Nezavazna zabavka

Príspevok v téme: Nezavazna zabavka
Karoliina

Ahojte. Uz par mesiacov spavam s istym chlapom, s ktorym ani nechodim. Dohodli sme sa na nezavaznych stretnutiach. Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska a je to skor kamaratske ... Myslim si, ze mu robim velmi dobry servis, pripravim mu sampanske, dobre jedlo, ma so mnou neskutocny sex. Ak idem k nemu, on prpravi to iste. Vzdy mi len povie, ze dojdi. Ja ocakavam, ze ma automaticky privezie a odvezue domov, je to zakladna slusnost, no on mi to nikdy nenavrhne, pritom patri medzi bohatsich a ma doma 3 luxusne auta. Ja mam sice tiez auto, ale nechce sa mi na nom jazdit kazdy den. Tak k nemu chodim taxikom. Pritom sa ku mne sprava velmi gentlemansky, ale toto mi od neho pride neslusne a pride mi trapne ho ziadat o takuto malickost. Ved ma odo mna zadarmo sex, venujem sa mu ... to je ako eskort zadarmo. V minulosti som sa venovala eskortu, preto som nikdy taketo hluposti neriesila . No uz to nerobim a je to pre mna nezvyk, kedze to nerobim pre zisk, ale uplne zadarmo, lebo sa mi paci a chcem sa zabavit. On o mne taketo veci ani netusi. Patrim medzi zeny, za ktorymi sa muzi neustale otacaju a o napadnikov nemam nudzu ... On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel, preto mu to tak hovorim. Co si o tomto myslite? Poprosim tych, ktori ma odsudia, aby sem nic nepisali. Dakujem. Btw. Spime spolu viac ako 5 mesiacov a ja mam 24, on 29.

momentik

A nemyslíš si, že si preňho už trochu stará? A vôbec, odkiaľ máš to, že 29-ročný fakan, čo nemá páru o tom, čo sa patrí, ťa bude vyvážať? Keď nie si ani jeho frajerka? Lebo si žena? Slabšie pohlavie? A keby si aj jeho frajerka bola, máš vlastné auto a on ako jednoduchý chlap to aj tak vidí: však má auto, má za mnou na čom prísť. Iné by bolo, keby si bola študentka, čo jazdí MHD a nemá ako sa dopraviť! Si priveľká panička, priveľké ego a ešte k tomu aj koketuješ s myšlienkou na vzťah s chlapom, čo nechce teraz vzťah a už vôbec nie s tebou, keď sa mu tak lacno ponúkaš. Chlapi sú lovci, pamätaj na to. Keď mu dáš hneď, nemá ťa za nič! A už len to, že ťa to škrie, že ťa nevozí, značí o tom, že si začínaš uvedomovať, kam si klesla. Nemáš z toho ani peniaze ani lásku. Máš zábavu, tak sa bav a nerieš odvozy :)

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

Bandolera

Tdf, a ako by si svojimi terminmi obhajil fakt, ze ked si clovek kupi psa, nie strazneho, ale len cisto, ako domaceho milacika, tak ho krmi, venci, stara sa o nho, niektori, dokonca prehlasuju ze toho svojho psa, beru ako vlastne dieta:-D. Ked su, vsetci ludia len ,,obchodnici" a laska neexistuje, Tak preco sa ti ludia vedia ,,namotat'' na nejake zviera? Ved to zviera im nic materialne ani fyzicke (sex) nevie v ramci obchodu dat!? Preco to tu ludia teda robia? No vysvetli mi to :-)

diviak2015

su to take somarinky tieto diskusie. laska sice nie je nijaka magia, nic carovne, je vypocitatelna, ale je to hlboky cit ktory mame v sebe od prirody zakodovany. a ked uz ho raz v sebe mame tak sa ho musime snazit nejak efektivne zmanazovat. laskavost, velkorysost, empatia, radost, vzajomnnost, to vsetko pomaha zdravym krasnym vztahom viac nez tento hlupy cynicky a prazdny pohlad. taky pohlad cloveka nikam neposunie.
laska je aj o starostlivosti. rodic sa stara o dieta alebo ked dieta dospeje stara sa o rodica. ked umre partner ten druhy ziali. toto nikdy prostitutka voci klientovi citit nebude. ak umre klient je jej to totalne jedno. v tom je jeden z hlavnych rozdielov. ze mam starost o druheho.

