Piperine Forte na chudnutie - áno či nie?

munz

PISTA so všetkým čo si napísal súhlasím, ale ja dúfam, že tým, že som sa snažil poukázať a vysvetliť tie klamstvá, nad ktorým sa tí bežní naivní ľudia vôbec nezamyslia, tak som hádam aj pomohol troška sa správne rozhodnúť :-) a, že im došlo vďaka tomu, že všetky pozitívne komentáre tu sú LEN a LEN od predajcu- zamestnaca.
Lebo ako sa OPAKOVANE pýtajú, keď je tu dlho ticho, že kde to treba objednať, čo to obsahuje, kedy a ako to treba brať a kedy sú prvé EFEKTY u tohto PRODUKTU, aby si mohli pod iným menom odpovedať :-) hoci to isté bolo už pár krát písané pár stránok dozadu, je tak priehľadné, mne smiešne.
Asi im kazíme trocha "biznis", ale doteraz nekrachli tak sa bohužiaľ nájde dosť hlupákov.

pišta00

munz čo narobíš, ľudom nevysvetlíš obzvlášť tým "inteligentnejším". Na toto fórum som už zanevrel a chodím sa sem len pobaviť na niektorých "odborníkoch" a keď si to niekto zaslúži podelím sa o skúsenosť ale so zdravím to tu nemá absolútne nič spoločného, raz dávnejšie som si sem šiel po radu a nestačil som sa čudovať čo tu niektorí ľudia potili za perly najprv som myslel, že si robia srandu potom som však zistil že to myslia úplne vážne, hlúpymi ľudmi sa to tu len hemží a darmo sa nad takými rozčuľovať. Normálne premýšľam, že tiež nejaký takýto marketingový placebo shit na chudnutie začnem predávať, myslím, že aj majitelia firiem ktoré predávajú tieto prípravky na chudnutie ako je piperine a pod. musia mať zo svojich zákazníkov celkom zábavu hlavne keď čítajú ako to niekto odporúča pritom sami dobre vedia, že to je len trik a podvod a ťahajú z ľudí peniaze a koniec koncov na hlúpych ľuďoch sa najlepšie zarába a ľudská hlúposť je predsa nekonečná! :-D Toto fórum stratilo svoj význam, na ktorý bolo vytvorené a stalo sa miestom pre lacný marketing a zoznamku! Česť výnimkám.

munz

POLANKA tak tu máš tých čo skúšali a hovoria, že je to podvod, zo strany č. 4,: oklamana1203 , AlenaMazoret , Jozef X , Majka 15 , michamet1984 , Marinarela ,
strana 3: juju, janula123132 , alexsa , rýša
Ďalej nejdem kopírovať mená, ale možeš pokračovať aj na ďalšie strany, ale samozrejme Tebe to nevyhovuje, lebo chceš nalákať ďalších
až nastal mesiac máj a zrazu sa objavili hlúpučkí naivní ľudia, ktorí sú zrazu spokojní, alebo skôr ako píše VALDORF, píšeš pod rôznymi nickmi, to máš novú prácu od mája?

Valdorf

ale Polanka, tak a kolki z tych co tu pisu na tych 19 stranach, ze ho naozaj brali mi vies na 100 percent potvrdit, ze ho naozaj brali a len neklamú aby nalakali dalsich? aj to si bola Ty, to je najmenej pisat pod roznymi prihlasovacimi menami, keby sa objavili IP boli by sme si prekvapene,

Polanka

ano mozno tu aj je 19 stran diskusie ale diskusie kde pisu ludia co to nevyskusali tak ako ja. Niekto tu pise pozitivne niekto negativne a ked ako som citala sa ludia co neskusali vyjadruju ze je to zle, takze ta diskusia ma vypovednu hodnotu nulovu

Lenka523

To sa naozaj stale najdu hlupi ludia, ktori skocia na taketo bludy? Treba zdvihnut zadok a hybat sa aspon hodinu denne a nech mi nikto nehovori,ze sa to neda alebo nema na to cas. Neviem, ci sa mam smiat alebo plakat,ked vidim, ako podvodnici zarabaju na naivite ludi a vzdy sa najde niekto, kto im na to znova skoci. Musia sa dobre na vas zabavat

munz

Martulka nehnevaj sa, ale je tu toho 19 strán, nenačítala sa sa dosť??? či sa Ti to páči alebo nie, je to podvod, všetky tabletky: piperine, acai berry, thermacuts, forskolin, kávy, všetko je blud na ktorom dobre zarábajú majitelia, bez vlastného pričinenia neschudneš