Vzťahy a dnešná doba

Príspevok v téme: Vzťahy a dnešná doba
Zina75

Pekný deň želám. Potrebujem vedieť Vaše názory na vzťahy v dnešnej dobe. Som mladá 27 ročná žena a slobodná. Už 2 roky som nezadaná. Pred tým som mala trojročný vzťah, ktorý som ukončila, lebo ex-partner nechcel svadbu a deti. Najprv som neriešila, že som sama a vyhovovalo mi to. No neskôr by som už aj pristala na vážny vzťah. Ale tam nastal problém. Keď som sa začala stretávať s mužmi tak väčšina z nich chcela len sex alebo kamarátstvo s výhodami. Ja som to odmietala, no neskôr by som už aj na to pristala. Ale tam bol znova problém. Najprv z ich strany bola aktivita a neskôr už nie. Neskôr sa zadarilo a našla som si kamaráta, ale po pár týždňoch povedal že už nechce sex. Dosť ma to prekvapilo ale tak som súhlasila. Teraz ked nad tým rozmýšľam tak neviem kde je chyba. Či v mužoch alebo v ženách alebo v tejto dobe. Raz by som chcela mať normálnu rodinu. Bez toho že by sme sa rozvádzali alebo že by som bola slobodná mamička. Ale asi sa to v dnešnej dobe nenosí. Neviem. Poraďte mi alebo napíšte svoj názor. Ďakujem.

netitulovany

liberta25, ja tu koncim. samozrejme, ze Delete reagoval na teba. ja som sa ospravedlnil, ze som to napisal do nicku omylom, neviem to zmenit. kebyze si zaregistrovana, tak by ti tuto ujmu nikto nesposobil. tak pardon este raz.

posledne vyjadrenie odo mna - povysujes sa a ani gramatiku neovladas. obor je bytost mimoriadnej velkosti. ak si vystudovana, co neustale davas najavo, tak si sa s tym slovom stretla niekolkokrat. mozno len nemas svoj den, ale urazanie nie je prejav inteligencie. daj sa dokopy a pis len vtedy, ked nebudes mat potrebu sirit nenavist. prosim ta o to.

liberta25

Delete, prepac, zaplietla sa tu ina Liberta zas, takze ak reagujes na mna.
Delete, ja vysoku skolu, ktora nie je studovana len na ucel titulu, beriem ako zdroj vela a novych informacii. dokonca ako transformaciu ludi. su obory, ktore jednoducho su tazke a musis sa zatat a studovat, prejavis svoju volu, cielavedomost, zaroven spoznas novych ludi. takisto tam zacina ista konkurenciaschopnost, toto ludia bez VS a ukoncenia nikdy nezaziju. je to potrebne a ma to zmysel.

pre libertu

Nevazis si vsetkych ludi rovnako, nevazis si ani vsetkych vysokoskolakov rovnako, vazis si len samu seba. Smutne.

liberta25

to je tak inteligentne, vziat si moj nick liberta25. nic ubohojsie som necakala. musis byt na seba hrdy. aj na vysku aj na svoje posobenie v zivote.

Delete 2

liberta25 - keď ti napíšem, že som doučoval či vyučoval ľudí, ktorí čerstvo získali titul čo mi nato napíšeš?

Život nie je o nejakých písmenkách, nie je dôležité či sa človek za niečím bezhlavo ženie...

Veľmi sa ma dotklo, že posudzuješ ľudské bytosti podľa toho či majú tých pár písmen pred menom. Nikdy nevieš prečo si daná bytosť neurobila vysokú školu. Čo ak bol ten dotyčný z materiálne slabšej rodiny, čo ak by mu tá škola nič nedala, čo ak sa stalo niečo prečo ju nechcel či nemohol ten dotyčný dokončiť?

Ako VŠ odhalí kto aký je a aké má vedomosti či inteligenciu? Ako to určí či je niekto lepší človek?
Ak si toto naozaj myslíš tak je mi ťa ľúto.

liberta25

normalne sa vyjadrujem slusne, ale niekomu ani kamenom do tvare nepomoze... som schopny dostudovat vs, lenze som mal odvahu odist, ked to nemalo zmysel. par mesiacov hore-dole, mam pravo sa vyjadrovat o skole, lebo som zazil jej fungovanie.

btw "ak sa raz nejaky vystudovany VS vyjadri, ze mu to bolo nanic, tak potom nad tym porozmyslam." tak uz si? clanok som ti poslal.

liberta25

zas? inak aj ucitel aj lekar musia mat dost narocnu vysku. jasne, ze lekarska je takmer najtazsia, ale pedagokiku som nikde nezamietla. nevyskakuj, laskavo, do mna, pre svoje vlastne neuspechy. ja som napisala realitu ludi, ktori su schopni VS aj dostudovat. ty k nim nepatris, tak mlc o VS.

netitulovany

liberta25, moja dusa je praveze vyslobodena a nasla stastie. k comu su tieto utoky... vyjadril som svoj nazor, lebo si myslim, ze netreba skatulkovat, ze vs vzdelany potrebuje vs vzdelaneho, lebo sa to prosto neda zrovnavat, ked je niekto lekar a niekto ucitel napriklad. museli si prejst kazdy niecim inym na skolach. kebyze citas s porozumenim a neslo by ti len o to, ze si zaryto stojis za tym, ze vs vzdelani ludia su lepsi nez ti vs nevzdelani, tak by si si precitala, ze som bol z tych, ktorym skusky isli, ale nebol som naplneny. Acko v indexe a ziaden zmysel. nestudoval som ani jedno zo spominanych a podobnych, no uz len tvoje oznacenie za "trapne" o tebe vypoveda vela. ak teba skola bavila, myslis si, ze stala za to, a tak dalej, tak ti gratulujem, ze ti to vyslo. kebyze je takych ludi viacej, co tam nie su len preto, lebo musia, lebo inak sa neuplatnia, lebo im rodicia kazu, a podobne.