Ako uspesne otehotniet

0vecka

joleen negacia postupu na otehotnenie je predsa antikoncepcia... ty hovoris ze sa tak neda otehotniet tak ti vravim ze ak sa neda tak by z toho bola dobra antikoncepcia...

ja na druhu stranu hovorim ze sa tak da otehotniet akurat pravdepodobnost je nizsia a teda sa pytam o kolko...

joleen

Naštuduj si niečo Prosím ťa o oplodneni uvoľnené vajíčko prežije iba 1 deň pričom tvoje spermie prežijú v maternici 3 až 5 dní! A ako som už nižšie vysvetlila po prvom vystreknuti potrebujú spermie 24 h na regeneráciu aby po ďalšom pohlavnom styku boli schopný oplodniť vajíčko viem o com rozprávam

0vecka

joleen to je blbost oplodnit sa da vzdy .. este som nepoucul o antikoncepcnej metode ze chlap sa spravi 3 x denne ... tam bude iba nizsia pravdepodobnost ale nepodarilo sa mi zistit o kolko.. pretoze sa uz krotit na raz denne je dost problem..

RNG

Doplnky ,co pomahaju otehotniet su najma yam(Diosgenun v nom znizuje hladinu prolactinu)a vseobecne dong quai/angelika cinska, pre muzov su to zase davky byliny Maca a divokeho ovsa, a volne spodne pradlo(chlad podporuje tvorbu spermii)

joleen

A ešte niečo čím silnejšie budete chcieť mať dieťa a čim častejšie budete mať SX tým ťažšie sa vám podarí dieťa pretože psychika tiež hra úlohu a môže potom "blokovat" v oplodneni

joleen

Neoplatí 2x denne pretože spermie potrebujú "dozrieť" keď ich pri 1 styku vystrieknes tie sú "dozrete" a po 2 styku nie sú dozrete to znamená že s tými spermiami nedozretymi vajicko neoplodnis. Chápeš?