Nezavazna zabavka

Príspevok v téme: Nezavazna zabavka
Karoliina

Ahojte. Uz par mesiacov spavam s istym chlapom, s ktorym ani nechodim. Dohodli sme sa na nezavaznych stretnutiach. Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska a je to skor kamaratske ... Myslim si, ze mu robim velmi dobry servis, pripravim mu sampanske, dobre jedlo, ma so mnou neskutocny sex. Ak idem k nemu, on prpravi to iste. Vzdy mi len povie, ze dojdi. Ja ocakavam, ze ma automaticky privezie a odvezue domov, je to zakladna slusnost, no on mi to nikdy nenavrhne, pritom patri medzi bohatsich a ma doma 3 luxusne auta. Ja mam sice tiez auto, ale nechce sa mi na nom jazdit kazdy den. Tak k nemu chodim taxikom. Pritom sa ku mne sprava velmi gentlemansky, ale toto mi od neho pride neslusne a pride mi trapne ho ziadat o takuto malickost. Ved ma odo mna zadarmo sex, venujem sa mu ... to je ako eskort zadarmo. V minulosti som sa venovala eskortu, preto som nikdy taketo hluposti neriesila . No uz to nerobim a je to pre mna nezvyk, kedze to nerobim pre zisk, ale uplne zadarmo, lebo sa mi paci a chcem sa zabavit. On o mne taketo veci ani netusi. Patrim medzi zeny, za ktorymi sa muzi neustale otacaju a o napadnikov nemam nudzu ... On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel, preto mu to tak hovorim. Co si o tomto myslite? Poprosim tych, ktori ma odsudia, aby sem nic nepisali. Dakujem. Btw. Spime spolu viac ako 5 mesiacov a ja mam 24, on 29.

Moireal

tdf, ak si muz, uznal by si toto vsetko aj keby si bol zena? Uznal by si ze aj ty si zistna zena tak ako vsetky? Pozri sa radsej do vlastneho hrnca.
Na vztahu neprofituje len zena ale aj muz. V podstate kazdy partnersky vztah tak funguje.
Kedy vam to uz v tych hlavach dojde?
Chlap nechce len sex a spolocnost. Ak ano, tak si taku zaplati. Ale v skutocnom vztahu ide aj o spolocne zaujmy, spolocne plany, robenie malickosti jeden pre druheho.
A co ze zeny chcu byt pekne, tak sa chcu pekne obliekat? Nie vsetky zeny pozaduju kupu handier od chlapa. Jednak aj preto, ze na svete je vela zien a nie kazdy chlap je bohac.
A vobec, take zlatokopky by neexistovali, ak by plat zeny bol na urovni chlapa pri tom istom zamestnani. Pracu v kancli zvladne rovnako aj zena. Ine je to v manualnej praci. A pocas vojen museli zeny aj tak muzov v manualnych pracach zastupit, kedze muzov bolo tolko zabitych...

tdf

Diviak a v com sa Karolina zas tak moc myli? Skor ma pravdu s tym vyrokom ze kazda zena je taka svojim sposobom, ved si vezmi ze kazda zena cosi len stale chce, cosi od muza sustavne pyta cim si v podstate vynucuje platenie za to ze mu robi spolocnicku a nemusia to by priamo peniaze ale proste robi to zistne, vypocitavo sledujuc len svoje vyhody. Ide proste tam kde jej nasypu viac zrna a ked zisti ze jej ktosi malo plati (venuje jej menej svojho casu, nezabezpecuje je vyhodami, nezabava ju a nerobi jej saska, nevodi ju po dovolenkach, vyletoch a zabavach, nerobi jej sluhu, alebo ju neobdaruje majetkom atd) tak sa jednoducho zdvihne a ide robit spolocnicku niekomu inemu... Takze vobec to nie je od pravdy az tak vzdialene tvrdenie ako sa to tu snazite bagatelizovat, skor je naopk ovela blizsie nez sme si ochotni pripustit

bella21

Karoliina, Tvoja sebaúcta bola veľmi zranená. Určite to cítiš, veď aj Tvoje vlastné slová to prezrádzajú, ale snažíš si to nepripúšťať. Keby Ťa ponížil niekto druhý, bolo by to iné, takto však nemáš pred sebou výhovorku - lebo ponížila si sa sama, sama sebe si zasadila tie najväčšie rany na ženskej cti a sebaúcte a Ty to vieš. Opakované slová o zábavke, o tom, že to takto chceš, že máš svoju sebaúctu a na druhej strane otvorené priznanie sa k minulosti, za ktorú sa hanbíš (lebo by ju nikdy pred tým mužom neodhalila) - to všetko je jeden veľký rozpor a zmätok, v ktorom žiješ.

