Nezavazna zabavka

Príspevok v téme: Nezavazna zabavka
Karoliina

Ahojte. Uz par mesiacov spavam s istym chlapom, s ktorym ani nechodim. Dohodli sme sa na nezavaznych stretnutiach. Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska a je to skor kamaratske ... Myslim si, ze mu robim velmi dobry servis, pripravim mu sampanske, dobre jedlo, ma so mnou neskutocny sex. Ak idem k nemu, on prpravi to iste. Vzdy mi len povie, ze dojdi. Ja ocakavam, ze ma automaticky privezie a odvezue domov, je to zakladna slusnost, no on mi to nikdy nenavrhne, pritom patri medzi bohatsich a ma doma 3 luxusne auta. Ja mam sice tiez auto, ale nechce sa mi na nom jazdit kazdy den. Tak k nemu chodim taxikom. Pritom sa ku mne sprava velmi gentlemansky, ale toto mi od neho pride neslusne a pride mi trapne ho ziadat o takuto malickost. Ved ma odo mna zadarmo sex, venujem sa mu ... to je ako eskort zadarmo. V minulosti som sa venovala eskortu, preto som nikdy taketo hluposti neriesila . No uz to nerobim a je to pre mna nezvyk, kedze to nerobim pre zisk, ale uplne zadarmo, lebo sa mi paci a chcem sa zabavit. On o mne taketo veci ani netusi. Patrim medzi zeny, za ktorymi sa muzi neustale otacaju a o napadnikov nemam nudzu ... On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel, preto mu to tak hovorim. Co si o tomto myslite? Poprosim tych, ktori ma odsudia, aby sem nic nepisali. Dakujem. Btw. Spime spolu viac ako 5 mesiacov a ja mam 24, on 29.

kafe

tiež ma napadlo, to čo creature. Veď to aj spomínaš v prvom príspevku, že ty by si vzťah aj chcela, ale pretože si si neistá sama sebou, alebo si zvyknutá ponúknuť iba svoje telo (a ty vieš, že to na chlapov zaberá), tak si radšej išla na istotu, ako by si mala znášať riziko, že z toho nič nebude ("ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel"). A je to škoda, pretože si MOŽNO mohla mať všetko (všetko to čo ti chýba - lásku, úctu), takto máš iba zábavku. A niekedy je lepšie radšej NIČ, ako žobrať o pozornosť a lásku. Ujasni si, čo vlastne chceš. A ak chceš vzťah, nehraj sa, že ti stačí iba sex.

creature

Prebehol som si aj nejake starsie prispevky. Pozri ak je to teda real a nie vymysel, tak by mozno stalo za zamyslenie, ci ten odvoz neriesis aj preto, ze v jeho spravani k tebe hladas nejake naznaky, ze si ta vazi viac, ze by mohol chciet s tebou viac nez len sex. Nemoze to byt aj takto ?

creature

Skor by si si mala polozit otazku preco riesis odvoz. Lebo pises napriklad:
"On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel"
"Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska"
Chýba ? Cize chyba ti tam laska tak to myslis ? Podla mna by si si mala ujasnit ci ten vztah chces niekam posunut a za tym ze riesis odvoz sa skryva len toto. Alebo ho riesis kvoli nejakej vlastnej sebaucte ? A preco si myslis ze by ta na viac ani nechcel. Kvoli minulosti ?
Vela otazok ze. Nie preto ze by som bol zvedavy, mne to moze byt jedno, len ti ukazujem, ze by nemuselo byt od veci pozriet sa na to aj inak. Vsak je normalne chciet lasku a normalny vztah. Ak ho teda nechces opat z vypocitavosti kvoli tomu ze je bohaty. V tom ti uz neporadim, ved na co aj :-)

Panda ^-^

Omg... Ved Karoliina chcela iba nazory ci v takomto pripade je samozrejmostou pre muza zenu prevazat autom. Vy ste to tu premenili na hadku s vinkom a slobodnou a bohvie este s kym. Nikoho nezaujima, aky je rozdiel napr medzi normalnou zenou a stetkou a podobne zvasty. Poriadne ste to prepitvali cele do podrobnosti. Moj nazor je taky, ze ak ste teda kamarati a mate len nezavazny vztah, nezavazny by mal aj ostat (samozrejme je to na vas ci sa neskor z toho vyvinie nieco viac). Pocas tohto nezavazneho vztahu sa mozete normalne dohodnut na okolnostiach atd, aj o tom prevoze. Zalezi to len na vas dvoch, na tom co vam dvom vyhovuje. Nemyslim si, ze ti pomozu tyto ludia tu... Ale vyslodok bude stale taky isty. Bud sa s nim o tom porozpravas a nieco uz vymyslite alebo aj nadalej si budes prepravu riesit sama. Alebo co ja viem, mozte to striedat.

