Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné nervové bolesti oka, krčnej chrbtice, chrbtice, kĺbov...psychika?
Mimka1987

Ahojte. Potrebujem sa súrne poradiť. Už 3 mesiace trpím nevysvetliteľnými bolesťami. Začala sa to tlakom v očiach, postupne bolesť pravého oka akoby od nervov. Začala som hľadať na internete čo by to mohlo spôsobovať a dočítala som sa že krčná chrbtica. Začalo som ju precvičovať a skutočne ma začala bolieť. Neskôr som bola u liecitelky ktorá mi povedala že mám boreliozu. ked som si prečítala na internete o čo sa jedná, bolesť mi začala postupovať po celom tele. Čiže aj celá chrbtica a kĺby. Medzitým mi ešte povedali že môžem mať sjogrenov syndróm ktorý sa prejavuje suchostou slizníc. Skutočne som začala mať hrozné sucho v ústach a nedokázala som kvôli tomu spať. Mám z toho celého hrozné depresie, som slabá a mám problémy so spánkom. Prosím poraďte mi niekto čo môže byť na príčine. Môže to spôsobovať psychika? Ďakujem vopred za každú radu. ..

Jaa8

Zapal spojiviek nemavas ? Poriadne cervene tam pod vieckami. Suche oci znm. ze je infekcia v ociach. Ked pozries na oblohu a hybes ocami tak nevidis behajuce obrazce, flaky ? Vyskusaj koloidne striebro do oci, no dost to po nakvapani stipe, ale to vydrzis... Ako casto mavas tie bolesti oci ?

Jaa7

Este raz pisem, ze bolest oka nema nic spolocne so psychikou. Okamzite spravit testy na borelu + jej koinfekcie, bartonella, babesia, yersenia. Viem presne o com pises, poznam tie bolesti, konaj, kym nieje neskoro.

Mimka1987

Ďakujem Mušušu za radu :)...Keď absolvujem všetky tieto vyšetrenia čo už mám dohodnuté tak ju vyskúšam. Ale tá borelioza mi naozaj vŕta v hlave tak tam pôjdem nech mám kľud na duši :) idem si ju mrknut na nete :)

Mušušu

Ja by som na tvojom mieste navštívila doktorku Albertovú. Je to vynikajúca psychologička. Jednak zistí či to máš naozaj psychické a jednak je to aj liečiteľka tak ak by si mala niečo telesné určite by si poradila aj s tým. Keď si už ale objednaná na tie testy boreliozy, tak to absolvuj aby si si bola istá že nič také nemáš.

Mimka1987

Viva viva....včera som si práve kúpila multivitaminy tak uvidíme. ..fakt sa pohrávam s myšlienkou že je to psychické. ..Keď ma postrasili nejakou diagnózou tak to ma aj potom začalo bolieť. ..pritom v skutočnosti ma najprv bolelo iba oko.tym že som trávila celé dni na internete a hľadala čo to môže byť sa to iba zhoršovalo...ale ta bolesť oka proste začala tu som si asi nevsugerovala:(

Mimka1987

Ja6. ..Áno je to bolesť niekde za okom, boli ma iba prave oko. .taka neprijemna nervova bolest.boli niekoľko hodín alebo minút potom prestane a začne bolieť iná časť tela.a potom zas. Mala som aj taký zvláštny pocit v krku. Oko reaguje zle na svetlo ale tiež nie vždy a niekedy na chlad. vidim dobre ale niekdy akoby sa mi zahmlievalo...Čo to môže byť? Moja lekárka zatiaľ na nič neprišla. ..

Mimka1987

Ďakujem krásne za odpovede. Na očnom som bola ale nič mi nezistili teda okrem suchych očí...bola som aj na reumatologii a ani reumu nemám, ale vraj nejaké osteoporoticke zmeny na rukách sa našli ale doktorka ma do telefonu ukludnovala že nič vážne, vraj som mladá na niečo také. Mám 28. Som už objednaná pani doktorke Durovskej na testy na boreliozu, ona je vraj najlepší odborník na liečbu boreliozy tak uvidíme. Ale nikdy som nemala kliešťa preto je mi to zvláštne. Oko ma bolí iba jedno akoby nervy vo vnútri oka.je citlivé na chlad a hlavne na svetlo.vsetko to začalo keď ma prefuklo. Ale bolesť niekedy zmizne a potom ma bolí niečo iné napr krčná chrbtica. Robili mi aj MR krcnej chrbtice, zajtra sa mi na to pozrie neurológ.zo správy mi zatiaľ vyplýva že mozog v poriadku ale krčná chrbtica dosť kriva a krčné stavce c6 a c7 od narodenia zrastene.hernia disku žiadna. Ešte raz ďakujem za každú reakciu....Každý názor alebo podobná skúsenost mi pomôže. ..

Ja6

Ahoj, prd psychika, co ma ta spolocne s bolestou oka ? Na ocnom si bola ? Aka je ta bolest ? Za okom ? Oko nemas cervene ? Boli ta iba jedno ci oba naraz ? Dalsie problemy nemas ? V krku ti nepuka ? Ostrost videnia mas ok ? Nemusis manualne zaostrovat ? Ak mas na ocnom setko ok aj oci, tak pakuj na infekcne nak ti spravia testy na borelu, neotalaj kym nieje neskoro.

viva viva

Toto naozaj vyzerá na psychiku. Skús kúpiť multivitamíny a buď presvedčená , že do týždňa vďaku ním všetky príznaky pominú. Ak sa tak nestane, navštív ozajstného lekára. A určite sa už nezaujímaj na internete o žiadnu ďalšiu diagnózu. Prečítaj len pozitíva vitamínov.