Nezavazna zabavka

Príspevok v téme: Nezavazna zabavka
Karoliina

Ahojte. Uz par mesiacov spavam s istym chlapom, s ktorym ani nechodim. Dohodli sme sa na nezavaznych stretnutiach. Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska a je to skor kamaratske ... Myslim si, ze mu robim velmi dobry servis, pripravim mu sampanske, dobre jedlo, ma so mnou neskutocny sex. Ak idem k nemu, on prpravi to iste. Vzdy mi len povie, ze dojdi. Ja ocakavam, ze ma automaticky privezie a odvezue domov, je to zakladna slusnost, no on mi to nikdy nenavrhne, pritom patri medzi bohatsich a ma doma 3 luxusne auta. Ja mam sice tiez auto, ale nechce sa mi na nom jazdit kazdy den. Tak k nemu chodim taxikom. Pritom sa ku mne sprava velmi gentlemansky, ale toto mi od neho pride neslusne a pride mi trapne ho ziadat o takuto malickost. Ved ma odo mna zadarmo sex, venujem sa mu ... to je ako eskort zadarmo. V minulosti som sa venovala eskortu, preto som nikdy taketo hluposti neriesila . No uz to nerobim a je to pre mna nezvyk, kedze to nerobim pre zisk, ale uplne zadarmo, lebo sa mi paci a chcem sa zabavit. On o mne taketo veci ani netusi. Patrim medzi zeny, za ktorymi sa muzi neustale otacaju a o napadnikov nemam nudzu ... On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel, preto mu to tak hovorim. Co si o tomto myslite? Poprosim tych, ktori ma odsudia, aby sem nic nepisali. Dakujem. Btw. Spime spolu viac ako 5 mesiacov a ja mam 24, on 29.

Slobodna

Karolina ty mas prosim ta amneziu? :D Ved o tom, ze si dobra v posteli a povazujes sa za obycajnu zenu si pisala ty. Podla mna si neskutocne vymyslas, co prispevok, to uplne iny pribeh.

Karoliina

Nie som z rozvratenej ani pochybnej rodiny, takze ta sklamem :) Ja sa tazsie zamilujem mozno ak vacsina ludi, ale nemyslim si, ze by som bola preto citova troska alebo chudera. Ja som esc. Robila este pred x rokmi, popri vs, pretoze som vedela, ze sa chlapom pacim a mozem z toho vytazit. Dnes vela zien strieda chlapov, nemusia z toho mat vzdy len vyhody ci uz mat. Alebo nematerialneho charakteru, zato este nemusia byt zle. Najst poriadneho chlapa dnes nie je najlahsie ... A castokrat zeny daju chlapovi z "lasky", pricom castokrat mozu byt iba naivne, takto postupne vystriedaju viacerych a spolocnost ich berie za kurvy, pritom z toho ani nemuseli mat ziadne vyhody. Vsetko zalezi od uhla pohladu. Pozor, ja netvrdim, ze som najlepsia v sexe ani nic podobne ! Nikdy by som si nedovolila sa ani chvalit !
Pre muza, s ktorym spavam som ochotna spravit viacero veci- tym nenarazam len na postel ! Neviem, na akom zaklade usudzujes, ze ja by som len brala a nic nedavala . Ja prenho takisto nieco spravim, ako aj on pre mna.
Pytam sa na nazor ci je to z pohladu inych samozrejmost ! Nepotrebujem rady typu porozpravaj sa s nim, mne je jasne co treba robit !
Nikdy som sa na nic nehrala, tvoje dojmy, ze ja sa tu hram na obycajnu princeznu su maximalne scestne a uplny nonsens zaroven ;) Paci sa mi a zaroven ho mam svojim sposobom velmi rada, nerobim to kvoli jeho majetku atd. Ako by ste si mnohi mysleli ...

Moireal

Vinko, zeny, ktore sa spravaju ako opisujes to tak robia mozno po velkych sklamaniach, tak si nieco potrebuju dokazovat rovnako ako ty svojimi recami o tom, ze nepotrebujes aby tvoja zena tebe patrila. Podla mna si dost "series do huby".

A co sa tyka opojneho pocitu. Ten maju aj muzi aj zeny z toho, ze su niekym chceni, ziadani. A to je to hlavne. O com su prve lasky? Tie nikdy niesu o vypocitavosti, lebo clovek veri svojim citom. Takze ani zdaleka nie vsetky zeny su take ako opisujes. Su zeny, ktore len chcu,aby ich muzi milovali a "patrili si" navzajom a su aj sebestacne, ktore chlapa na splnenie svojich snov nepotrebuju.
Ubohi chlapi, kedy uz prestanete na tomto fore s tymito urazlivymi sovinistickymi prispevkami? Asi nikdy, lebo vase komentare sa nikdy nevymazu...

