Aky matrac kupit?

Príspevok v téme: Aky matrac kupit?
Sario

Dobry den.
Chcel by som kupit poriadny matrac lebo mam od mala stale taky isty a stary a a nespavam roky dobre uz .... na nete je tolko roznych matracov -sendvicove , taskove , pruzinove atd ... meriam 188cm a mam 100kg a pozeral som po sendvicovych a penove ale pruzinove vobec nechcem . Tiez neviem tvrdost , rad spavam na boku a chcem kupit matrac 200x140 ak by ste nieco vedeli a dost rozmyslam aj nad ortopedickym .
Matrac by som chcel kupit z rajmatracov, maju tam dost velky vyber ... ak mozem poprosit o rady , dakujem

zimba

@miulincha - no pekne, tak opakuješ po mne:-D:-D Ale nie..Som rada, že ste si vybrali ten, ktorý máme aj my. Ten vám bude vyhovovať;-):-)

miulincha

-zimba rozhodovali sme sa medzi tým, ktorý si tu aj ty spomínala, ten viva ergo memory a medzi evolution memory, ktorý bol o niečo drahší..no objednali sme ten, ktorý máš aj ty..napokon sme sa s drahým zhodli, že ten bol lepší a aj sa nám lepšie na ňom ležalo..takže už ten máme objednaný:-):-)

zimba

@miulincha - a medzi ktorými sa rozhodujete, ak smiem vedieť? Myslela si tento týždeň pred Vianocami, že chcete ešte stihnúť objednať?

miulincha

-zimba prepáč, že až teraz odpisujem..no tvoju odpoveď som si prečítala hneď a aj som im už písala a dokonca sme boli už aj v ich predajni pozerať matrace:-)..rozhodujeme sa ešte medzi dvomi a budúci týždeň chceme už objednať..

niina

Lorry22.. Viem, ze ceny maju na stranke napisane, no zaujimalo ma, za kolko ste ho kupili vy.. no vidim, ze asi nechces napisat, tak ta uz nebudem ani otravovat.. dakujem ti velmi pekne za ostatne rady, ktore si mi napisala..maj sa..

lorry22

@niina cenu si vieš pozrieť priamo na ich stránke, majú ich tam vypísané. Ceny sa pohybujú podľa veľkosti matracov a aj podľa toho, aký chceš mať poťah matracu a iné veci. My sme zaň zaplatili viacej, lebo sme chceli aj rozopinateľný poťah a pomaly najlepšie veci, čo mali v ponuke:-)
@hela hela asi nestratilo, len asi nikto nemá s nimi skúsenosti, iba ty čo si napísala. Priznám sa, že som ani nevedela, že aj nejaká taká značka matracov existuje:-O

hela hela

Niekde sa Vam tu stratil Sario.
My mame take senvidzove ozipsovane s akymsi kokosovym vlaknom.Su take polotvrde, ci polomakke?
Su perfektne a po 10 rokoch ako nove. Idem kuk, ci tam je este stitok s menom.

niina

Zimba.. V pohodicke, ved sa nic nestalo.. mna tiez niekedy nenapadnu uplne banalne veci.. idem ho pozriet, co vsetko obsahuje.. a kolko si zan zaplatila, ked bol v akcii?