Ako uspesne otehotniet

simonska

strašne predražené? akú sumu tým myslíš? ja tiež kupujem femibion za 12euro a myslím, že je to veľmi dobrá cena oproti tým niektorým nehorázne predraženým. Tiež som nebola ochotná vycapiť za jedno balenie pomaly 25euro a ešte keby nemali účinok, to by som si hneď hlávku búchať mohla. Už si si nejaké kúpila, či nie?

petraska97022

lepsie zlozenie akoze od coho? tie vitaminy co beriem ja ma stoja necelych 12 eur a ja som s nimi spokojna. Pretoze myslim, ze hlavne vdaka nim sa nam podarilo otehotniet. A ked si vezmem, ze ako som sa bala, ze budem stale unavena alebo co, tak vobec nie som. Som plna energie, cize myslim, ze aj na toto to vplyva.

snezienka2

kolko tie vitaminy stoja? pozerala som sa uz po nejakych ale zdali sa mi, ale ze strasne predrazene, tak som si nakoniec ziadne nekupila.. Ktore su take fajn, ze maju aj ucinok ale nestoja majland?

simonska

su velmi dolezite pre vyvin dietata. Najma pre jeho hlavicku, mozog:) pomahaju tieto vitaminy vlastne stravne rast. To som si nemyslela ani ja pokial som to nevyskusala na vlastnej kozi.

citruska

ano dlhodobo, mozes ho brat aj pri snazilkovani aj pocas tehotenstva a este aj potom po cas kojenia :) aby dieta malo neustaly prisun tych vitaminov.

mmoonna

Je pravda, že čím viac sa na to zameriavaš, tým je to horšie. Aspoň v mojom prípade to bolo tak. Chceli sme s manželom bábätko a nejako sa nám nedarilo. Bola som z toho dosť nešťastná, až som si raz povedala, že už nnebudem nad tým tak premýšľať a skôr si budem užívať život a o mesiac som bola tehotná :)

petraska97022

v konecnom dosledku brat sa nemusi, beries ho len ak chces :) ale davkuje sa jedenkrat za den po jedle, no beries ho az kym sa Ti nepodari otehotniet a potom sa odporuca az do 12tt.