Nezavazna zabavka

Príspevok v téme: Nezavazna zabavka
Karoliina

Ahojte. Uz par mesiacov spavam s istym chlapom, s ktorym ani nechodim. Dohodli sme sa na nezavaznych stretnutiach. Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska a je to skor kamaratske ... Myslim si, ze mu robim velmi dobry servis, pripravim mu sampanske, dobre jedlo, ma so mnou neskutocny sex. Ak idem k nemu, on prpravi to iste. Vzdy mi len povie, ze dojdi. Ja ocakavam, ze ma automaticky privezie a odvezue domov, je to zakladna slusnost, no on mi to nikdy nenavrhne, pritom patri medzi bohatsich a ma doma 3 luxusne auta. Ja mam sice tiez auto, ale nechce sa mi na nom jazdit kazdy den. Tak k nemu chodim taxikom. Pritom sa ku mne sprava velmi gentlemansky, ale toto mi od neho pride neslusne a pride mi trapne ho ziadat o takuto malickost. Ved ma odo mna zadarmo sex, venujem sa mu ... to je ako eskort zadarmo. V minulosti som sa venovala eskortu, preto som nikdy taketo hluposti neriesila . No uz to nerobim a je to pre mna nezvyk, kedze to nerobim pre zisk, ale uplne zadarmo, lebo sa mi paci a chcem sa zabavit. On o mne taketo veci ani netusi. Patrim medzi zeny, za ktorymi sa muzi neustale otacaju a o napadnikov nemam nudzu ... On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel, preto mu to tak hovorim. Co si o tomto myslite? Poprosim tych, ktori ma odsudia, aby sem nic nepisali. Dakujem. Btw. Spime spolu viac ako 5 mesiacov a ja mam 24, on 29.

tdf

A este doplnim pre predstavu aj iny modelovy priklad k tym "nepenaznym platbam" za sex - muz ti moze ciastocne zaplatit napr. aj svojim zmyslom pre humor, nakoniec ludia bezne platia napriklad v kinach za zhliadnutie filmu, komedie, ktora ich rozosmeje. Humor je teda pre nich hodnota, a kazdou hodnotou sa da platit.
A tu sa dostavame aj k tomu rozdielu medzi prostitutkou a "normalnou" zenou, ktory je defacto len v tom, ze zatial co jedna si nechava platit vyhradne v peniazoch, druha preferuje nepenazne platby

tdf

Bandolera, tu nejde o zaujatost, len bez obalu popisujem to o co skutocne v tomto type medziludskych vztahov ide. A ak ta to upokoji tak urcite si nemyslim ze muzi su napriklad o cosi etickejsi ci moralnejsi nez zeny, odlisuje sa len forma ako presadzuju svoj egoizmus.

K tym citom - to co ty citis ako lasku nie je nic ine nez dobry pocit, "ze si dobre nakupila", ze si vyhodne predala svoje telo nejakemu muzovi, ktory ti za to niecim zaplati, cim ziskas urcite vyhody, ktore by si si sama len tazko zaobstarala a ktore mozu byt rozneho druhu, vobec nemusi ist len o majetkove a financne zabezpecenie. Muz ti moze "zaplatit" aj svojim dobrym vzhladom, co tvoje podvedomie interpretuje ako geneticke vyhody, teda v podstate ti muz plati tym, ze ti da krajsie a zdravsie deti. Jednoducho ci sa ti to paci alebo nie, nie si nic viac nez biologicky stroj ktoreho rozhodovanie je determinovane v zaklade pevne danym evolucnym algoritmom, ktory vypocitava jednotlive tahy tvojich rozhodovani podla zisku a prinosu vzhladom na tvoju zivotnu urovne, zabezpecenia potomkov a uspesnej reprodukcie a z tohto hladiska je teda aj irelevantne ci je pravek, stredovek, aleb 21. storocie. Co sa tyka nejakej ucty, dovery, ci spolupatricnosti, to su len dalsie vznesene nazvy pre v zaklade obycajne koncepty a taktiky na dosahovanie len zasa vlastnych egoistickych cielov v prostredi skupiny jednotlivcov/spolocnosti.

antiliberty

Tie kamosky, co tvrdia, ze neodvoz je drzost, su tipujem, single ?

Preco si to myslim? Nuz lebo tu svoju vyvazam hore dole vsade, a to je moj cas drahsi nez jej (moja naivita). A zacina jej to vadit, straca dotyk s realitou, teoreticky je to zlata klietka, aj ked ja som jej chel len vyhoviet, lebo stale nadava na MHD/vlaky. Auto nema, nie je si ista soferovanim, plus by bolo nerentabilne.

Avsak verim ze tato tema je realna, pravdiva an ie vymyslena, je tu az prilsi vela pravdy..

Ale nesuhlasim s tym, ze kazda zena je lahka, lebo sex pouziva ako protihodnotu. Tym padom by aj muzi boli gigolovia, lebo davaju protihodnotu za sex (ranajky do postele je tiez protihodnota a drahsia ako peniaze, pokial by sa jednalo o takeho podnikatela ako je tu spominane). To je totiz extremne relativne.. A nikto nevidi do toho, preco zena spi s muzom. Mozno ma len chut... A aj napriek faktu, ze ziadny muz na planete nevydrzi tak dlho, presne a razne ako zopar "hraciek pre dospelych", zena hodl zvoli muza, lebo ma chut.. Taku by som ku.. nenazyval.

luzahunter

@Moireal

A vobec, take zlatokopky by neexistovali, ak by plat zeny bol na urovni chlapa pri tom istom zamestnani.

