Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?
Hankka

Ako baba rozozna ci sa paci tichemu (introvert?) chlapovi? Na nete su len stupidne clanky popisujuce skor spravanie jaskynnych poolopiciakov ktore su uplne nerealne a ci ma niekto rozsirene zrenicky je ozaj problem vidiet. Ja som sa nikdy ziadnemu chalanovi nepacila aj ked nie som skareda ani blba, takze to neviem rozoznat.

Ako sa introverti vobec zoznamuju a kde podobnych ludi stretnem? Na vsetky kruzky chodia aj tak len zeny a sama som dost hanbliva, ani kamosky prilis nemam, navyse aby baba bezdovodne oslovila cudzieho chalana je podla mna trapne.

ivobrick

A to ta tu kvoli nemu, dobreze nerozdrapilo dva mesiace..
Co sa stalo? (to ze sa zachoval ako hnusy debil mi vela nepovie ;-O)

Hankka

Update: ked sme sa stretli naposledy zachoval sa jak hnusny debil takze ani nevadi ze predtym som bola trapna a nespolocenska. Ale je mi to luto. Skoda ze je to taky blbec. Hlavne od ticheho chalana som to necakala. A mrzi ma ze ja som bola za tu trapnu. Vzdy skonci trapne baba aj ked sa ten chlap zachova hnusne... :(

Hankka

Ja som nebola hnusna iba som naneho prilis nereagovala lebo mi nebolo dobre cely den a bola som mimo a mohlo to vyzerat ze ma nezaujima ale neviem. Lenze koli tomu uz asi nebudem mat zase prilezitost nadviazat kontakt a premna je to tazsie aj keby sa este dalo. :-(

Michael067

Tak čo vlastne chceš?

Bola to asi tvoja chyba kedže si to sama napísala " ja som mala blbu naladu a odohnala ho nechtiac (nie slovne ale asi to posobilo ze ma to nezaujima"

Ak si mala taku blbu náladu ako máva moja známa tak sa mu nečudujem.

"On sa usmieval"

Ako usmieval sa radostne, alebo sa ti posmieval/vysmieval.

Hankka

Nebolo to dobre. :-( Som blba. On sa usmieval ale ja som mala blbu naladu a odohnala ho nechtiac (nie slovne ale asi to posobilo ze ma to nezaujima) a mrzi ma to.