Prirodny krem na tvar

Sima42

Ja som veľmi spokoná s prírodnými olejmi na tvár. Používam arganový olej ten je výborný aj na vrásky. Používam ho namiesto krémov a už sa ku krémom asi ani nevrátim

Kaja123

Skúste krémy od Naomi BioCosmetics. Sú s výťažkami so ženšenu, kostihoju lekárskeho a zlata. A hlavne sú prírodné - bez ropných zložiek, alergénov a chemických konzervantov

maddie

Odporúčam prírodné krémy od slovenských značiek, Dulcia, Navia,Modrá púpava....Ešte lepšie namiesto krémov sú pleťové oleje.
Túto kúru používa moja teta päťdesiatnička a veľmi si pochvaľuje modrapupava.sk

a tiež tento www.dulcia.sk

veronikahlavata

dobry den, mam velmi dobre skusenosti s prirodnou kozmetikou happyskin ale najdete iba na nete nemaju kamenny obchod , produkty od hlavy az po paty , na rozne kozne ochorenia, moja mamina velmi oblubila pure hyaluron pletove serum na vrasky, pouziva ho par mesiacov a vysledky boli viditelne po par tyzdnoch pouzivania, tento produkt ma vyborne zlozenie, obsahuje vsetko co zrelsia pokozka potrebuje, neobsahuje ziadne oleje preto sa velmi rychlo vstrebe, hydratuje upokojuje plet a ma aj hojive ucinky je pravda ze tento serum je drahsi ale oplati sa donho investovat pretoze je prirodny neobsahuje skodlive latky a chemikalie, ma vynikajuce ucinky, tento produkt zabezpecuje naozaj luxusnu starostlivost o vasu plet

Kavoska

Ten s vytazkami z parohov sa da kupit na sibircanka, mne dost pomohol, aj ked velmi prirodne kremy nepouzivam, ale tento pouzivam ako nocny ale niekedy aj pod make up.