Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?
Mimka1987

Ahojte. Potrebujem sa súrne poradiť. Už 3 mesiace trpím nevysvetliteľnými bolesťami. Začala sa to tlakom v očiach, postupne bolesť pravého oka akoby od nervov. Začala som hľadať na internete čo by to mohlo spôsobovať a dočítala som sa že krčná chrbtica. Začalo som ju precvičovať a skutočne ma začala bolieť. Neskôr som bola u liecitelky ktorá mi povedala že mám boreliozu. ked som si prečítala na internete o čo sa jedná, bolesť mi začala postupovať po celom tele. Čiže aj celá chrbtica a kĺby. Medzitým mi ešte povedali že môžem mať sjogrenov syndróm ktorý sa prejavuje suchostou slizníc. Skutočne som začala mať hrozné sucho v ústach a nedokázala som kvôli tomu spať. Mám z toho celého hrozné depresie, som slabá a mám problémy so spánkom. Prosím poraďte mi niekto čo môže byť na príčine. Môže to spôsobovať psychika? Ďakujem vopred za každú radu. ..

Jaa203

V nedostatku horcika problem nieje, problemom su viry a bakterie. Je zbytocne napchavat sa vitaminmi ked uraduju viry a borela. Horcik utlmuje, cize by sa zhorsila unava.

Ako som na entizole tak sa citim skvele a nieje to ziadne placebo, len ta hnusna pachut po entaku pfuuuj, ale musim to vydrzat.

nika82.

Ahoj Mimka, akonahle zistim moje testy, dam ti vediet a budeme spolu bojovat, dam ti aj kontakt, ale nechcem sa dopredu testi(netesit?) lebo bohvie co mne je. Skoda ze som si nedala aj ja nemecke testy, boli by skor , sakra som to nedomyslela. A to coaxsckie som si ani nedala spravit testy, lebo mi to nepodciarkol, podciarkol iba ostatne. Neviem preco to nepovazoval za az take dolezite... Podla mna je to lepsie, ze uz vies a mas to podchytene skor nez ti to napadlo celu CNS :) aky je teraz postup? Mas uz dalsi termin dohodnuty?
Vcera som mala dobry den , dokonca ani teplota nebola prvy krat za 5tyzdnov! Ale dnes som dostala svoje dni a prislo mi velmi zle, na vracanie, na odpadnutie, tak zas lezim, aj teplota vyssia

Mimka1987

Ahojte....tak mám potvrdenu boreliozu a coxackie vírus zatiaľ :( ...Teraz neviem či sa mám tešiť že už konečne viem čo mi je alebo mám plakať. Musím ešte 2 týždne čakať na ostatné výsledky kým začnem s liečbou...
Jaaa teba som chcela spýtať či by si si nechcel vymeniť kontakty. ..by som si napr vytvorila dáky neoficiálny mail aby som ti mohla poslať kontakt na seba. Vzájomná podpora v liečbe by mi pomohla :)
A Nika u teda tak isto. ..Ak sa ti potvrdí borela tak budeme spolubojovnicky :) ešte aj v rovnakom čase. Chceš vymeniť kontakty?

Mimka1987

Inak ženy teraz čítam čo všetko spôsobuje nedostatok horčíka. ..okrem svalovych zasklbov a podráždených nervov aj precitlivelost na svetlo a hluk. ..dokonca depresie. ..hm. ..

nika82

Mimka- super, dufam, ze aj moja imunologicka mi to spravi, spytam sa jej buduci tyzden :) zajtra idem na EMG, v piatok na urologiu a zvysok ma caka buduci tyzden

hetera- dozijes sa neboj :) davaj si sumive magnezium 3x denne dovtedy. ja som musela vylucit Mg na tyzden pred EMG vysetrenim a viac sa mi toci hlava veru

hetera

ahojte, no nakoniec som sa vcera nikam nedovolala, nasla som si na nete nejake hodnotenia lekarov a objednala som sa rovno cez net do neurologickej ambulancie neurogram. Termin mam 3.3. tak snad dozijem :). A este dnes som skusala dovolat sa endokrinologovi, ku ktorému patrim a dnes v 21. storoci, ze iba osobne tam musim letiet aby ma mohol objednat. tak to je sila...

Mimka1987

Ahojte...tak dnes mi imunologicka spravila vsetky mozne testy...okrem vírusov aj na histaminovu intoleranciu a aj na ten vitamín D.Takže nika kľudne požiadaj o to imunologicku ak máš problém s obvodnou.mne napr. imunologicka spravila aj testy na chlamky a mykoplazmy :) takže obvodna už nemusí. Výsledky však až za 2 týždne. No nevadí už počkám. Nika držím palce na kardiologii potom napíš ako si dopadla. A tebe Hetera tiež držím palce aby si našla dobrého neurologa. Viem aký to je brutal problém nájsť a aj čakacie doby sú hrozne. Tiež som sa nevedela dovolať lekárke asi tej čo ty ku ktorej patríme po Garayovi. Ja som to už vzdala čo sa týka neurologie.

nika82

hetera, urcite to bude tetania
mne sa dnes tiez zatocila hlava na polhodinu a som zvazovala, ci odpadnem alebo to predycham. potom to nastastie preslo. mozem to mat aj od srdca, v utorok idem ku kardiologovi. v poslednom case mam vsoky tep + nizky tlak, nie je to dobra kombinacia