Aky matrac kupit?

Príspevok v téme: Aky matrac kupit?
Sario

Dobry den.
Chcel by som kupit poriadny matrac lebo mam od mala stale taky isty a stary a a nespavam roky dobre uz .... na nete je tolko roznych matracov -sendvicove , taskove , pruzinove atd ... meriam 188cm a mam 100kg a pozeral som po sendvicovych a penove ale pruzinove vobec nechcem . Tiez neviem tvrdost , rad spavam na boku a chcem kupit matrac 200x140 ak by ste nieco vedeli a dost rozmyslam aj nad ortopedickym .
Matrac by som chcel kupit z rajmatracov, maju tam dost velky vyber ... ak mozem poprosit o rady , dakujem

zimba

@miulincha - Áno od nich, dobre si si prečítala;-) Viem, že aj iní ľudia písali z kade majú matrace. No my sme kupovali od slovenského výrobcu takže od tých, ktorých si napísala;-):-)

miulincha

-zimba ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď...vy máte od segumu, dobre som si prečítala, že?..lebo sú tu aj iné značky a firmy vypísané, tak neviem, či som dobre trafila..skúsim im napísať, všimla som si, že na stránke majú online chat..vďaka ešte raz..

zimba

@niina - Je pravda, že ich majú viacej. Mohlo ma hneď napadnúť, že budeš chcieť vedieť presný typ matraca. Máme tento: VIVA ERGO MEMORY. On keď sme ho kupovali bol aj v akcií. Aj som ti spravila obrázok z ich stránky, aby si si ho vedela aj podľa toho nájsť :-)
@miulincha - Tí, od ktorých máme my matrace robia aj atypické. Skús sa u nich kontaktovať, koľko by ťa taký vyšiel.

miulincha

Poraďte kde mi vyrobia atypický matrac s rozmermi 220x200 a na výšku by som potrebovala aby mal 23cm. Na ktorú firmu sa obrátiť? A koľko cca stoja takéto matrace?

niina

Zimba.. Z memory peny mate ktory presne?..lebo tam ich bolo viacej z tej pamatovej peny a rada by som vedela aj nazov..a kolko vas vyssiel?..mozes mi aj cenu prosim napisat?..
Lorry22.. Dakujem, idem kuknut aj presne zlozenie..som zvedava kolko tam je tych tasticiek a z coho ostatneho sa sklada matrac..mozes mi aj ty cenu napisat, prosim?

lorry22

@niina áno je to tej značky, to máš pravdu. A presne máme tento: KOMFORT PUNKTOFLEX - keď si dáš do googlu tak ti ho vyhodí a môžeš si presné zloženie prečítať, prepisovať sa mi to nechce.

zimba

@niina - My máme matrace tej značky a sú top. Nemôžem nič zlé napísať. Boli sme priamo v ich showroome vyskúšať rôzne druhy matracov a potom sme sa rozhodli pre jeden, ktorý bol pre nás najlepší. Bol ním matrac z memory peny:-)

niina

Lorry22..V albere?..to je potom tiez matrac znacky segum?..lebo tam sme boli pozriet a mali matrace tejto znacky vystavene..jeden sa nam tam aj pozdaval ale este dnes chceme ist do jednej predajne a potom uz konecne objedname..mozes mi napisat aj ktory presne mas?..ako typ matracu presny chcem vediet..vdaka

lorry22

@niina čo sa čuduješ, každý si chce presadiť to svoje. My máme taštičkový pružinový matrac a kupovali sme ho v Bratislave v Albere. Ja som ti hneď napísala, že by som ti poradila nejaký pružinový. A teraz tieto taštičkové sú dosť ospevované. Ešte stále ste nikde neboli pozrieť?

ja juraj

ja mam dormeo a nemozem povedat ani N)
mam ho 7 rokov a je uplne ok, nie je obojstranny, co je podla mna nezmysel, ale stale je dobry a nevylezany. 200x160 a 14 cm hruby)