Moireal

Tdf,to nieje osveta,ja sa pytam s akym zameram to tu siris. Chces ludom vziat ich "ruzove okuliare"? :D
Ver ze, vacsina ludi, co sem prispieva, ruzove okuliare uz davno stratila.
Stale nevidim zmysel. Iba v tom,ze si nahnevany, sklamany, utrapeny a cynicky clovek.

tdf

Laska nie je slepa, prave naopak je pomerne predvidatelna a aj vypocitava, aj ked rozhodne to nie je neomylny algoritmus, skor suboptimalna heuristika.
Ale evolucia ukazuje ze tento koncept (korporativneho) egoizmu a pravidla silnejsi pes j*be, je funkcny a aj dlhodobo udrzatelny, navyse ani neexistuju ziadne ine zname alternativy, takze neostava ine nez ho akceptovat a mozno aj ako miestne tupe, zaostale, nemysliace stado o nom radsej ani neuvazovat a ani si ho neuvedomovat, ci rovno ho popierat ;)

diviak2015

nic edukativne nepises. zrejme si frustrovany mladik mozno panic bez skusenosti ktory sa tvari ze prave objavil ameriku lebo si mozno narychlo nieco precital o evolucii. mas silnu potrebu dokazat sam sebe ze vztahy nemaju ziadnu vyssiu hodnotu.
nuz asi ti prezradim novinku ale to ze tam funguje system nieco za nieco neznamena ze je to to iste. priatelstvo medzi partnermi v ich dlhodobom vztahu, plus vzajomnost, empatia, porozumenie maju ovela vacsiu hlbku a subjektivnu aj vacsi vyznam uz len kvoli potomstvu, nez obchodnicky vztah prostituky a klienta. vzajomne puto je celkom iny level. to asi nepoznas este. raz ked dospejes zazijes a spoznas. snad.
prostituka sa nikdy nepostara o klienta ked bude chory. ani ho nebude drzat za ruku ked bude na smrtelnej posteli. nebude s nim starnut ked uz deti budu dospele a samostatne. nebude s nim zdielat radost. neurobi nic len tak bez potreby jej to oplatit. nebude s nim mat deti a snazit sa prekonat starosti. na kazdy vztah sa mozes pozriet tymto tvojim pohladom, na rodic-dieta, kamarat-kamarat ale je nezmyselne prehliadat aj ine faktory ktore robie rozdiel medzi vztahmi.
ja ti poviem drsnejsiu verziu. aby si si nemyslel ze nas ohuris cynizmom a kvazi drsnostou a novymi objavmi. embryo v matke sa z prisne biologickeho hladiska sprava ako parazit. cuca matke ziviny a v podstate ju moze vyhladovet. matka to vsak vybalancuje tym ze to nedopusti. jednak nechce umriet a jednak chce potomstvo zive. ano aj takto kratkozrako sa da nazerat na vztah matka-dieta a prehliadat vsetko ostatne

vaporwave

pri nakuknutí do tejto témy som nadobudla pocit, že tu niektorí pilne študujú marxov kapitál, alebo pracujú vo finančnej sfére a dosť ich to ovplyvnuje :D

tdf

Moireal, to su fakty, nie reci. A aspon si tu mozete precitat aj nieco edukativneho charakteru. Trochu osvety nikomu nezaskodi

Diviak ja ti ten argument nacrtnem velmi presne: vztah "priatelstvo medzi partnermi" a vztah stetka-klient je rovnake prave z dovodu, ze v oboch pripadoch spaja oboch zucastnenych vzajomny prospech. A je irelevantne ci sa jedna o prospech financny, alebo iny, pretoze v oboch pripadoch plati ze ak je tento prospech dostatocne velky, vysledky oboch typov vztahov mozu byt ekvivalentne, je mozne oboma typmi vztahov dosiahnut zhodne vysledky. Ak mas dost penazi a chces po stetke aj netradicnu, mozno pre nu aj neprijemnu poziadavku, tak ju pre teba vykona. Ak mas dostatocnu charizmu, komunikacne schopnosti, alebo dobry vzhlad ci ine aj cisto nepenazne hodnoty, tak ju pre teba vykona rovnako dobre aj tvoja partnerka. Vsetko je obchod, nieco za nieco. Ak tej stetke dost zaplatis, aj ona ta bude drzat na smrtelnej posteli za ruku a vzlykat ako jej chybas, lebo to ma jednak zaplatene, a za dalsie mozno vie ze uz lepsieho chlebodarcu nenajde ;)
Zaver: mozno motivy sa viac ci menej odlisuju, ale vysledky a okolnosti su rovnake - Ktosi je s vami pretoze od vas cosi chce. A ked to mat nebudete alebo to vlastnit prestanete, ten ktosi to pojde hladat inde