Slobodna

Vinko a na co by nam na to bol akoze chlap? Ved dnes si to zeny, ktore nie su uplne sproste a lenive vedia zabezpecit aj same, bez chlapa. Tak tu zo seba a svojho vtaka nerob az taky lukrativny biznis prosim ta. Smutne na tom cele je ale to, ze ty zeny, ktore sa takto spravaju nevidis a obhajujes a tie, ktore nie, urazas :)

Slobodna

A co ty robis pre neho prve posledne? Vies, vztah byva obvykle o tom, ze davas aj prijimas a nie, ze len habes ako po nebohom. Tak ked chces aby chodil pre teba, preco aj ty niekedy nejdes po neho a normalne mu povies, ze nabuduce robis odvoz ty a hotovo. K ostatnemu sa vyjadrovat radsej nejdem. Vies mna neoklames, zrazu chces posobit ako obycajna baba, ale ocakavas od chlapa, ze bude pre teba robit prve posledne. Zlatko, pochybujem, ze si az taka dobra v posteli, ako to o sebe tvrdis, lebo kto je, tak to o sebe nevytrubuje, teda len ten, kto sa takto predava. Ano, si uplne uzasna a naozaj si si uz v zivote zazila svoje, len akosi nevies chlapovi povedat, aby pre teba prisiel? :D

Moireal

Az nato, ze ak to robi z lasky, tak to nieje podla mna kurevstvo ale o tom by sme mohli donekonecna rozpravat.
A kedze nikto patent na tu lasku nema, tak sa tazko zhodneme v tom, kedy zena skutocne miluje a nerobi to s chlapom vymenou nieco za nieco.
Ja som len toho nazoru, ze raz tieto zabavky kazdeho prejdu. Rozdielny je len cas

equal

Karolina - no vidis tak sme sa dopracovali k tomu, ze nieco malo z mojho prispevku je pravda. Sama si si odpovedala v prvom a druhom odstavci svojho prispevku :) V skratke, mas co docinenia s chlapom ktory ma jednoducho sebavedomie a vsetko ostatne na podobnej ak nie rovnakej vlnovej dlzke ako ty sama. Ono sa to tym padom v istych veciach vzajomne bije.. kym ty mas predstavu ze bude po teba chodit autom lebo je to z tvojho pohladu dvorenie z jeho pohladu to moze byt neco na sposob "a preco by som mal? ked ostatne pred nou za mnou chodili a nemusel som ich vozit aj tak prisli vdaka atributam akymi disponujem(tym mam na mysli vsetko nie len materialnu zlozku). Chapes pointu dve hrde levy v jednej klietke co sa sice obstastnuju rozumeju si vyhovuju ale ked jeden z nich by chcel dvorenie v podobe odvozu autom toho druheho to ani nenapadne lebo by mozno mal pocit ze ze sa straca rovnocennost, pripadne si povie ze vsak mas auto tak kde je problem.. proste snim o tom pokecaj ako ti tu niekto radil.. na dalsie prispevky ani necakaj lebo tu len uvidis vinko a slobodnu spamovat kym tu nebude 100 postov.. daj snim reč o tom a uvidis co bude

vinko2

Slobodna no v podstate je to tak, ale nie je to chyba muzov. Vy same ste si vybrali tento typ vypocitaveho spravania, asi sa vam osvedcil ako najziskovejsi tak necudo ze je u vas taky popularny. A kto na toto starodavne verejne tajomstvo poukaze je samozrejme oznaceny za najhorsieho na svete a rychlo ho treba pourazat;)

Karoliina

Ten chlap, o ktorom som pisala, je dost sebavedomy a taktiez krasny. On o zeny nudzu nema a je zvyknuty; ze sa mu neustale nejake nukaju ...
Pri tom dodatku, ze som bola zvyknuta na ine spravanie, tym som nenarazala na casy, kedy som robila eskort, ale na mojich ex frajerov a taktiez "milencov" - ked som mala aj nezavazne vztahy. Bola som zvyknuta nato, ze mi chlap venuje 100% pozornosti; sprava sa uctivo a spravi pre mna prve posledne- tak ako aj ja pre neho...
Ja spavam len s nim, takze narazky typu, ze takato baba spava s x dalsimi nie je vzdy namieste ...
Ja som tiez len obycajna zena, mam tiez city a svoju hrdost, mozno sa od vas len lisim tym, ze sa viem ZABAVIT NEZAVAZNE, lebo chcem. Ten chlap sa mi paci aa bavi ma to s nim, rozumieme si v mnohych smeroch. Neocakavam zato ziadne financne benefity ani darceky !
Ide mi len o par malickosti.
Kazda zena j svojim sposobom "kurva" - a to bez urazky ku "svatuskarkam", ktore si myslia, ze maju navrch :) Zena spi s chlapom vyhradne jednak za peniaze alebo za lasku, uctu, porozumenue, pricom neskor cerpaju tiez vacsinou fin.benefity ... ci uz je to frajerka, manzelka, milenka, prostitutka. A to vam pisem z pohladu zeny, ktora si s muzmi uzila svoje a na niektore veci sa vie pozriet aj z muzskeho uhla pohladu. Tak ma neukamenujte, prosim vas :) som zvedava na kazdy jeden nazor .