Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?
Mimka1987

Ahojte. Potrebujem sa súrne poradiť. Už 3 mesiace trpím nevysvetliteľnými bolesťami. Začala sa to tlakom v očiach, postupne bolesť pravého oka akoby od nervov. Začala som hľadať na internete čo by to mohlo spôsobovať a dočítala som sa že krčná chrbtica. Začalo som ju precvičovať a skutočne ma začala bolieť. Neskôr som bola u liecitelky ktorá mi povedala že mám boreliozu. ked som si prečítala na internete o čo sa jedná, bolesť mi začala postupovať po celom tele. Čiže aj celá chrbtica a kĺby. Medzitým mi ešte povedali že môžem mať sjogrenov syndróm ktorý sa prejavuje suchostou slizníc. Skutočne som začala mať hrozné sucho v ústach a nedokázala som kvôli tomu spať. Mám z toho celého hrozné depresie, som slabá a mám problémy so spánkom. Prosím poraďte mi niekto čo môže byť na príčine. Môže to spôsobovať psychika? Ďakujem vopred za každú radu. ..

Jaa205

Nika82 :D :D :D :D :D :D

Heh, ja som pochodil rovnako, vysledky od Dur. neukazuj ziadnemu lekarovi, posle ta s nimi do piiiip... Je treba si najst lekara, ktory ta s nimi nevyhodi a bude ta liecit no je to tazke. Testy jedine osobne v nejakom labaku - zaplatit si za ne, inac to nejde. Jasne, ze kazdy lekar ti bude tvrdit, ze borelu nemas, kedze mas pozit len Igg protilatky, cize si ju prekonala niekedy davno, ale malokto vie, ze borela preziva v tele dlho a aj po ATB liecbe, ktoru poskytuju statni lekari - ta obvykle ale nestaci. Alebo sa na testy na viry vsetky zvysoka vytoto, zozen si isoprinosine a vit, D, pridaj k ATB. Viry sa zvycajne k borelke pridaju, kedze sa oslabi uminuta.

nika82

cMimka ak ta mozem poprosit, napis mi na huntingwitches@gmail.com dakujem :) ak by si mi mohla poslat kontakt na tu imunologicku, bolo by super. ja som isla k tej svojej, myslela som si, ze bude normalna, preto som si ani nepytala kontakt na inu
este zvazujem, ze skusim Procare
boli ma zaludok, tak nemam chut do jedla, zase schudnem. travenie nemam v poriadku a mam zapalene priedusky. ale apson teplota nebola dnes :)

Mimka1987

Ahoj nika, to som si vytvorila nový mail. Nechápem prečo mi nefunguje :/ nič mi neprišlo. .no nevadí. Jeeemine to takto ťa odbili na imunológii? Vrrr..to si šla svojej imunologicke? Alebo ti dali tam taký papierik s doporucenim na nejaké 2 imunologicky? Pretože mne dali a jednu som si vybrala a úplne super prístup. .Všetko mi spravila. .aj navyše...navštív inú imuno..máš právo si vybrať. ...a tie výsledky budeš mať kedy na borelie? S nimi by si to mala jednoduchšie. ..Ak už čoskoro tak počkaj. ..ja sama som zvedavá či sa ti to potvrdí..Ako sa cítiš?

nika82

ahojte, tak dnes dopadli odbery na imunologii fiaskom. Ukazala som doktorke papier od Dur. a poprosila som ju, ci by doplnila tie odbery (vitamin D, autoimunita a CD protilatky), na co zacala po mne zjapat, ze ked mi na infekcnom potvrdili, ze nemam boreliozu, tak ju nemam. a ze na infekcnom maju take vymakane a uzasne laboratoria, ze tam nosia odbery aj zo zahranicia helikopterou (??) a nejake testy maleho a bezvyznamneho labaku nebudu o nic lepsie. bla bla
ze uz som stvrta co jej nosim taky papier, ze ona mi tie testy spravi, ale az 15.marca, ked jej doniesiem vysledky testov od Dur. ze vraj ona to potrebuje vidiet aby na zaklade toho dala spravit testy na autoprotilatky. nechcela som jej do toho uz skakat, kedze ma nepustila k slovu, ze autoprotilatky su proti vlastnej imunite a nie proti borelioze, nechapem naco jej su vysledky. Bolo to horzne, citila som sa ako idiot u nej. este mi tvrdila, ze prekonala sama boreliozu, tak vie o com hovori a ze na infekcnom su skutocni odbornici....ved ja netvrdim, ze nie su,len som chcela skusit aj inu cestu
takze nemam spravene ziadne testy :D

hetera

Caute ludkovci, dnes iden konecne na neurologiu, drzte palce :) :* pekny den prajem a vela sil so svinskymi chorobami

Jaa023

Ano, ked je imunita oslabena, tak testy vyjdu negat, najpresnejsi je test LTT ale aj ten ked je oslabena imunita vyjde negat. Je treba dbat na symptomy a podla nich zvazit liecbu. Zvycajne pri uzivani ATB a polyoxidonia hodnoty na testoch vybehnu hodne vysoko.