Piperine Forte na chudnutie - áno či nie?

alexsa

to isté. piperin vôbec nezabral, zbytočne vyhodené peniaze :(
ale napr. teraz som na keto diet, ešte len 10 dní a už vidím výsledky. ak chcete skúsiť takúto formu diéty, určite odporúčam radšej to :)

rýša

Koupil jsem přípravek s údajně 95% PIPERINU. Po měsíčním užívání
jsem přibral 2kg i přes zvýšenou fyzickou aktivitu (kácení stromů, řezání, štípání atd., práce na zahradě.) Je to podvod jako všechny
tyto drahé přípravky. Za jedno balení jsem dal 1.490,-kč a reklamovat
jsem nemohl, protože mám fotky bez elektronického data vyhotovení.
Jediná možnost je NEŽER a hodně pohybu.

munz

a teraz sa tu objavil ďalší predajca, čo začína odporúčať thermacuts, je to taká istá zbytočná blbosť a vyhodené peniaze

munz

zaujímavé odkedy prestala prispievať do témy predajkyňa piperínu MartinaNZ, odvtedy ho nechvália ako úžasne pomohol ani ďalší užívatelia (to písala predpokladám tiež ona pod rôznymi menami), hoci sa veeeeľmi tešila, ako pomáha aj druhým :-)
tak aj pre ďalších kúpy chtivých záujemcov, radšej fakt porozmýšlajte aj nad tunajšími príspevkami, keď sa už necháte obalamutiť s bludmi na ich predajnej stránke, všetko čo majú popísané tam sú výmysly neexistujúcih doktorov, štúdií, a najmä recenzie od neexistujúcich ľudí

Marinarela

Piperine Forte je podvod. Brala som ho 2 mesiace. Potrebovala som schudnut len 4-5 kg. Ani po dvoch mesiacoch nesla vaha dolu ale 1 kg hore. Pisala som reklamaciu. Ziadna odpoved. telefonicky kontakt ziadny. Rozmyslam, kde by som to napisala. Nekupujte!!!!!!! Su to podvodnici. Neviem ako schudli tie 90 kg baby??????

Majka 15

Zdravo sa treba stravovať, zapojiť šport a veľa vody piť s citrónom dobrý na detoxikáciu ...a schudnete.

Majka 15

Ahojte,schválne som vyskúšala Piperine forte Mesačnu kúru,a bez výsledku,vôbec som neschudla a ževraj výsledky vidieť už po dvoch týždňoch blbosť....skôr Vám 1kg pribudne na váhe.Radím z vlastnej skúsenosti nekupovať!

munz

analyn, pri chudnutí sa strie netvoria, je to blbosť, strie sa vytvoria pri priberaní, ked popraská podkožné väzivo pri náhlom natiahnutí, tak ako pri gravidite na bruchu. Takže rýchlym chudnutím sa môže koža sťahovať horšie, ale strie rozhodne nevzniknú z chudnutia. A zas kto chudne z morbídnej obezity, tak tomu bude koža ovísať tak či tak, najmä vo vyššom veku jej pružnosť klesá...a z piperine aj tak nikto neschudne, a najmä nie rýchlo :-)

Jozef X

Pozdravujem diskutujúcich,

akurát som dobral Piperine Forte. Môžem s plnou vážnosťou vyhlásiť, že vôbec nezaúčinkoval. Vybral som dve dávky (za dva mesiace), a vážim o 1 kg viac ako pred tým. Reči o zoštíhľujúcich účinkoch tohto prípravku sú klamstvo a podvod.

Radím, nekupovať !!!!!!!!!!!!!!

s pozdravom

Jozef