Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?
Hankka

Ako baba rozozna ci sa paci tichemu (introvert?) chlapovi? Na nete su len stupidne clanky popisujuce skor spravanie jaskynnych poolopiciakov ktore su uplne nerealne a ci ma niekto rozsirene zrenicky je ozaj problem vidiet. Ja som sa nikdy ziadnemu chalanovi nepacila aj ked nie som skareda ani blba, takze to neviem rozoznat.

Ako sa introverti vobec zoznamuju a kde podobnych ludi stretnem? Na vsetky kruzky chodia aj tak len zeny a sama som dost hanbliva, ani kamosky prilis nemam, navyse aby baba bezdovodne oslovila cudzieho chalana je podla mna trapne.

Michael067

dobre že nejde do vzťahov lebo tie ženy su fakt nejaké divné že: "ak chces, mozes sa nanho usmiat-to je dost ako mu naznacit ze zaujem tam je"
Ak by som si myslel že u všetkych žien ktoré sa na mňa usmiali bol o mňa z ich strany záujem, tak ich mám niekoľko, alebo niekoľko faciek a povie: "Že čo si to dovoľujem to že sa na teba usmejem nič neznamená"

Filip TT

Sewie
to co som sem vsetko o sebe popisal ja, tak vie o mne len manzelka.

Ok, pridam dalsiu vec. Prezil som vztah, ked som sa zalubil do zeny, ktora prejavovala zaujem prva. A aj ho ukoncila ona.

U manzelky to bolo tak, ze som sa do nej zalubil o 4 roky skor ako ona do mna.

sewie

Sejla, to by ma tiez zaujimalo, lebo ja taky nepoznam ani jeden...ale mozno sa mylim a len moje okolie je "stereotypne :P"

Filip TT, ak si myslis ze sa da niekoho spoznat cez forum, tak ok...ja tomu teda neverim:)
priatel vie o mne urcite ovela viac :))) (odpoved na tvoju otazku)

Sejla

heh, tu sa hodi prislovie: nepytaj sa ryby, ako chytat ryby.
Sewie hovori z vlastnych skusenosti, tak by sa tu mohol vyjadrit nejaky muz, ktory ma opacne skusenosti: Muzi, kolko krat sa vam stalo, ze ste sa zalubili do zeny, ktora prejavovala o vas zaujem ako prva? Kolko je realne takychto uspesnych vztahov?

Filip TT

tento raz to tak nebolo...
tu sa naozaj ludia spoznavaju tym utopickym sposobom, ktory v reale nie je. Vsak prave preto sa tu vracia Hankka...

Filip TT

sewie -
na to je predsa idealne toto forum
ludia co su tu, ta poznaju uplne uprimne, kolko z toho vie o tebe tvoj frajer?

Slobodna

Suhlasim s DE. Nemam problem pozvat muza, ked ma zaujme, na kavu. Je to o sebavedomi, tak ako muz, tak aj zena, mozu byt odmietnuti, ale risk je zisk.
V konecnom dosledku je predsa jedno, kto pozve ako prvy :)

sewie

De, to by bolo ale krasne keby to tak fungovalo, ze?:)...ale ja nehovorim o utopistickych predstavach a dokonalych ludoch bez vlastnych strachov, neistot, pochybnosti, jesitnosti, ega....ja hovorim o muzoch a zenach aki realne ziju a chodia po tomto svete...bolo by prekrasne keby vztahy vznikali tak ako to tvrdis, ale tak to nie je...