Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

marioneta

/svetellepo/ neviem, osobne takymto veciam moc neverim zeby to bolo porovnatelne s bielenim u zubara, predsa len je to ine, ked biely priamo stomatolog :) pri takychto ako popisujes je ten vysledok dost neisty

svetellepo

Bielenie zubov - hespac.com je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

zaskia

to su, rozne formy su, ale teda ako som to tu uz raz pisala, tak nechcela by som uz take nieco skusat a cakat v zazrak ktory proste nepride a len to stoji peniaze a na zuboch ziadne vysledky :/

lexxa

Patrici keď vidím, že dnes sú už aj nejaké perá na bielenie a neviem čo tak ozaj až miestami nechápem. A pritom zuby máme len jedny, tak by sme mali dávať pozor čo budeme používať.

patrici77

matka tak bielenie len tak nejake by som si nedavala, ale teda uz aj niektori zubari odporucaju bielenie aj doma, ale to nie hocijake, to je dobielovanie take po ambulantnom aspon, co ja viem.
Nieco len tak v drogerii alebo tak to by som si teda nekupila :D

Domka24

Jaroslavica záleží kam ideš...na aké bielenie lebo teda čo bielenie to úplne iné ceny...muža musíš na hotové to je fakt...lebo to ani na preventívku nepôjde keby nemusel...aspoň u nás je tak...termín mu musím ja zakaždým vybavovať...:D

jaroslavica

kolko vas take bielenie vobec cenovo vychadzalo? uz som rozmyslala, ze by som objednala rovno seba a aj manzela, lebo ozaj ten sa sam k takymto veciam nema a to by som sa nacakala, keby sam urobil nejaky krok vustrety svojmu zdraviu a zubom duplom :D

7klaudiinka7

Martinka hlavné je dať si poradiť, lebo môj svokor je taký, že on má vo všetkom pravdu a všetko musí byť podľa neho, aj keď to nie je zakaždým pravdou.