Riešiš tu odvoz ako otázku úcty toho muža k Tebe, ale na druhej strane otvorene priznávaš, že si myslíš, že on by nestál o vzťah s Tebou. Uvedomuješ si, že muži si nevážia ženy, ktoré konajú, ako teraz konáš Ty a už vôbec nie ženy, ktoré sa núkali za peniaze. Že takéto ženy využijú na zábavu, ale za manželky ich nechcú. Neurobia z nich seberovnú partnerku, s ktorou chcú zdieľať celý svoj život, nielen pár chvíľ rozkoše tela odtrhnutej od cítenia srdca. Chodievaš k nemu, dovoľuješ mu, aby Ťa využíval na sex a pritom vieš, že si Ťa neváži. Týmto svojím konaním znova a znova zasadzuješ rany svojej sebaúcte, aj keď za to neberieš peniaze.

Možno si nemala nikoho, kto by Ti ukázal, čo to znamená byť ozajstnou hrdou ženou, ktorá vie, v čom spočíva jej ozajstná krása a bohatstvo. Krása vychádza z vnútra, zo srdca ženy a žena túži, aby ju niekto v nej hľadal, a aby ju ona mohla odhaľovať. Ty si sa rozhodla pre odhaľovanie tela a svoje sebavedomie si buduješ na piesku: som pekná a priťahujem mužov, mám auto, dobre zarábam, robím mu servis, ponúkam neskutočný sex, a to ešte zadarmo. Toto všetko je falošné sebavedomie a falošná hrdosť, ktorá neuspokojuje, pretože tam niekde vnútri cítiš, že svoju skutočnú ženskú hrdosť a česť si zahodila vtedy, keď si sa rozhodla pre eskort. A poznačilo Ťa to viac, ako si ochotná pripustiť. Tá zábavka, ktorú tak často spomínaš, má trpkú príchuť.

Nechceš to zmeniť? Neuráža Ťa, ako Ťa tu niektorí vulgárne nazvali? Až tak veľmi si si zatvrdila srdce, že to s Tebou nič nerobí? Alebo na to nereaguješ preto, že si sa s tým stotožnila, že si aj Ty o sebe myslíš, že si to, ako Ťa nazvali?

Môžeš svoju česť a hrdosť vybudovať nanovo. Zanechaj staré chodníčky. Nezapredávaj sa viac kvôli pôžitku. Je lepšie priznať si, že si nekonala dobre a začať odznova, ak presviedčať seba aj iných, že takto žiť je OK a že vlastne aj takto žiť chceš.

diviak2015

ale musim sa priznat ze mi to nejde. tak ako ostatni moc tomu neverim, hlava mi to nebere. mi tam furt blika ta kontrolka. ale vsak budis. pre mna za mna.
alebo vsak napis potom nakoniec vitazoslavne ako si vsetkych obabral/a a dodaj k tomu ze co ti to dalo, ako tvojmu egu, alebo ake poznatky si z toho ziskal/a

diviak2015

no na to ze mas 24 mas dost odzite a na to ze pochazdas z udajne bezproblemovej rodiny si viedla ehm.. "zaujimavy" zivot. ale dobre povedzme ze ciste hypoteticky je toto realny pribeh a ja len chudak nemam dost predstavivosti aby som si vedel predstavit preco take mlade dievca z bezproblemovej rodiny robila prostitutku. mozno si sa skoro osamostatnila a zacala zit zivot podla seba ehm... neviem.
pojdem rovno k veci a bez obalu. zacni si hladat normalny vztah a dockas sa aj normalneho slusneho zaobchadzania. lebo takto v podstate pokracujes v tom co si robila pred tym akurat ze nie za peniaze. vtedy si mala aspon peniaze, teraz uz len ten sex.
co sa toho tvojho pana uchvatneho tyka. podla vsetkeho to bude lahtikar ktory nema o tebe boh vie aku mienku, tak ako ani o inych ktore mu skoncia v posteli lebo je bohaty, lebo je chrumkavy. si pre neho len dalsi zarez na posteli a nic serioznejsie od neho nemozes zrejme cakat, on si len uziva a bude dovtedy pokym mu to dovolis.
ak je toto cele o tebe pravda, tak je celkom mozne, ze tie roky ktore si prezila ako prostitutka, ta ukratili o schopnost nadviazat normalny zdravy vztah s muzom. od takychto vztahov necakaj vela, a hlavne nie to, ze si ta ten muz bude neviem ako vazit.

Prezyvka055

Dam ti radu kedze si na nu nedokazala prijst vzladom k tomu ze si urcite vela casu venovala praci, sprave svojich financii alebo z ineho dovodu.

Ta rada je velmi komplikovana a trvalo mi to az celu minutu dokial som na nu prisiel...

Pozor teraz to pride...

