Ako uspesne otehotniet

0vecka

citruska jj ma sa to brat od kedy chce mat zena dieta do 12tt a potom sa berie v nizsich mnozstvach gynekologicka nam hovorila ze je lepsie brat kys. listovu tak 2-3 meisace pred tym ako sa zacne tehotenstvo...

citruska

NadaStrakova ahoj to sa neda povedat odkedy je potrebne ho brat myslim ze kazda zena ho berie v inom obdobi. Kazda podla svojho uvazenia, ale najneskor by som ho zacala brat ked zistim ze som tehotna.. :) a najskor asi hned ako sa par zacne snazit o dietatko..

0vecka

nejako dost nerad sirim taketo informacie ale som si povedal ze ked sa podari tak sem napisem.... u nas sa nedarilo 7 cyklov. Endokrinologia, gynekolog boli ok. Spermiogram bol este v norme teda vsetko tam bolo velmi dobre az na morfologiu ale zase od posledneho sexu som tam isiel o 24 hodin namiesto 72-120..

V podstate co sa zmenilo bolo to ze sme zacali brat zrejme nejaku obdobu femibionu (bola tam kys. listova, B12 a jod) ja som dostal od znamych nieco na podporu spermii (zevraj je to tutovka skusaju aj oni ale este neotehotneli-imho uplna hovadina) a kupili sme si ovulacne pasiky tie potvrdili ze ovulacia je vzdy 11.den (co sme uz vedeli podla teploty) a pockal som si 5 dni (predtym to bolo vecsinou pocas plodnych kazdy den popripade kazdy druhy) a v podstate sme mali sex len raz pocas plodnych dni a klaplo to.

Imho ak to nebula len nahoda tak tam pomohlo pockat tych 5 dni. Ale skor si myslim ze to bola nahoda aj ked to bolo prvykrat co sme skusili tych 5 dni pockat.....

snezienka2

neodkladam to uz. Bola som si kupit femibion, ale zatial len jednotku aj ked som najprv rozmyslala nad dvojbalenim ale dvojka by mi zatial bola na nic, ked este necakame babatko :) vyskusame jednotku niekolko mesiacov a uvidime. Zatial ho beriem len od pondelka cize par dni :)

simonska

to je dost a nie vzdy je istota, ze co je drahsie je aj lepsie ;) To je uplne jedno, ale kupujem ho vacsinou v lekarni a cena je stale rovnaka. Tak sup sup neodkladaj to uz!

snezienka2

tak co som pozerala tak okolo nejakych dvadsat euro a to sa mi zda celkom aj dost :/ ten stoji len 12? a to je jedno ci ho kupujes v lekarni alebo cez internet cena je stale rovnaka? nekupila som si este, lebo som nevedela ake :)