Piperine Forte na chudnutie - áno či nie?

Bandolera

Caute, ja som sa tiez nechala zlakat presvecivou reklamou na nete... Ja som si za 36e objednala 1 balenie na skusku... Ale po 6-tej tabletke som dostala alergicku reakciu, tak som to vysadila... Pre mna to boli peniaze vyhodene do luftu... Zostalo mi 3/4 balenia a je mi na dve veci... Ale ja mozem byt jedna zo sto, kto mal taku negativnu skusenost :-P...

klaraNZ

Piperine Forte ti moze pomoct mne pomohlo mala som chvilu podobny problem a zacala som si ratat kalorie bielkoviny sacharidy atd skus aj Ty mohlo by ti to pomoct

anocinie?

meriam 161 cm a vážim okolo 50 kg...ja viem že to nie je veľa ale za posledný rok som pribrala 7-8kg a chcem späť svoju pôvodnú váhu, trochu spevniť telo...chodievam na dlhé prechádzky, bicykel, korčule, plávam...v mojom jedálničku tvorí väčšina ovocie a zelenina - hlavne teraz v lete, mäso nejem vôbec (som už 12 rokov vegetariánka), pečivo - ak si ho už dám, je to len nejaký celozrnný, grahamový rožok či žemľa, aj to len tak 1-max.2 kusy týždenne, jogurty, sója, strukoviny - bôb, hrach, kuskus, pohánka, semienka, orechy, veľa čistej vody, min. 2 l denne, mojou jedinou neresťou je káva, tej sa neviem a ani nechcem vzdať, no pijem tú nezdravú 2v1 s mliekom...ja už neviem kde robím chybu že hmotnosť neklesá...!

marika35

ahoj anocinie mne sa vaha hybe kedze mam problem s disciplinou ale 16kg uz spadlo odkedy piperine forte uzivam ... ja za seba fakt mozem odporucit ... aku mas vahu a vysku ? kolko krat tyzdenne sportujes a akym sposobom ? ake jedla su prevazne v tvojom jedalnicku ?

anocinie?

ahoj marika35, ja mám stravu upravenú, aj pohyb mám, práveže mi všetci hovoria že sa stravujem až extrémne zdravo a trochu to až preháňam, aj pitný režim dodržiavam (každý deň min. dva litre čistej vody), len sa mi teraz už dlhšie chudnutie zastavilo, potrebujem len znovu nakopnúť metabolizmus, dúfam že mi v tom Piperine pomôže...a Ty si koľko schudla s ním? Ďakujem za odpoveď

marika35

ahoj pouzivam Piperine Forte a som spokojna a tak isto moje okolie... a jojo efekt nastupi aj ked sa stravujes dobre a zrazu zacnes jest cokolady na kila atd .. staci ti stravu trochu upravit, trochu pohybu a doplnok stravy Piperine Forte a uspech sa musi dostavit

Ahri

Miesto blbých prípravkov na chudnutie ( Po ktorých je jojo efekt vždy) - ak vôbec zaberú treba pohnúť zadkom a zdravo sa stravovať.