Ako uspesne otehotniet

NadaStrakova

dakujem vam za rady.. simonska co je to za kyselinu ktora je pre dieta potom taka dolezita? ja som myslela ze prave listova je dolezita. 0vecka osobne by som pre dieta urobila aj posledne :)

cicilka

0vecka to s tebou suhlasim! pre deti treba urobit vsetko, pre to aby boli zdrave. Cim skor sa o ich zdravie mamina zacne starat tak tym lepsie!

0vecka

nj hlavne nenaletiet na tie kecy ze deti sa rodili aj bez lekarskej starostlivosti a preto netreba robit nic... to sa mi nozik vo vrecku otvara ked taku blbost niekto vypoti...

simonska

Nada az teraz som si vsimla co si pisala pre 0vecka.. k tomu ti poviem tolko, ze zalezi co zacnes brat ci femibion alebo samotnu kyselinu listovu. Pri samotnej kyseline listovej je potreba prejst potom na polovicnu davku. A pri femibione je to tak, ze prejdes na 2, ten obsahuje polovicnu davku kyseliny listove a plus kyselinu ktora je dolezita pre dieta pretoze ono si ju nevie vytvorit same.

Janka84203

Ahoj :-) Môžem ti odporučiť bylinku Šatavari. Dlho sa nám s manželom nedarilo po druhom dieťati znova otehotnieť, ale našťastie sa aj vďaka tejto bylinke podarilo, a to stačili iba 3 cykly -odkaz odstránený- :-) Pre partnera je vhodné pozrieť ešte bylinku Ašvaganda :-)

simonska

Ahoj Nada ano.. uz ti tu viaceri pisali kedy je vhodne tieto vitaminy zacat brat. A maju pravdu a ty tiez. Nikto nevie kedy zostanes tehotna, kedy sa to ujme. Preto je potrebne, ked vies ze sa snazite a nemate ochranu ho brat :) aby ked sa ujme hned dostavalo vsetky vitaminy.

Joleen

Kyselina listova ci femibion alebo ostatne doplnky pre tehulky by sa mali brat pred planovani TT t.z ca 2-3 mesiace pred snazilkovanim.

Nada po 12 TT beries femibion 2

NadaStrakova

len to je tazko ved nikto nevie kedy tehotenstvo zacne nie? :) da sa to len predpokladat podla snazenia. 0vecka do 12tt a potom co? potom sa prestane? ved dieta potrebuje vitaminy pocas celeho tehotenstva nie?