Ako uspesne otehotniet

matriska

Ako dlho dievcata ste uzivali vitaminy, ked ste sa potom dozvedeli, ze ste tehotne?
Ze cakate dietatko?
Myslite, ze je to u kazdej zeny ine?

jamicka

Spilba zdravím ťa, áno gomanka ti to hádam dostatočne vysvetlila.

Pred otehotnením sa užíva jednotka, tam je potom medzi nimi trošku rozdiel v zložení, pretože to dieťatko potom od toho 13teho týždňa potrebuje už iný pomer vitamínov ako v prvých týždňoch.

gomanka

spilba jednotka sa užíva keď sa o dieťa snažíš a keď zistíš, že si tehotná a dvojka od 13.týždňa tehotenstva, v tom je rozdiel, ale samozrejme rozdiel je aj v zložení ako takom ;)

spilba

Jamicka pozerala som doplnok o ktorom si písala.

Ale našla som dva ak som to správne pochopila, čo som našla. Ale nie som si vôbec istá, že aký je medzi nimi rozdiel.

jamicka

Treba v prvom rade zistiť si kde je problém.

Keď sa dlhšie nedarí, tak môže byť problém na viacerých miestach ako som už písala. U nás bol problém s tým, že som nemala dostatok vitamínov v tele. Začala som užívať Femibion a za pár mesiacov mi začal meškať menzes a len tak som si urobila test, lebo mi to nešlo do hlavy a bol pozitívny. Niekedy riešenie ani nemusí byť komplikované, len si treba uvedomiť akú silu môžu mať takéto vitamíny na tehu :)

BlueAndPink

Podla mňa všelijaké rady cez internet to je zabíjanie času. Tým som si prešla a stratila som tri roky zbytočne. Kto chce dieta a to čo najskôr tak moja rada je Luba Albertová psychologička a liečitelka v jednej osobe. Úspech sa dostavil a viem že nie som v tomto smere jediná ktorej pomohla. Ak máte za sebou neúspešné umelé oplodnenie rozhodne ju navštívte. Nevzdávajte sa. Dieťa je najkrajší dar aký vám život dá.

Veronika879

Dobré báby, tak si dám od vás poradiť.
Začnem užívať vitamíny, len by som potrebovala ešte keby ste mi pomohli vybrať aké mám brať, keďže absolútne neviem, že aké množstvo je pre moje telo potrebné :)

jamicka

Tak nie je to, že neskoro. Radšej neskôr ako nikdy.

Tak by ti moja mamina povedala. Ale radšej čím skôr tým lepšie pre to dieťatko a taktiež aj pre teba, lebo budeš vedieť, že dostalo všetky vitamíny čo potrebovalo vtedy kedy malo. Načas.

Veronika879

Čiže to mám brať tak, že je to potom už v podstate akoby neskoro?
Alebo ako mám tomu celému rozumieť?

jamicka

Tých dôvodov môže byť ozaj veľa.

Od zdravotných dôvodov, závažnejších, cez nedostatok vitamínov, až po psychiku, lebo niekedy aj tá vie zohrať veľkú rolu. Ale niekedy to nejde aj keď si pozitívne naladená a snažíš sa na to nemyslieť.