Ako uspesne otehotniet

anickadusicka

ako to myslíš, že si aj uvidela? Vitamíny dokážu prospieť telu v tomto smere veľmi. Najmä keď sa má telo pripraviť na príchod nového života :) Aby mal všetko potrebné, keď začne rásť.

lilinida

..julka osobne si neviem predstavit akoby to mohlo pomoct. Tiez to mam za sebou. Tiez som si presla premyslanim vacsinou v posteli vecer o tom, kde asi robim chybu. Kde je problem, ked to nejde. Esteze som dostala tip na Femibion a vtedy som si povedala, ze vec vyskusam a uvidim. Veru som aj uvidela..

Darinik

lebo až vtedy začneme badať, že niekde je nejaký problém, ktorý je potrebné riešiť, tiež nám to trvalo, tiež mi je ľúto, že som to neriešila skôr, ale poučila som sa v tomto smere a myslím, že to je podstatné ;)

valaja

- mirabelll v tomto máš asi pravdu, len nerozumiem prečo dlho sme o takýchto veciach nevedeli, prečo sa o ne začneme zaujímať a ich riešiť až keď príde na to, že sa nám nedarí zostať tehu? -

Julka266

Mjanik mas na sebe tuto metodu pri takomto probleme vobec vyskusanu? Akoby akoze mohla pomoct? To by ma celkom zaujimalo pretoze som sa s tym pri tomto probleme nestretla doposial. Mne pomohli vitaminy vyriesit tento problem, najskor som to riesila s gyn a potom vitaminmi :)

lilinida

..bubli snad to bude ok. Tiez som mala podobne problemy, ale zacala som jest zdravsie a nasadila som si vitaminy, ktore mi moja gyn povedala, ze by som mala uzivat a postastilo sa nam. Skrz to, ze uz nie sme dvaja, ale traja sme sa rozhodli, ze sa prestahujeme do hlavneho mesta. Dufam, ze nam to prospeje. Malu kojim, takze vitaminy uzivam stale a budem az kym neprestanem kojit.. :)

Bubliii

Baby, ja som dneska prišla od lekára s diagnózou slabé kosti. A to mám 26 rokov. Dala ma vyšetriť preto, lebo som jej spomínala, že tiež chcem do pár rokov otehotnieť a vravela, že toto je hodne dôležité, lebo dieťa vyťahuje z kostí živiny, ak ich nemá dosť z matkinej stravy.. takže ja byť vami, nepodceňujem to, lebo ono to nebolí a aj ja som si myslela, že jem zdravo a pestro a zrazu bum. Hustota kostí sa dá zmerať aj v tých centrách zdravia, čo sú skoro v každom meste. A keby neboli dobré výsledky, dá sa to ešte úpravou stravy dohnať.. a potom už budete fit na otehotnenie :)

mirabelll

myslím, že každá žena si musí vyskúšať v akej podobe jej vitamíny sedia, niekomu je lepšie, keď ich užíva ako doplnok, v tabletkách, niekomu zase keď v strave, toto je dosť individuálne, ale jedna vec je istá, pre správny rast a vývoj dieťatka sú veľmi dôležité.

valaja

- modracik nerozumiem celkom, čo chceš povedať tým, čo si písala, kamošky brali tie vitamíny z lekárne a tak? či zle tomu rozumiem? anička je mi jasné, že keď sa nedarí, že človek je ochotný vyskúšať pomaly všetko, ako vnímaš toto tvoje rozhodnutie? myslíš, že to bola správna voľba? -