Nezavazna zabavka

Príspevok v téme: Nezavazna zabavka
Karoliina

Ahojte. Uz par mesiacov spavam s istym chlapom, s ktorym ani nechodim. Dohodli sme sa na nezavaznych stretnutiach. Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska a je to skor kamaratske ... Myslim si, ze mu robim velmi dobry servis, pripravim mu sampanske, dobre jedlo, ma so mnou neskutocny sex. Ak idem k nemu, on prpravi to iste. Vzdy mi len povie, ze dojdi. Ja ocakavam, ze ma automaticky privezie a odvezue domov, je to zakladna slusnost, no on mi to nikdy nenavrhne, pritom patri medzi bohatsich a ma doma 3 luxusne auta. Ja mam sice tiez auto, ale nechce sa mi na nom jazdit kazdy den. Tak k nemu chodim taxikom. Pritom sa ku mne sprava velmi gentlemansky, ale toto mi od neho pride neslusne a pride mi trapne ho ziadat o takuto malickost. Ved ma odo mna zadarmo sex, venujem sa mu ... to je ako eskort zadarmo. V minulosti som sa venovala eskortu, preto som nikdy taketo hluposti neriesila . No uz to nerobim a je to pre mna nezvyk, kedze to nerobim pre zisk, ale uplne zadarmo, lebo sa mi paci a chcem sa zabavit. On o mne taketo veci ani netusi. Patrim medzi zeny, za ktorymi sa muzi neustale otacaju a o napadnikov nemam nudzu ... On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel, preto mu to tak hovorim. Co si o tomto myslite? Poprosim tych, ktori ma odsudia, aby sem nic nepisali. Dakujem. Btw. Spime spolu viac ako 5 mesiacov a ja mam 24, on 29.

Moireal

Kazdy chce nieco. A ked sa dvaja v tom stretnu, tak ok. Zakladatelka ocakava nieco viac ako dostava, na tom sme sa zhodli vsetci, aj ty si to na zaciatku povedal, tak neviem naco utocis na zeny. V inom prispevku si sa velmi krasne o zenach vyjadril. Musela ta naozaj nejaka zlomit a povedal si si ze radsej nebudes nic ocakavat. Ale poviem ti. Kazdeho raz tie city dobehnu.

Sassska

slobodna kasli na to..vincisko je len nejaky provokater, ktory asi dobre davno netrtkal a jak ho tak citam ani tak skoro nebude :D jedine ze by sa tuto s pani eskortkou dohodol..ked mu je tak sympaticka

inak milujem tieto true story.."ma so mnou neskutocny sex" alebo "mam auto, ale nechce sa mi na nom vozit kazdy den, tak si vezmem taxika"..omg :D

a ked je to pravda, slecna zakladatelka tak co takto si otvorit tu neskutocnu fajcihubu a ozvat sa, ze nech pre teba dojde minimalne na helikoptere :D akoze neviem si dost dobre predstavit, ze dokazem s niekym zdielat svoje telo a intimnu zonu a hanbim sa ho spytat na taku debilinu, ci by si pre mna laskavo aspon neprisiel..tuky-tuk???

Slobodna

Tvoj problem je, ze mas dvojaky meter. Vsetky zeny su podla teba stetky, prostitutky, ktore ti maju byt zadarmo po voli, ale muzi, ktori len tak zasuvaju, podla teba teda nie su gigolovia, ale skutocni muzi teda pani sveta.

vinko2

Slobodna no ano, narazam na to ake ste majetnicke, vypocitave a zistne, co nakoniec aj sama potvrdzujes len to bagatelizujes a oznacujes ako normalne a ze nenormalny je ten kto ma problem to akceptovat

vinko2

Nepotrebujem ziadne vyhradne pravo na zenu, to je co za sprostost. Bud som s niekym kto ma pritahuje alebo nie som, ale nikdy si ho nemusim privlastnovat a ani nemam potrebu ho kvoli tomu niecim odmenovat a vydrziavat, ak niekto nieco chce nech si zarobi pracou a nie ocakavat vyhody zo vztahov. A gigolov je medzi muzmi asi tolko co tanecnikov baletu... muz nepotrebuje nahanat vyhody a zisky vo vztahoch, vyhody si totiz vydobyva svojou pracou, jedine co chce od zeny je to, aby sa s nou citil prijemne

Slobodna

V poriadku vinko, ale preco potom chces a ocakavas, aby boli vsetky zeny ako chces? Ci uz nemas z coho vyberat? :)

vinko2

Slobodna nevadilo, pretoze tak ako si neviem predstavit ani ja sam aby som sa cely zivot mohol dotykat a sulozit len s jedinou zenou, tak isto by som nedokazal zakazovat ani inej zene aby sa okrem mna uz ziadneho ineho muza nemohla nikdy dotknut kym sme akoze spolu. Je to neprirodzene, hlupe a majetnicke

Slobodna

Ak chces mat vyhradne pravo na nejaku zenu, musis tomu aj nieco obetovat a nie cakat od zeny full servis zadarmo, lebo zas az takeho skveleho vtaka nemas a takych je na svete mrte. Jednoducho ak niekoho milujes, neberies to tak, ze mu milostivo davas nejake vyhody, ale chcete pre seba asi to najlepsie. Ok, tak mi teraz ty odpovedz, ako sa odlisuje normalny chlap od gigola?

Moireal

xox, kazdy ma pravo vyjadrit svoj nazor. Nikto ju tu nenapada ani neuraza, ved nech sa ho spyta. Jej problem je ze to od neho ocakava automaticky. Vravi ze robi veci zadarmo, tym jasne dava najavo, ze chce viac ako on je ochotny dat. Inak by to uz urobil. Ale princeznicka prenho nebude, kedze spolu len spavaju. Pokial by spolu naozaj chodili, verim, ze by sa k nej vedel spravat ako k princeznej.