Nezavazna zabavka

Príspevok v téme: Nezavazna zabavka
Karoliina

Ahojte. Uz par mesiacov spavam s istym chlapom, s ktorym ani nechodim. Dohodli sme sa na nezavaznych stretnutiach. Pacime sa sebe navzajom, no chyba tam laska a je to skor kamaratske ... Myslim si, ze mu robim velmi dobry servis, pripravim mu sampanske, dobre jedlo, ma so mnou neskutocny sex. Ak idem k nemu, on prpravi to iste. Vzdy mi len povie, ze dojdi. Ja ocakavam, ze ma automaticky privezie a odvezue domov, je to zakladna slusnost, no on mi to nikdy nenavrhne, pritom patri medzi bohatsich a ma doma 3 luxusne auta. Ja mam sice tiez auto, ale nechce sa mi na nom jazdit kazdy den. Tak k nemu chodim taxikom. Pritom sa ku mne sprava velmi gentlemansky, ale toto mi od neho pride neslusne a pride mi trapne ho ziadat o takuto malickost. Ved ma odo mna zadarmo sex, venujem sa mu ... to je ako eskort zadarmo. V minulosti som sa venovala eskortu, preto som nikdy taketo hluposti neriesila . No uz to nerobim a je to pre mna nezvyk, kedze to nerobim pre zisk, ale uplne zadarmo, lebo sa mi paci a chcem sa zabavit. On o mne taketo veci ani netusi. Patrim medzi zeny, za ktorymi sa muzi neustale otacaju a o napadnikov nemam nudzu ... On by aj chcel mat vztah, ale asi nie so mnou ... ja som mu davnejsie povedala, ze o vztah nemam zaujem. Nie preto, ze by tomu tak skutocne bolo, ale myslim si, ze by ma na viac ani nechcel, preto mu to tak hovorim. Co si o tomto myslite? Poprosim tych, ktori ma odsudia, aby sem nic nepisali. Dakujem. Btw. Spime spolu viac ako 5 mesiacov a ja mam 24, on 29.

Moireal

tdf, ja som najskor reagovala na luzu, kedze on povedal, ze o zlatokopkach nemam pravdu. Tak neprskaj jedy.

Co chces dosiahnut tymito recami? To je to, co zaujima celkom mna. :)

diviak2015

a aky argument mas ty ze priatelstvo medzi partnermi je rovnake ako ked stetka zaplati chlapovi sexom a chlap stetke peniazmi.

tdf

Moireal, navyse vzdy ide o relativny pomer jeho hodnoty vzhladom na jej hodnotu ktory vytvara atraktivnost, resp lasku. Pre skaredu zenu moze byt atraktivny aj len pomerovo o cosi lepsie vyzerajuci muz, pripadne aj rovnako ci menej dobre vyzerajuci, ak to vie vykompenzovat inymi typmi hodnot. Pre chudobne dievca z dediny moze byt atraktivny z hladiska zabezpecenia aj muz z mesta vlastniaci ojazdeny bavorak.

tdf

Moireal, uz viackrat som uviedol ze sa nejedna len o platby peniazmi, skus najprv citat s porozumenim, az potom tukat do klavesnice

tdf

Diviak no skus teda konkretnejsie popisat v com vidis tak zasadny rozdiel medzi platenim peniazmi a uvedenymi typmi nepenazneho platenia. Lebo argument "ak nevies tak sa nemame o com bavit" je velmi slaby

Moireal

Zaujimave, ze kedysi ked zeny este nebojovali za rovnopravnost bolo muzmi akceptovatelne, ze museli zenu zabezpecit. Rodicia boli ti, co predavali svoje dcery, resp. ich vaginu majetnym muzom. Samozrejme ako protihodnotu mali nejake veno. A ked nebolo veno,tiez si nemohla taka dievcina vyberat.
Tdf, luzahunter vyjadrujete sa akoby kazdy muz na planete bol bohaty.
Z tolkeho poctu ludi na planete je bohacov stale velmi malo, preto vam tie zlatokopky biju do oci. Povedali ste si svoje, mate svoj nazor ale to neznamena, ze ho nutne musi kazdy zdielat. Dokonca ani kazdy chlap vas nazor nezdiela.
V minulosti bolo naozaj ovela zistnejsie zakladanie vztahov. Sobase z rozumu, resp. financneho zabezpecenia. Dnes maju zeny viac slobody, mozu si vybrat niekoho, kto sa im aj fyzicky paci, pritahuje ich a nemusi byt ani milionar. Zaujimalo by ma ako velmi musi byt chlap bohaty, aby jeho frajerka bola u vas oznacena za zlatokopku. Alebo to je hocijaky muz, ktory nezije u rodicov a ma pracu? Lebo logicky ziadna zena nema ani na prenajom bytu. ...
Tdf, vsetko popisujes velmi logicky ale k tomu vsetkemu si nedosiel naozaj nijak inak ako velkym sklamanim. Ano,clovek je tvor sebecky a nieje na tom nic zle. A hoci je aj nieco pravdy v tom co pises, nieje to len cierno biele, lebo ludia maju city a tie city na nieco sluzia. V podstate ak clovek pracuje na dosiahnuti stastia, ak ho naozaj robi stastnym to, comu sa venuje, su stastni aj ludi okolo neho, lebo siri pozitivny priklad. Ale to sa v dnesnom svete zotiera, lebo nic nieje take ako sa zda.
Je to ako v casti south parku, ktora bola o tom, ze zivot na zemi je len reality show, ktoru vytvorili nejaki mimozemstania, ktori si mysleli, ze bude zaujimave sledovat vojny a nezhody narodnosti, narodov, mensin...:)

tdf

Zuzova, pri prvom rande vidis okamzite nasledovne hodnoty: vzhlad + zdravie = dobra genetika, humor= dobra nalada, respekt+gesta+mimika+muskulatura= dominancia= moznosti ochrany zeny, ustretovost a vrelost= ochota podelit sa o svoje kvality so zenou, socialna a komunikacna obratnost= zaistenie dobrej integraciedo spolocnosti,atd, atd. Este otazky?

tdf

A este jeden typicky priklad - ak zena preferuje dominantne, silne, muskulaturne typy muzov, potom si za sex nechava od takeho muza tiez nepenazne platit akurat vo forme v podstate jej osobnej ochranky, bodyguarda, pretoze sa sama vedome ci podvedome citi vo svete zranitelne a slabo

Jednoducho cela laska je vo svojej podstate velmi primitivny a predvidatelny koncept, ziadna magia ani "vyssi princip" sa ani tentokrat nekona :)

diviak2015

nepresvedcil si ma doteraz nicim tdf. tvoj problem je ze nevidis rozdiel v tych platidlach aby som pouzil tvoju terminologiu. inymi slovami je sakra velky rozdiel ked dvaja zdielaju priatelstvo, alebo je platidlom priatelstvo aby som ostal pri tvojej terminilogii a naopak ked su nim len peniaze a sex. ak v tom nevidis rozdiel tak akakolvek dalsia debata na tuto temu nema zmysel.

Žužova

(K tym citom - to co ty citis ako lasku nie je nic ine nez dobry pocit, "ze si dobre nakupila", ze si vyhodne predala svoje telo nejakemu muzovi, ktory ti za to niecim zaplati, cim ziskas urcite vyhody,)
tdf to nedáva logiku lebo zalubenosť ucitiš kolkokrát hned pri prvom stretnutí alebo pri prvom videní vyvoleného ,ked mu ešte žena nestine ,,predať svoje telo" a mať z toho výhody ...takže to čo píšeš je uplna somarina ,celkovo.