Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?
Hankka

Ako baba rozozna ci sa paci tichemu (introvert?) chlapovi? Na nete su len stupidne clanky popisujuce skor spravanie jaskynnych poolopiciakov ktore su uplne nerealne a ci ma niekto rozsirene zrenicky je ozaj problem vidiet. Ja som sa nikdy ziadnemu chalanovi nepacila aj ked nie som skareda ani blba, takze to neviem rozoznat.

Ako sa introverti vobec zoznamuju a kde podobnych ludi stretnem? Na vsetky kruzky chodia aj tak len zeny a sama som dost hanbliva, ani kamosky prilis nemam, navyse aby baba bezdovodne oslovila cudzieho chalana je podla mna trapne.

Slobodna

Tak cakaj kym ho stretnes. Navrhov tu mas dost. Tym, ze ho oslovis alebo pozves na kavu sa mu urcite neponukas. Nevolas ho predsa hned do postele, no a tiez to urobis raz a nie opakovane, teda nie si ani stihacka.

Slobodna

Hana ty kym ho oslovis sa stane z introverta extrovert :D traposis tu uz poriadne dlho, lebo sa nevies ani len prihovorit. Neviem, ako si na to prisla, ze do divadla sa vo vztahu nechodi, ak sa to muzovi nepaci, lebo podla tvojej logiky sa vo vztahu robi len to, co chce muz :) Ked ti nejde o vztah s muzom, nejde o nic a preto si bezprostredna pri iniciovani. Ale podla mna ty sa len taka hlupucka robis, lebo fakt neexistuje taka neschopna zena, co by nevedela ako sa prihovorit, ani po milionoch navrhoch od prispievatelov.

ivobrick

A to, ze sa niekoho na nieco spytas ako zena/dievca, znamena ze si slapka? Lebo ja z vas mam pocit ze toto tvrdite. Banalne otazky, vek, minula praca a tak dalej.

Ku nam do prace prisla nova zena, siel som zanou a zapotil jej toto:

Cau, ty budes moja nova kamoska, lebo moja stara kamoska isla na matersku. Odpoved smiech. Teraz kazdy den keciame 8 hodin ani neviem o com. Debilne ze? Len skoda ze je vydata...

Navyse autorka diskusie mi vobec nepride ani hambliva, ticha uz vobec nie. Podla mna si zlata :P

Mas len problem s prvotnym kontaktom.

Tvoje "rande" vobec nemusi vypadat ako rande, to co potrebujes vediet zistis aj niekde na ceste pocas 10 minut spolocnej chodze.

Hankka

Mozno tie vztahy ktore iniciovala zena byvaju casto neuspesne preto ze tie zeny su aj potom prilis iniciativne a toho muza tym skor otravuju alebo od neho vyzaduju viac nez sa jemu paci a nedaju mu priestor. Napriklad aj take malickosti ze ist do divadla aj ked vie ze jemu sa to nepaci a podobne. :-D
A take baby ktore sa chalanom same nukaju byvaju naozaj casto trapky ktore su otravne a stanu sa z nich stihacky alebo su to len take pipiny na sex. Ale je rozdiel ponukat sa mu a nenutene ho zavolat von. Problem je aby ten rozdiel uvidel a nechapal to ako ponukanie sa.

ivobrick

Hankka - a ty sa pri tom tvojom tichom introvertovi nemozes pristavit a spytat sa hocijaku kravinu? Napriklad kolko je hodin?
Pises ze ho stretavas takze sa nemusis bat ze niekam zduchne.
Pises ze je introvert/tichy tak odkial to vlastne vies? Musis niekoho poznat kto ho pozna tak si pozistuj zaujmy atdd..
Na dalsi krat mozes akoze nahodou ist niekam s nim a pytat sa viac.. nie?
Necital som vsetky prispevky.. idem to zmenit ;O

De

" málo úspešných vzťahov, ktoré iniciujú ženy? "

Tato veta je nezmysel.

Uspech vztahu nezavisi od toho kto ho prvotne iniciuje, resp. kto prvy da podnet na stretavanie sa. Ak sa chcu obaja stretavat, tak vzdy jeden musi dat prvy podnet, ale toto samo o sebe nesposobi neuspech vztahu. Preco by vlastne malo ? To akoze ked vidim zenu ktora ma zaujala, ona da podnet aby sme sa stretli a ja na zaklade toho ze ona sa chce stretnut uz o nu nemam mat zaujem ? :D Ved to nedava ziadnu logiku :D

Neuspech je, ak sa neskor pri spoznavani zisti, ze medzi dvoma nefunguju klucove veci potrebne pre vztah.

Hankka

Omg ja chcem toho chalana spoznat blizsie a potom sa uvidi a nie ho ist poziadat o ruku. :-D

Prave toho sa bojim co pisete ze ked baba prilis da najavo zaujem tak ho to odradi. Ako dat najavo zaujem primerane? Usmev naozaj nestaci ja sa usmievam stale. A pozvanie na kavu je naozaj jak povedat ze od toho cakam nieco viac. A bolo by trapne keby suhlasil ale ja by som od hanby nevedela hovorit.

Mne nezalezi ci by z toho bol vztah alebo kamaratstvo rada ziskam noveho kamarata ale chcem to nejak skusit,ked nanho nabuduce narazim :-)