Nemas pravdu. Niektore zeny hold chcu viac, ako je ekonomika, hoci aj ta nemecka schopna vytvorit. alebo myslis ze exoticke dovolenky, na to ma kazdy pracujuci muz ? zlatokopky budu stale, a to aj preto, ze muzi (niektori) ponukaju nenapadne svoje prachy (luxusne obydlie, auta, vyvazanie, dovolenky), tym hold zenske balia. a zenske su tak trochu.. naivne.. chcu VSETKO A IHNED.. ale tak zivot nefunguje. preco majorita chlapov, co bali majetkom, je 40+? asi lebo nemali VSETKO A IHNED. ale maloktora zena je schopna vydrzat pri 20-40 a cakat kedy ich spolocny majetok porastie, aby potom nemusela slapat chodnik, alebo pokec

luzahunter

Nuz ja asi viem preco, tiez poznam taku tu "prachatu povahu" od svojich znamych, pre neho je cas vzacnejsi, nez si ty, alebo ten taxi, ktory potencionalne plati. jednoducha matematika

ale nie kazdy bohaty clovek taky je, alebo potom ja som asi chudobny, lebo som vyvazal v tom case kamaratku 5 hodin v aute, len aby sme sa videli, a to tiez len na 1-2 hodiny ked sme pozerali film. pre mna to bol hold spolocny cas, cize vztah. to by celkom zapadalo do puzzle. jeho cas je drahy a zaroven nemate vztah. naco by sa trapil alebo uracil ?

diviak2015

mozno je neskuseny neprezil zatial nic hlbsie a teoretizuje. nepresvedecil ma zatial nicim lebo mne skusenosti hovoria nieco ine. jedno viem na 200% ze clovek k svojmu zivotu potrebuje druheho cloveka. su pary ktore spolu su rady a ostavaju aj ked im deti uz davno vyletia z hniezda. su pary ktore sa rozhodnu nemat deti a su spolu. medzi muzom a zenou vznika aj priatelstvo ak si rozumeju. sam mam skusenost ze ked som mal priatelku rozumeli sme si viac nez len pri sexe. chceli sme byt spolu aj bez sexu. dokonca sme po rozchode ostali kamarati. a vobec kam zaradit kamaratstva vseobecne. skratka ludia ludi v tomto treba vnimat trochu inak nez zvierata. aj zvierata aspon tie vyvinutejsie dokazu nieco take alebo podobne a ludia su v tomto skratka prepracovanejsi s detailnejsimi a jemnejsimi nuanciami citov. to sa proste neda prehliadat.

Bandolera

Tdf, pises: ,,Ked skusis odstrant z akehokolvek vztahu sex, alebo druhej strane vyhody, tak sa skor ci neskor tento vztah jednoducho rozpadne. Ak vsak skusis zo vztahu odstranit cokolvek ine, vztah ma stale sancu prezit." A take nieco ako CITY a UCTU nepoznas??? Vykreslujes tu zeny ako obycajne harpie, co su vo vztahu s chlapom len na to, aby im za sex zabezpecil zivot s nejakymi vyhodami... Kks normalne sa musim smiat nad takymto primitivnym nazorom o ,,partnerskom vztahu". Neni sme v praveku, ale v 21. storoci! Ty musis byt dobre zakomplexovany a zaujaty voci zenam a laske vseobecne...

tdf

Diviak, ked si precitas co pises este raz, tak si mozno vsimnes, ze aj ked sa vsemozne snazis najst ten rozdiel, tak to akosi nejde. A dovod je asi ten, ze to skutocne viacmenej cele stoji len na vymene sexu za vyhody. Ked skusis odstrant z akehokolvek vztahu sex, alebo druhej strane vyhody, tak sa skor ci neskor tento vztah jednoducho rozpadne. Ak vsak skusis zo vztahu odstranit cokolvek ine, vztah ma stale sancu prezit. Teda ak abstrahujeme od detailov, vztah vydrzi bezpecne prave dovtedy, dokedy chce muz od zeny sex, a sucasne dokedy zena za to dostava odmeny. A tato skutocnost najlepsie zo vsetkeho potvrdzuje to o com je rec.

Kycera neviem ake mas dovody utocit, ja sa som slusny tak skus byt aj ty. Ak to nedokazes tak nepis, dakujem za pochopenie.

diviak2015

tdf ja sa na to pozeram inak. mas vztahy a vztahy. niektore su obchodnicke, ine su zalozene aj na hlbsich citoch. predstav si ked som mal v zivote priatelky vzdy tam bolo cosi navyse. neslo len o sex ale travili sme spolu radi cas aj inak, spolocnymi zaujmami, na vyletoch, niekam si sadnut, alebo so znamymi. dokonca mi aj oni sem tam nieco kupili si predstav. bol som teda vydrziavany ? proste boli sme spolu radi ako clovek s clovekom. ano travis cas s niekym z koho nieco mas, ak to chces takto doslovne brat. to mas aj pri kamaratoch. ale to je len taky velmi povrchny pohlad, nemozes predsa prehliadat tie rozdiely medzi obchodnickym vztahom typu slapka a klient a naopak vztah dvoch ludi ktori sa lubia po tej ludskej stranke. a dokonca su taki ktori spolu ostavaju aj potom co ich deti opustia hniezdo a su spolu radi...
uchvatne zistenie ze