Ako uspesne otehotniet

petraska97022

ja som po troch mesiacoch, ale u kazdej zeny je to individualne ale co viem tak vacsine zien pomohol otehotniet. Ja som uz neverila nicomu ze by mi mohlo pomoct a nakoniec femibion zabral

Robi1987

Súhlasím čím krcovito sa žena snaží a chce o to tažšie to je. Aspoň to vidím z prípadov okolo mna. Ja som nebrala žiadne femibion ani iné podobne vitamíny ani sme sa nesnažili . Chceli sme počkať este , ale boli sme tak ak sa pritrafí tak určite nebudeme proti. S priateľom sme si raz nedali pozor tak je pravda s po 2 týždňoch sa mi začali prejavy . Az som si urobila 8 testov (každý iný) ci je to pravda . Pretože som nechcela veriť vlastným očiam kedže len raz sme si nedali pozor. Musíš to mat napísane v osude. Ja mam taky názor.

petraska97022

pomaha :-) co som bola prijemne prekvapena. Mne ho moj gynekolog odporucil a brala som ho tri mesiace pravidelne a poctivo a zadarilo sa nam a to som uz ani neverila ze niekedy budeme moct mat babatko :)

stroska

super, tak to pomaly aby som si ho uz kupila, nech na to nezabudnem, ze treba nan prejst.. A to naozaj pomaha femibion aj pri snazilkovani?

tekvicka60

To je najväčšia chyba, že my ženy sa snažíme o dieťa až tak, že na nič iné nemyslíme a to je chyba. Ja som mala podobný problém a pomohlo mi až keď mi môj gynekológ začal dohovárať a keď sme sa na to nesústredili tak sa nám narodila dcérka a teraz sa snažíme o ďalšie tak som začala užívať asi tri týždne dozadu femibion 1.. len by som sa chcela opýtať po akej dlhej dobe užívania sa vám podarilo otehotnieť?