kafe

tiež neviem, prečo by ti mal automaticky zabezpečovať odvoz. Tento chlap si je veľmi dobre vedomí, čo robí. Správa sa k tebe slušne. Iba slušne. K dáme, ak nejakú stretne, sa ale určite bude správať inak. Dáma má svoju úroveň.

vaporwave

ani v klasickom vzťahu by si nemusela mať zabezpečený nejaký odvoz, alebo nejaké odprevádzanie domov alebo opačne..pri čítaní tejto témy som si spomenula ne jedno dievča čo som spoznala ked bola v tvojom veku, končila vš a spomínala mi ako vždy ju priťahujú taký bad boys a nikdy ju nik neodvádzal domov,neplatil taxíky a podobne ... napadlo má však aj to, že dotyčná veľmi nevyžaruje/nepsráva sa tak, že je potrebné ju nejako v tejto veci chrániť..

...takže to čo považuješ ty za "je to zakladna slusnost" nemusí platiť u každého... trocha mam pocit z toho čo si napísala že väčšina tých s ktorými si chodila ťa asi nejako dávali na piedestál a preto to správanie, alebo je to možno ten prípad toho vyžarovania/správania sa

vinko - mne sa zdá že tu cenu vagíny či ako si to nazval menia hlavne lesbické páry :) a i bisexuálky ..

pistek

Karolinka. Nejdem sa hrat na ziadnu moralistku - aj ked ma zarazilo, co si napisala.. Vies, mas len 24r a uz tie mnozne cisla ex vztahov a ex milencov za sebou. Aj ten eskort. Pozeraj a zi hlavne pre kvalitu, nie kvantitu. Ja uz mam po 30tke ale za sebou "len" dva vazne vztahy a teda "len" dvoch sexualnych partnerov. Pre niekoho malo, pre ineho vela? Neviem. A to nie je preto, zeby o mna muzi nemali zaujem, ale proste nehrniem sa do vztahov. Nic mi v zivote vlastne nechyba, je mi dobre, realizujem sa a tak.. No a nezav. sex nie je zas nic pre mna. A myslia to pritom muzi so mnou vzdy seriozne, pekne a vazne. Cize nukaju mi vztah, zasnuby, svadbu. Chceli by mat so mnou deti. Karolinka. Napisala si, ze spavas uz par mesiacov s muzom, s ktorym nechodis a ze ste sa dohodli na nezavaznych stretnutiach. A teraz pises spominas iste "nevyhody", aj ten odvoz napriklad. Ano, citis to tak a mas pravdu. Ale zo svojho uhla pohladu. Lebo je pravda - ze keby si ten eskort robila - mala by si zabezpeceny privoz/odvoz a aj fin.hotovost za svoje sluzby. To by bolo za ten eskort. A teraz robis to iste ale zadarmo a uz bez tych benefitov (bez dopravy, bez odmeny) a vlastne nemas nic, ani len ten vztah. A poskytujes mu vsetko (sex, spolocnost, pohostinnost city ai). No kedze ste sa uz na zaciatku dohodli na com ste sa dohodli - ze spolu nechodite, "len" spolu spavate a mate nez.stretnutia - tak keby ti zabezpecoval napr.ten odvoz, tak uz by to prekrocilo istu hranicu toho, na com ste sa dobrovolne na zaciatku dohodli. Ze uz by sa to posunulo niekam inde. Dalej. Napriklad do vztahu. A to on zrejme nechce. Alebo mu to skor vyhovuje tak ako to mate teraz a nechce to menit. Ved aj preco? Bez najmensej namahy snahy vydavkov ma vsetok servis a to este s donaskou priamo do domu. Karolinka. Citis sama, ze ta sucasny stav trapi a nenaplna. Keby nie, nepises sem, nic by si neriesila. Chces viac. A to je pre cloveka normalne, prirodzene. Kazdy chce predsa viac. Ale chce to aj druha strana? Mas 2 moznosti. Povedz mu narovinu, co chces, ci ti chyba, ako si to dalej predstavujes. Bud ziskas alebo stratis. Ziskat mozes to, ze co chces o co si narokujes - budes mat, alebo zas, moze sa to vsetko skoncit. Lebo on to moze chapat ako natlak, ze menis pravidla hry, ze ho tlacis do vztahu, ze zrazu uz nieco chces, pozadujes, na nieco si narokujes a kedze je onho zaujem, moze sa stat, ze to potom s tebou ukonci a vyberie si zas dalsiu. Alebo to sama ukonci a ked pride dalsi muz do tvojho zivota, bud od zaciatku uprimna a netaj sa tym, ze hladas a chces vztah, lasku, partnerstvo a to so vsetkym, co k tomu patri. A az ked to budes mat, tak takemu muzovi davaj zo seba vsetko, jemu sa venuj, takeho si hyckaj a rozmaznavaj. Lebo taky si to zasluzi a zrejme si to aj bude viac vazit, nez tento sucasny..