa o tom hovori - lebo viem co citim a viem ze nerobim nic zle, ale viem ze to proste nie je uplne ok, nieco nie je dobre. Neviem co mam robit.

Jakerpa

Mám kolegyňu, ktorá je tiež homosexuál. Najskôr to tajila, skúšala vzťahy s mužmi ale žiadny jej nevydržal dlho. Potom začala chodit s kamarátkou, ale dlho to tajila. Neviem či to svojim blízkym povedala, ale jednoho dňa sa s ňou dala do vzťahu na Facebooku, pridali obe spoločné fotky a bolo. V robote sa k nej nespráva nikto inak, vsetci ju berú rovnko ako ju brali predtým. Určite sa nájdu od pár ľudí predsudky ale myslím, že ona ich vôbec nerieši, len sa nad nimi pousmeje a ide ďalej.

ôôôôô

Keď ťa raz osud zaveje napríklad do takého Anglicka, tak tam si už budeš môcť žiť ako chceš, polštinu tam človek počuje na každom rohu a slovenčinu už pomaly tiež, takže ani to nebude musieť byť vyslovene cudzinka, s ktorou vstúpiš do vzťahu, ale tvoja krajanka. Toto by som videl celkom reálne. Úplne bez srandy. Doma na dedine ju môžeš predstaviť ako kamarátku, no a čo? A keď sa na dedine niekto niečo na teba opýta, tak žiješ v Anglicku a hotovo. Kto z nich tam za tebou pocestuje?

Sisa.1234

Ahoj, som na tom podobne ale moja rodina a priatelia o tom už nejaký ten čas vedia. Ak chceš o tom pokecať, kludne napíš komentár ak sem ešte chodíš a môžeme sa nejako skontaktovať ak nebudeš proti :))

Viwien

L. Ludia su rozni,radsej nic nikomu nehovor. Kludne vsetko co ta tazi a trapi o tvojej orientacii,napis na papier a spal.. Aj tu si sa zverila.. Mozno sa ti trochu ulavilo. A ked su dve zeny casto spolu,nie je to tak podozrive,napadne, ako ked su pricasto spolu dvaja muzi. A si si ista svojou orientaciou? Muz ta nikdy ziaden nepritahoval? Nepacil sa ti?