Ako uspesne otehotniet

gomanka

napísal si, že môže, ale nemusí, ja mám skúsenosť pri takýchto problémoch s Femibionom a podľa mňa toto je to, na čo by sa žena mala zamerať, aby dala tom u telu všetko čo treba, všetky vitamíny aby ich potom mohlo to telo odovzdať ďalej malému človiečikovi, ktorý bude v bruško rásť ;)

sofkasofka

veronika preto, lebo telo potrebuje mať v tele dostatok vitamínov, aby nejaké to množstvo vitamínov potom mohlo neskôr posunúť aj dieťatku, ktoré ich potrebuje od prvého dňa, čo sa začne usídľovať v brušku :)

Veronika879

Prečo by mali byť vitamíny také dôležité pri takomto probléme? Som si nemyslela, že tie môžu nejako ovplyvniť dokonca aj samotné otehotnenie, to je ozaj pravda?

Ako to je možné?

lilinida

..mne dlho nic nepomahalo, ale vdaka vitaminov sa mi moj problem podarilo vyriesit a pre mna je prave toto dolezite a klucove..

gomanka

najvhodnejšie je vyskúšať si na sebe, čo bude sedieť a vyhovovať, niekomu veru toto, čo mjanik písal nepomôže, mnohokrát stačí málo, dať telu čo potrebuje a ono to potom príde už samo to čo má, to čo chceme, čo čakáme :)

lilinida

..vobec nie je potrebne pri problemoch s otehotnenim dat sa na to, co mjanik pise. Moja skusenost je taka, ze je hlavne potrebne dat telu vsetko co potrebuje..

lilinida

..anickadusicka a valaja ano zienocky. Presne ako ste napisali, tak som to myslela. Podarilo sa nam mat na testiku dve ciarocky, co pre mna znamena splneny sen a konecne uz viem, kde som robila chybu a viem ake je dolezite pripravit svoje telo pre prichod dietatka.. :)

valaja

- neviem, či som ju správne pochopila alebo nie, ale mám pocit, že to myslela tak, že sa im podarilo čakať bábätko, aspoň teda mne to tak prišlo, keď som si to prečítala čo písala :) -