Ako uspesne otehotniet

srnka89

castejsie, pretoze som si myslela, ze cim castejsie tym lepsie, ale som sa evidentne mylila. Ked som sa bavila o tom s mojim gynekologom tak mi povedal, ze to netreba prehanat. Ja som bola privelmi premotivovana..

srnka89

Ja z osobnej skusenosti mozem povedat ze mne sa podarilo otehotniet az po tom, co som zacala brat femibion a mali sme styk kazdy druhy poprip. treti den a aha po par mesiacoch sa nam narodil mali Tomasko :-)

0vecka

joleen negacia postupu na otehotnenie je predsa antikoncepcia... ty hovoris ze sa tak neda otehotniet tak ti vravim ze ak sa neda tak by z toho bola dobra antikoncepcia...

ja na druhu stranu hovorim ze sa tak da otehotniet akurat pravdepodobnost je nizsia a teda sa pytam o kolko...

joleen

Naštuduj si niečo Prosím ťa o oplodneni uvoľnené vajíčko prežije iba 1 deň pričom tvoje spermie prežijú v maternici 3 až 5 dní! A ako som už nižšie vysvetlila po prvom vystreknuti potrebujú spermie 24 h na regeneráciu aby po ďalšom pohlavnom styku boli schopný oplodniť vajíčko viem o com rozprávam

0vecka

joleen to je blbost oplodnit sa da vzdy .. este som nepoucul o antikoncepcnej metode ze chlap sa spravi 3 x denne ... tam bude iba nizsia pravdepodobnost ale nepodarilo sa mi zistit o kolko.. pretoze sa uz krotit na raz denne je dost problem..