Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?
Mimka1987

Ahojte. Potrebujem sa súrne poradiť. Už 3 mesiace trpím nevysvetliteľnými bolesťami. Začala sa to tlakom v očiach, postupne bolesť pravého oka akoby od nervov. Začala som hľadať na internete čo by to mohlo spôsobovať a dočítala som sa že krčná chrbtica. Začalo som ju precvičovať a skutočne ma začala bolieť. Neskôr som bola u liecitelky ktorá mi povedala že mám boreliozu. ked som si prečítala na internete o čo sa jedná, bolesť mi začala postupovať po celom tele. Čiže aj celá chrbtica a kĺby. Medzitým mi ešte povedali že môžem mať sjogrenov syndróm ktorý sa prejavuje suchostou slizníc. Skutočne som začala mať hrozné sucho v ústach a nedokázala som kvôli tomu spať. Mám z toho celého hrozné depresie, som slabá a mám problémy so spánkom. Prosím poraďte mi niekto čo môže byť na príčine. Môže to spôsobovať psychika? Ďakujem vopred za každú radu. ..

hetera

ahojte, aj mne je trocha lepsie, vo stvrtok idem na neurologiu co mi frajer vybavil po znamosti, v piatok som sa bola objednat na endokrinologiu, tak uz iba cakam. V sobotu som sa triasla ako osika, vnutorne brnenie snad vsetkych nervov. V nedelu a dnes celkom ok. + pridala sa mi nejaka alergia, netusim z coho, cely hrudnik a tvar som mala v sobotu vecer vysypanu do hodky to zmizlo. Nemozem pit kavu ani alkohol, vtedy mam trasenie a flaky po tele. super, to uz rovno mozem ist do klastora :)

nika82

v utorok uz budem vediet bartonellu. ostatne az o 2 tyzdne. napisem sem vysledok :) som rada, ze ti je lepsie doma

Mimka1987

Super Nika :) držím palce. .len tak ďalej. ..ja som teraz PN ale teraz keď som doma V kľude tak sa cítim lepšie :) výsledky na borelie zatiaľ nemáš?

nika82.

Ako sa mate? Mne je konecne lepsie. Imunor od imunologicky mi zachranil zivot. Zajtra zacnem konecne pracovat, zatial iba z domu :)

Jaa205

Mimka - mozes aj mne napisat >P,

Alfinko86@gmail.com

Ja sa uz citim tyzden dost dobre a to som na entizole. Cize da sa z tej pliagy dostat.

Mimka1987

Ahoj pakovinka :) a v akom štádiu ti bola zistená borelioza? Tiež chronická a neuro? Bolievaju ťa aj oči alebo tak celkovo nervy?
Poradte mi pls. ..Ako je to s PNkou? Keď chcem ísť na PN dá mi ju moja obvodna alebo dur. ? V práci to už moc nezvládam a neviem čo ďalej. ..
Ešte som sa chcela spýtať čo hovoríte na luhacovice...či by infuzna liečba na začiatok nebola lepšia. ..

Pakovinka

Ahojte.no ja budem oslavovat za chvilu rocne vyrocie z touto pliagou.ja sa u dr.D liecim pol roka ...su dni tyzdne kedy mi je fajn a tyzdne kedy mi je pekne na chuja ako naprillad teraz...ked to mam porovnat tie prve 4mesiace boli des teplota nespavost bolesti klbov...pocity chripky.teraz to mam len obcas zevraj postupne to vymizne...tak uvidime..neviem sama co by bolo najlepsie.po entizole mi je zle ale taky 5den az.

Jaaa je dobra potpora dokaze poradik co a ako ...dakujem ;)