Aky matrac kupit?

Príspevok v téme: Aky matrac kupit?
Sario

Dobry den.
Chcel by som kupit poriadny matrac lebo mam od mala stale taky isty a stary a a nespavam roky dobre uz .... na nete je tolko roznych matracov -sendvicove , taskove , pruzinove atd ... meriam 188cm a mam 100kg a pozeral som po sendvicovych a penove ale pruzinove vobec nechcem . Tiez neviem tvrdost , rad spavam na boku a chcem kupit matrac 200x140 ak by ste nieco vedeli a dost rozmyslam aj nad ortopedickym .
Matrac by som chcel kupit z rajmatracov, maju tam dost velky vyber ... ak mozem poprosit o rady , dakujem

Duchovicova

Mirinho, no napríklad mám odskúšaný a dlho používaný matrac od Segumu a dosť mi vyhovuje. A viem, že nebol ani taký drahý. No a aby som nezabudla, ešte tam je jedno veľké plus - že je to slovenský výrobca, takže som podporila slovenského výrobcu a nie nejakého zahraničného!

Duchovicova

Nechápem, prečo všetci propagujú len túto jednu značku matracov?? Za to, že ich reklamujú aj v telke?? Mnoho ľudí už zistilo, že tieto matrace nie sú až také dobré ako ich v skutočnosti každý ospevuje. Je mnoho o veľa lepších a kvalitnejších, ktoré nie sú tiež najlacnejšie ale sú jednoznačne lepšie!!

kotricka

@samianka v pohode, nemusis dakovat...a taky rozmer u nich tiez najdes...to mate ale riadne velku postel, hotove letisko:-D:-D..daj potom vediet, ci sa ti nejaky aj pozdava, ok?

samianka

Kotricka ďakujem ti veľmi pekne, že si mi odpísala. My potrebujeme dva matrace na manželskú posteľ v rozmere 200x220. Idem kuk ich stránku, vďaka ešte raz!

benquis

Fullhd tak 700€ za jeden matrac je už fakt dosť ale kúpiť si matrac iba z Ikei, fúúúha, tak to veru nie. to by som vstávala každé ráno dolámana. pred x rokmi som mala tiež len taký lacný matrac a bola to katastrofa. teraz keď sme naposledy kupovali som si dala poriadne záležať na tom, aby som si kúpila už kvalitu. mám zo segumu a vyššiel ma do 350€. taká prijateľná cena aspoň pre mňa. a je to riadny rozdiel, keď to teraz porovnám. aj s chrbticou mám menšie problémy ako kedysi.

timia

je jasne, ze za kvalitu si clovek musi priplatit. mne vobec nepride vela dat cca 300-400€ za matrac. je to taka normalna cena. ved matrac kupujes na x rokov a nie na jeden rok. tam si treba uz riadne premysliet aky si kupite a nie brat len najlacnejsi!

Fullhd

Tu v de je jedno nabytkarstvo a maju tam brutalne matrace.Neskutocne masivne,hrube.Ked som si nan lahol nechcelo sa mi odist no jeden stal 700 €.Ten bol najlacnejsi.Tak som si kupil z IKEI za 149 €.

Luciiina

My sme tak chceli so sestrou na porovnanie skúsiť dormeo, a nejaký lacnejší, s podobnými charakteristikami. porovnávali sme tu necenzurovane.sk vybrali sme drevočal. Po polroku môžem povedať, že sme spokojní, takmer rovnako ako s dormeom a o pár desiatok eur sme zan dali menej. Je taký stredne tvrdý, a aj poznať, že spolupracuje s telom a rozložením váhy, takže ak spíme na boku, nikdy nemáme bolesti zo zalomenia, alebo tak podobne. Takže môžem odporúčať :)