Homosexualita

Príspevok v téme: Homosexualita
L....

Chcem sa spytat ako mam pokracovat. Po prve, uz teraz viem ze svoju homosexualitu nikdy nebudem moct prezradit. Proste to nepojde. Takze mi zostava na vyber but ziaden vztah nikdy nemat, co mi pride dost drasticke pretoze zivot mam pred sebou alebo mat nejaky o ktorom by nikto nevedel (ak takeho cloveka niekedy niekde najdem, lebo sance su takmer ziadne!. A to je dalsia vec ze so svojou homosexualitou mam problem. Na jednej strane viem, ze to nie je az take strasne ako sa o tom hovori - lebo viem co citim a viem ze nerobim nic zle, ale viem ze to proste nie je uplne ok, nieco nie je dobre. Neviem co mam robit.

Marosko-n

Vážený-Jerry ani slepí, ani bez nohy ani ja troch nahluchý nemôžeme vykonávať určité životné povolania tak sme postihnutí a už nie sme plnohodntní !!! A nehnevám sa na to keď ni to aj povedia ! Ale tvárím sa ako, že počujem dobre ! Aby nik nevedel že som menejcenný !

Marosko-n

Ja neviem rozoznať ani zdravého ani geneticky postihnutého človeka v spločnosti na ulici ak to na ňom priamo nevidím, ak napríklad že nemá nohu, alebo je slepí, všetci ste deti Božie. A mám všetkých rád.
Ale nemôžem mlčať keď idem na prechádzku s vnúčatami a vidíme dvoch mužov sa oblápajúc na nábreží.
Musím im povedať ,že sú chorý a pustili ich z blázinca na prechádzku. Preto sa nevedia na verejnosti chovať.

Lesba

aha, tak to som zvedava ako by ti to bolo jedno keby sa nedajboze nieco tvojej zene stalo bola by hospitalizovana v nemocni a tebe by odmietali povedat v akom je stave.
jerry74 - je to uplne zbytocne, tym ludom sa skratka ulavi ked mozu utocit a niekolkrat pisat rovnake frazy o ktorych sa v podstate ani nevedie rec. Musia si vybit tu frustraciu kvoli pochodu co sa konal cez vikend, proste sa im to nepaci. No a kedze sme homosexuali tak sme najlepsim tercom :)))

Lesba

Marosko-n ako som povedala a to sa uz nezmeni, nebudem sa liecit z toho, ze niekoho lubim ani keby existoval neviem aky ucinny liek.
Momentalne sme v diskusii dvaja homosexuali a ani jeden z nas nenapisal ze chce adoptovat dieta...tvoj nazor budes musiet ist kricat niekam inam, lebo tu je bezpredmetny.
A to bezne stretavas na ulici dvoch homosexualov ktori ta pohorsuju? Tu na slovensku? Na to ani neodpovedaj, lebo odpoved pozna kazdy :)))
Ono, ked ta to pohorsuje asi by si nemal chodit do tych diskusii lebo vidno ze s homosexualmi sa stretavas jedine anonymne cez internet.

jerry74

Marosko ty musíš byť odborník na homosexualitu.Som gay a som plnohodnotný človek,tak isto aj Lesba.Kto ti dáva právo nazývať nas neplnohodnotnym clovekom?Len úbohý človek toto dokáže napísať.

Marosko-n

Jerry
ja sa mojej manželke nestarám po akých doktoroch chodí ani čo má v zdravotnej karte ak ona chce tak mi povie alebo ukáže je to jej osobná vec. Tak neviem prečo takými sprostosťami otravujete majoritnú spoločnosť.
Keď nie notár tak súd môže rozhodnúť o zastupovaní !

Marosko-n

Lesba -
Vela ludi vsak nazor nezmeni a homosexualita stale pre nich chorobou bude. Slepi neuvidi, hluchi nebude pocut a ani beznohemu noha nikdy nedorastie. Tak preco by sa mal liecit homosexual?
Áno zatiaľ sa to vyliečiť nevie, je to genetické postihnutie a človek sa stým musí zmieriť a nepohoršovať ostatných a uvedomiť si ,že stým postihnutím nie som plnohodnotný človek a podľa toho sa v živote zariadiť.
Choré je to, že chcete to na čo po zdravotnej a psychickej stránke nemáte.

jerry74

Z notarskou zmluvou,ta k priateľovi do nemocnice nepustia.Skús to presadiť v parlamente,možno to poslanci zmenia,a nebude treba reg.partnerstvo.Not.zmluva rieši len majetko právne veci.