Nezavazna zabavka

Príspevok v téme: Nezavazna zabavka
Karoliina

Ahojte. Uz par mesiacov spavam s istym chlapom, s ktorym ani nechodim. Dohodli sme sa na nezavaznych stretnutiach. Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska a je to skor kamaratske ... Myslim si, ze mu robim velmi dobry servis, pripravim mu sampanske, dobre jedlo, ma so mnou neskutocny sex. Ak idem k nemu, on prpravi to iste. Vzdy mi len povie, ze dojdi. Ja ocakavam, ze ma automaticky privezie a odvezue domov, je to zakladna slusnost, no on mi to nikdy nenavrhne, pritom patri medzi bohatsich a ma doma 3 luxusne auta. Ja mam sice tiez auto, ale nechce sa mi na nom jazdit kazdy den. Tak k nemu chodim taxikom. Pritom sa ku mne sprava velmi gentlemansky, ale toto mi od neho pride neslusne a pride mi trapne ho ziadat o takuto malickost. Ved ma odo mna zadarmo sex, venujem sa mu ... to je ako eskort zadarmo. V minulosti som sa venovala eskortu, preto som nikdy taketo hluposti neriesila . No uz to nerobim a je to pre mna nezvyk, kedze to nerobim pre zisk, ale uplne zadarmo, lebo sa mi paci a chcem sa zabavit. On o mne taketo veci ani netusi. Patrim medzi zeny, za ktorymi sa muzi neustale otacaju a o napadnikov nemam nudzu ... On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel, preto mu to tak hovorim. Co si o tomto myslite? Poprosim tych, ktori ma odsudia, aby sem nic nepisali. Dakujem. Btw. Spime spolu viac ako 5 mesiacov a ja mam 24, on 29.

Moireal

Saasa to dobre napisala. Kazdeho raz taketo hry prejdu a zatuzi niekomu "majetnicky primitivne patrit" a to z prosteho dovodu, ze kazdy tuzi niekam patrit. Nikto nechce byt sam a vyhnanec.
Clovek bez pevneho vztahu by musel mat naozaj velmi bohaty vnutorny zivot a schopnost nieco pre svet vytvorit. A takych ludi vela nieje, preto kazdy raz zatuzi po skutocnom vztahu.
Podla mna vypocitavi su presne ludia ktori ziju vo fwb vztahoch lebo ti nedavaju sameho seba alebo tolko svojho casu ako ti v naozajstnom vztah a ide im hlavne o naplnenie svojich potrieb. A ano, kazdy vztah je v urcitej miere zalozeny na vymene ale na takej, aby nik neprisiel zkratka.
Mozno je pre niekoho taky vztah pohodlnejsi, lebo nema ocakavania, no na druhej strane, aj tak tie ocakavania su vzdy. Tak ako zakladatelka pise, ze ocakava aby ju vozil. O nejakej zistnosti sa hadat nema absolutne zmysel, lebo kazdy nieco chce. Podstatne je, aby si obaja davali to, co chcu.

dvojpes

vinko
zenies to moc do extremu
na jednej strane suhlasim, muz by sa moc nemal dat nachytat na tie zenske reci o laske, v skutocnom zivote ich zas az vazne neberu a materialnu stranku zvazuju ovela viac, nez sa tvaria.
ale na druhej strane, tento aspekt nie je pre ne uplne urcujuci.
veci proste nie su cierno biele.

