Nezavazna zabavka

Príspevok v téme: Nezavazna zabavka
Karoliina

Ahojte. Uz par mesiacov spavam s istym chlapom, s ktorym ani nechodim. Dohodli sme sa na nezavaznych stretnutiach. Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska a je to skor kamaratske ... Myslim si, ze mu robim velmi dobry servis, pripravim mu sampanske, dobre jedlo, ma so mnou neskutocny sex. Ak idem k nemu, on prpravi to iste. Vzdy mi len povie, ze dojdi. Ja ocakavam, ze ma automaticky privezie a odvezue domov, je to zakladna slusnost, no on mi to nikdy nenavrhne, pritom patri medzi bohatsich a ma doma 3 luxusne auta. Ja mam sice tiez auto, ale nechce sa mi na nom jazdit kazdy den. Tak k nemu chodim taxikom. Pritom sa ku mne sprava velmi gentlemansky, ale toto mi od neho pride neslusne a pride mi trapne ho ziadat o takuto malickost. Ved ma odo mna zadarmo sex, venujem sa mu ... to je ako eskort zadarmo. V minulosti som sa venovala eskortu, preto som nikdy taketo hluposti neriesila . No uz to nerobim a je to pre mna nezvyk, kedze to nerobim pre zisk, ale uplne zadarmo, lebo sa mi paci a chcem sa zabavit. On o mne taketo veci ani netusi. Patrim medzi zeny, za ktorymi sa muzi neustale otacaju a o napadnikov nemam nudzu ... On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel, preto mu to tak hovorim. Co si o tomto myslite? Poprosim tych, ktori ma odsudia, aby sem nic nepisali. Dakujem. Btw. Spime spolu viac ako 5 mesiacov a ja mam 24, on 29.

Slobodna

Chlapci, ktori sa jej zastavaju by si mali uvedomit, ze ten model o akom snivaju nikdy nebude a taka zena naozaj neexistuje, ktora by to s vami robila len tak. Ale pokojne zite dalej v iluzii a urazajte tych, ktori maju iny a dovolim si tvrdit, ovela realistickejsi, nazor nez vy.

dvojpes

xox
tak napr. podla mna fwb vztah ma ine pravidla ako normalny, a take spravanie ako je napr. vozenie zeny domov donho nepatri.
ael sak dohodnut sa kludne mozu, ved co jej brani mu to povedat?

xox

Nechapem naco sa v tejto teme vyjadruju aj ludia co nemaju skusenost s fwb vztahom a pridu si sem len zahejtovat. Karolina nikde nepisala ze je sebavedomy uzasny a neviem co. Moze mat ma 3 auta, to ale neznamena, ze je automaticky sebavedomy a krasny :D neviem kde to berete.
V priebehu hry sa pravidla MENIA. Nezijeme v totalite, preco by sa nemohli? Kazdy inteligentny clovek sa vie dohodnut. Za to, ze vy ste obycajne priemerne zeny, neznamena, ze sa k nejakej kocke nemoze spravat ako k princeznej.
Neviem aka je tuto situacia, len reagujem na zatrpknute prispevky, ze nie vzdy je to tak ako pisete.

Slobodna

Vinko je mi ta fakt luto, lebo si nikdy nezazil lasku a asi ani nikdy nezazijes. Pises, akoby vas penis vam neprinasal vyhody u zien :) takze nie iba my z toho mame "vyhody" ale aj vy. Ja viem, tebe sa strasne paci model zatrtkat si a nemusiet za to nic obetovat zo svojho pohodlia, osobnosti, majetku atd. V tom pripade skutocne ti ostava len gumena Anicka, lebo keby si bol co i len o trosku mudrejsi, tak citas medzo riadkami a zlavis zo svojho obrovskeho obdivu voci zakladatelke temy, pretoze mozes mi verit, ze ona od neho ocakava ovela viac, ako zena, ktora spava s muzom, ktoreho miluje.

sandokan255

Hehe, nejaka k***a pise, ze ona bola zvyknuta na ine spravanie. Tak to je gol :-D

Co ocakavas tu od ostatnych, sucit? :-D

Slobodna

Tie vyhody mat nikdy nebude, lebo sa hlupo a naivne hned na zaciatku nedohodla na pravidlach. V priebehu hry sa uz pravidla nemenia. Takto ti to poviem, ako ti to uz povedali viaceri. Nie si princezna, ale ocakavas, aby sa k tebe spraval s uctou ako k princeznej. Preco by to robil?

equal

"Bola som zvyknuta na ine spravanie, preto ma to zarazilo ..." bola si zvyknuta na absolutne vydrziavanie a financny obnos, si aj uvedom, ze ked si robila eskort tak väcsia cast tvojich zakaznikov boli chlapi bez sebavedomia, urobiac všetko pre to aby si s tebou mohli vrznut tzn. ,že okrem tvojej vyplaty boli ochotny za tebou priletiet aj na bielom tatosovi. Lenze teraz tu mas sebavedomeho bohateho chlapa, ktory ta fyzicky pritahuje a navzajom si robite dobre. On jednoducho nie je na tom tak aby ho pri kazdej prilezitosti napadlo, že musi vyletiet pre svoju slečinku autom lebo na to bola zvyknuta. On je vdaka svojmu vzhladu, peniazom a sebavedomiu a osobnych skusenosti zvyknuty, ze kurvy jednoducho za nim pridu a zaklopu mu na dvere bez toho aby sa musel obuvat a niekam ist. Inymi slovami povedane stretli ste sa v klietke ako keby dve levy ak chapes ako to myslim. Ty vobec neocakavaj, ze budes mat navrh, ak teda nie je sprosty :)

dvojpes

tiez mam ten dojem, ze tu nezainteresovanost len hras a v skutocnosti cakas nejake vyhody.
inak, vyznieva to dost smiesne, ked sa zena ako ty stazuje, ze muz sa nesprava ako gentleman a neda jej na taxik :)

usmevny_den

no, bolo by normálne očakávať ochotu odvozu-dovozu v serióznom vzťahu, vy dvaja však máte iba nejakú dohodu o nezáväznom "vzťahu", tak si teda v rámci vašej dohody, dohodni s ním aj podmienky prepravy a basta :) nečakaj že to sám navrhne, porozprávaj sa s ním, aj keď sa asi bude diviť o čom točíš, keď doteraz ti do nevadilo, resp. si to nikdy nespomenula..

Slobodna

Je velmi dobre, ze muzi, ktori chcu len zasunut, si hladaju seberovne zeny, teda nenarusaju "trh a cenotvorbu" normalnych zien. Necuduj sa, ze s tebou nechce mat vztah, ziadny normalny chlap by si s tebou vztah nezacal. Ked dokazes len tak roztiahnut nohy jednemu, dokazes to urobit aj inemu. Neodsudzujem ta, kazdy sme nejaky, len ma na tebe zaraza ta naivita. Ak mas zaludok s nim spavat, mala by si si byt vedoma hranic, no mne sa skor zda, ze ty s nim spavas kvoli jeho prachom a casom ocakavas vyhody, darceky a tak trosku aj dufas, ze povysis z milenky na partnerku, ale to sa nikdy nestane.