Aky matrac kupit?

Príspevok v téme: Aky matrac kupit?
Sario

Dobry den.
Chcel by som kupit poriadny matrac lebo mam od mala stale taky isty a stary a a nespavam roky dobre uz .... na nete je tolko roznych matracov -sendvicove , taskove , pruzinove atd ... meriam 188cm a mam 100kg a pozeral som po sendvicovych a penove ale pruzinove vobec nechcem . Tiez neviem tvrdost , rad spavam na boku a chcem kupit matrac 200x140 ak by ste nieco vedeli a dost rozmyslam aj nad ortopedickym .
Matrac by som chcel kupit z rajmatracov, maju tam dost velky vyber ... ak mozem poprosit o rady , dakujem

kotricka

@samianka vsimla som si, ze sa tu bavite o matracoch segum...my od nich mame dva roky matrace a uz vtedy sme si davali robit na zakazku matrac atypickeko rozmeru...na ich stranke, pod kazdym jednym matracom najdes aj ceny...pozri si tam..aj rozne velkosti tam maju nacenene...mozno tam najdes aj ten rozmer, ktory potrebujes..aky vlastne potrebujes?

samianka

Sandri114k a za to sa aj pripláca, keď chceš mať tak dlho záruku alebo to dávajú každému zákazníkovi? Takže vyrábajú aj atypické rozmery hej? Tam to funguje tiež tak, že cena + 20% z ceny sa rovná výsledná cena? No len my tiež také potrebujeme a už neviem kde zháňať. Všade mi prídu moc drahé :-/

sandri114k

Ahoj Samianka ;-):-) No u nich môžeš mať záruku až 10 rokov. A my sme si museli atyp objednať, keďže máme dlhšiu a aj väčšiu posteľ ako sú štandartne veľkosti. Prečo sa pýtaš?

samianka

Sandri114k ahoj, môžeš mi prosím ťa napísať, koľko majú záruku na matrace, keď si písala, že ju majú dlhšiu? A máte atypický rozmer matracov alebo klasiku?

susana33

violoncistka, prepac, vobec som si to nevsimla:-/ no ten zakladny potah veru nie je odopinatelny. iba tie lepsie sa daju odopinat, no tie su uz za priplatok ako sme tu uz rozoberali. presne, aj ja som mala taky isty nazor a preto sme si priplatili za taky lepsi.

violoncistka

"susana33" - si sa trochu sekla pri osloveni:-D:-D..no mne to nevadilo, chcela som ta na to len upozornit, aby si si dala na to vacsi pozor:-):-)..a ten prvotny-zakladny potah nie je odopinatelny?..ten sa dole z matraca neda dat?..lebo chcem odopinatelny, ved predsa aspon raz do roka ho treba oprat a vyvetrat vonku...uz je asi aj rozhodnute:-D

susana33

susana, je v tom taky rozdiel, ze tento je snimatelny praci potah, takze sa pomocou zipsu da dat dole a je zo zmesi viskozi a bavlny. je vhodny pre ludi citlivych na synteticke materialy a to my sme teda velmi citlivy a preto sme si tento aj zvolili. toto ma segum velmi dobre, ze si vies vybrat aky potah je pre teba najlepsi a oni ti ho proste v takom vyrobia. je to vyhoda velmi dobra.

matus10

volam sa Matus hladal som matrace na nete a nasiel som stranku matracshop.sk objednal som ich a prisli mi super matrace kvlaitne Slovenske za rozumnu cenu mozem odporucit kazdemu s pozdravom pekny den

matus10

zdravim vas ja som kupil matrace od matracshop.sk a podla mna su super to co stranka slubovala a aj po telefonickom dohovore platilo matrace su top