Saaasa

vinko, som zena s platom 1300 a frajer ma asi o kilo viac..nesla som automaticky po tych s platom od 2000, je to obycajny chalan z dediny..vyzerame pri vsetkej skromnosti dost dobre obidvaja (ani jeden sa z toho ale neposral a nikdy som sa nenechala obletovat muzmi) nepotrebujeme sa navzajom vlastnit, ale na uplne dobrovolnej baze a radi zdielame svoj zivot s tym druhym, spaja nas ucta, porozumenie, hobby, vkus, moralne hodnoty a stabilne rodinne zazemie zo strany kazdeho z nas..sex si uzivame naplno obaja a ma pre nas uplne iny rozmer..kazdy chlap neni nadrzane hovadko, u nas som vacsia iniciatorka ja..milujem sa o neho starat, viem ho podrzat, ma moj obdiv a uznanie..on zasa nedopusti na mna, mozno mi nekupi ani kvet a mna to celkom serie niekedy, ale svoju lasku mi dokazuje kazdy jeden den prostrednictvom veci, o kt. ty nemozes mat ani tucha, ked mas zeny len za vypocitave stetky, kt. najvacsim celozivotnym benefitom je ich vagina..je mi z teba celkom smutno..snad aj ty raz najdes svoju spriaznenu dusu..ale chce to prestat sa obklopovat hlupymi stetkami, kt. by len jebali za vyhody a celkovo zmenit postoj a videnie sveta..btw. celkom dobrovolne si klakol a dnes nosim na prste briliant, ideme stavat a planujeme rodinu..on bude chodit do prace a ja mu vychovavat jeho dieta a vytvarat zazemie a domov..preco proste nechces pochopit zakladny model kt. tu funguje uz starocia..dlhodobo fungujuci vztah je proste aj pre zenu, aj pre muza win-win situacia..darmo sa budes stavat na zadne pre nejake zle skusenosti a osocovat zeny..matematika je velmi jednoducha

dvojpes

ja si myslim, ze je uplne normalne, ze ti nijak nezabezpecuje privoz a odvoz.
a ani nechapem, preco by to robit mal.

Slobodna

:D a ty o akych kecoch o laske teraz pises??? Ci ty si lasku predstavujes ako prijemnu zensku spolocnost, sex a poziciavanie si tejto vaginy medzi viacerymi muzmi, lebo inak je to podla teba majetnickost a to samozrejme uplne zadarmo. Ty mas neskutocne cudnu predstavu o laske :D Mne z toho vychadza akurat tak sebelaska.

Slobodna

No dobre vinko, ked chces teda odpoved, tak najprv si ujasni pojmy, lebo prostitutka je najstarsie remeslo, kde sa sex vymiena za peniaze a teda je to remeslo. Neviem o tom, ze by chlap vo vztahu po kazdom sexe zene polozil peniaze na stol, rovnako ako neviem o tom, ze by za kazdu zenu platil cely najom, naklady, stravu, kupoval vsetky potrebne veci len on, darceky k sviatkom s tym, ze na svoj sviatok on nic nedostane. Tak tu uz prosim ta prestan trepat, oki? Tak o akych speci vyhodach to tu furt pises??? Vsak ked v zivote preferujes stetky ci prostitutky, co ako som vysvetlila, ziadna normalna zena nie je, tak si nemysli, ze to dostanes zadarmo, lebo take to z cistej lasky k tebe robit nebudu.

vinko2

Len ja o voze a ty o koze... no nechajme tak, aj tak sa to nikdy nezmeni, len je trochu smutne ako to cele funguje vzhladom na to mnozstvo kecov o laske ktore uz vsade tolkokrat zazneli a pritom je v skutocnosti vsetko trochu (alebo dost) inak...

Moireal

Karolina, ked si sa teda pytala, ci je to z pohladu inych samozrejmost, tak vacsina odpovedi sa zhodla,ze nie. Samozrejmost to nieje. Ale ako sama hovoris, ze vies, co mas urobit, tak to aj urob a nestracaj tu cas obhajovanim seba samej, co ani nemusis, kedze nikto na teba neutoci, len vyslovuje nazor, o ktory si poziadala.

Slobodna

Karolina, ked ti je jasne, co treba a mas urobit, tak na keru rit si tu zakladala tuto temu a pytala sa, ze co mas urobit???

Slobodna

Vinko, ale na vztahu predsa ziskavaju obaja a ako sa hovori Ve dvou se to tahne lip a dvom je vzdy lepsie, nez jednemu. Mas tu spolocnost, sex, navarene, upratane, naklady mas nizsie, lebo sa to rozratuva medzi dvoch atd. Ked nechces poskytovat ziadne "vyhody" tak mas dve zdrave ruky, ci mas tuleniu chorobu?