Aky matrac kupit?

Príspevok v téme: Aky matrac kupit?
Sario

Dobry den.
Chcel by som kupit poriadny matrac lebo mam od mala stale taky isty a stary a a nespavam roky dobre uz .... na nete je tolko roznych matracov -sendvicove , taskove , pruzinove atd ... meriam 188cm a mam 100kg a pozeral som po sendvicovych a penove ale pruzinove vobec nechcem . Tiez neviem tvrdost , rad spavam na boku a chcem kupit matrac 200x140 ak by ste nieco vedeli a dost rozmyslam aj nad ortopedickym .
Matrac by som chcel kupit z rajmatracov, maju tam dost velky vyber ... ak mozem poprosit o rady , dakujem

Lajtos

nika82..kolko budete zan platit?..my sme boli u nich v predajni a tam nam podla nasich poziadaviek vybrali dva matrace..jeden stal 600€ a druhy vyse 800€..no nech sa nehnevaju, to je velmi vela za matrac..tak sme hladali dalej a nasli sme lacnejsiu variantu do segumu..u nich sme si zobrali dobre matrace, skoro s podobnym zlozenim a platili sme za ne 400€..

niina

Lorry22..To my uz v jednom obchode povedali, my mame lamelove rosty a na tie vraveli, ze by bol prave penovy najlepsi..no v druhej zase ma prehovarali aj na tastickove...clovek uz nevie pre ktory sa rozhodnut ked kazdy predajca hovori nieco ine:-/..vy mate ake?
Nika82..Vegas som veru pozerala aj sme boli v predajni ale tam nam vypocitala sumu za matrac tak vysoku, ze to som hned povedala, ze tolko nedam:-/..

Deane

Tento internetový obchod sídli v Skalici, majú tam vzorky, ochotne predvedú, môžeš si opakovane vyskúšať. Chalan bol veľmi ochotný.

www.zdravotne-matrace.sk

anonym01

Či môžem odporučiť tak ja som spokojná s matracom z e-shopu i-matrace.sk. Môžete tam nechať kontakt, oni ti zavolajú a ochotne poradia s výberom.
Ja z tama mám sendvičovy matrac Aura. Mám ju asi 3 mesiace a som s ňou naozaj veľmi spokojná. :-)

lorry22

@niina tak latexové patria medzi tie najdrahšie pomaly. Takže pokiaľ chceš nižšiu cenu, radšej by som sa pozrela po nejakých pružinových. Aký máš rošt na posteliach? Aj od toho závisí, aký druh matracu sa ti tam hodí. To neviem, či si vedela. Ale je to dosť dôležité!

niina

Hola..Momentalne riesim tento isty problem..Neviem, pre aky matrac sa rozhodnut..Chcela by som nieco kvalitnejsie ale zase nie som ochotna platit az 600€ co mi v niektorych predajniach ponukali..To mi pride neskutocne vela:-/..Mam rada taku strednu tvrdost..No mohli by ste poradit, ci je lepsi latexovi alebo s pamatovou penou..Je ich tak vela, ze uz som normalne dopletena...Na akych spavate vy?

alenka_radska

Dakujem za tipy,lepsie by bolo teda kupit matrac oddelene? Asi to aj tak urobime veru, najradsej by som nejaky kvalitny mala :) ked uz je to investicia

Marosko-n

Najzdravší je slamenný matrac ale treba ho každý rok meniť, slamu v ňom, ale má blahodárne účinky a ruší zlé energie.

lianka22

My sme kupovali takýto typ a je uplne úžasny, tie masážne časti aj cítiš a je to velmi príjemné :) a čo je fajn, že je zdravotnícky, nie obyč. sconto. sk/produkty/matrac-oktava.html