---> Rozijd sa s nim a najdi si takeho ktory ti vyhovuje a splna tvoje poziadavky

sewie

Karolina, kazdy je proste iny...su chlapi co urobia pre zenu prve aj posledne a su taki ktori toho vela vynechaju...plus kedze ste "len" milenci, asi sa mu nechce pre teba robit toho az tolko ako pre frajerku. je len na tebe co vsetko ocakavas a potrebujes a rozhodnut sa ako velmi ti na tom zalezi.Ak to potrebujes silou mocou-tak musis hladat niekoho od koho to pride prirodzene...menit niekoho nema zmysel!

usmevny_den

karolina, tie tvoje 2 kamošky by mali pravdu v prípade normálneho vzťahu, už to tu odznelo 100x, že v takomto dohodnutom "vzťahu" nemôžeš očakávať galantnosť či čo, proste sa s ním o tom porozprávaj a hotovo, aj o tom, že si do neho zaľúbená a chceš s ním riadny vzťah :)

pistek

Karolinka. Ja Ti verim..preco nie? Keby som mala tocit realitu z mojho zivota ja, co vsetko mozne sa uz mne prihodilo, stalo, co som za svoj zivot zazila skusila atd, tak by ludia vkuse pisali ze je to vymyslene, nemozne a pritom je to vsetko skutocne, realne. Ked to mojej najblizsej priatelke a zaroven sesterke neraz hovorim, co ma najlepsie a doverne pozna uz od detstva, cely zivot - a okrem slov jej este aj ukazujem dokazy atd, tak ma co robit aby verila lebo aj ja sama nad tym vsetkym neraz krutim nechapavo hlavou. Niektori tu pisu, ze preco to ludia pisu sem, preco maju potrebu to pisat napriklad sem, alebo ze sem pisu psych.naruseni ludia. Tak ja som napriklad taka, ze mne sa druhi v reale bezne zdoveruju, spovedaju, pytaju si odo mna rady pomoc atd, ale sama to iste k inym ludom nerobim. Kazdy si mysli aky mam ja super bajecny zivot, ako mi je vyborne, hovoria ze ja ani starosti nemam ci problemy nepoznam, obdivuju ci zavidia atd, a mozno taki ludia co mlcia..maju neraz ovela vacsie problemy trapenia bôle nez taki, co o tom vkuse tocia a nariekaju, stazuju sa. Takze ja skor takto "anonymne" nez niekomu v reale nieco poviem, poodhalim. Aj ked dnes nic nie je anonymne)) A nakolko som uz stretla a poznam zivoty od svatcov az po vrahov atd, plus sama na svojom zivote vidim tu nevyspitatelnost zivota..tak ozaj vopred nikoho neodsudzujem, neberiem, ze musi klamat vymyslat si..lebo neraz prave samotny zivot pise tie najneuveritelnejsie prihody a deje. A ano, aj tu su neraz vymyslene prispevky, ale tie su zvacsa ako cez kopirak a maju zvacsa spolocne ukazovatele atd

Karoliina

On o mojej minulosti nic netusi a ani nic nevie. V zivote by som mu tu neprezradila ...
Nechcem ho kvoli peniazom. Nie som sice milionarka, ale zarabam velmi slusne a som svojim sposobom aj dobre zabezpecena, v tom problem nie je. Okrem ineho, napriek jeho peniazom, on nie je typ, ktory by zbytocne vyhadzoval na zeny peniaze ... aspon co ja viem.
Mne sa pacil uz od zaciatku,od kedy sme sa spoznali . V tom case bol vsak po rozchode a tvrdil, ze chce byt isty cas single, kym sa z toho spamata. Ja som chcela mat vztah (vo vseobecnosti, lebo mi to chybalo), raz som mu to spomenula este ked sme sa spoznavali a este sme spolu nespali. Stale len opakoval, ze on chce byt teraz sam a bla bla bla ... Z toho vzisla aj nasa dohoda, ze spolu budeme spavat, ja som sa mu len prisposobila, pretoze sa mi strasne pacil a chybal mi chvilku sex a nikto lepsi v okoli nebol. Este predtym som vsak dlhsiu dobu uvazovala, ze si s nim vobec nezacnem, ale nakoniec ma nejako ukecal.
Neviem, preco si stale myslite, ze je toto je vymyslena tema. Ja mam dost svojich dalsich beznych starosti, nie este aby som si vymyslala taketo veci. O tomto vedia len 2 moje kamaratky, s ktorymi som sa radila a povedali mi, ze je to maximalne drze od neho, ze nanho mam kaslat. Uvedomujem si, ze maju pravdu, istym sposobom ma to aj ponizuje, no stale ma to k nemu taha a ja som typ cloveka,ktory len tak lahko nezabuda ! Pisala som sem preto, pretoze potrebujem pocut viac nazor nezainteresovanych ludi na celu situaciu. Len tolko som chcela.