Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

Romanka25

patrici to dozaista, ja keď som prvýkrát bola na bielení, tak som nejakú tú predstavu nemala o tom, že teda môžem mať problém so zafarebním kvôli káve, kvôli červenému vínu, ale potom som videla, že čím viacej kávy som pila, ale aj niektoré čaje na to mali vplyv tak proste tá farba zubov sa menila. Preto som to obmedzila.

patrici77

no ono by to hlavne zrejme bolo aj take velke bielenie nezdrave pre tie zuby, ale teda myslim, ze z velkej miery my vieme to zafarbenie ovplyvnit aj tym co jeme, co pijeme ;)

sibierina

TESLAAIR-AP1207 tak ono sa zazraky robit nedaju na pockanie si myslim, ale dozaista je vidiet lepsie ten rozdiel pri bieleni u zubara akoby si skusal bieliace pasty doma, to viem proste na sebe ako to bolo :)

TESLAAIR-AP1207

bol som raz vyskúšať a už by som do toho nešiel, očakávaš že to bude o 10 stupňov ale v reále iba o 1, ak pôjdeš hlbšie zničíš si povrchové vrstvy, ak máš všetky zuby a v poriadku, treba byť spokojný-á

sibierina

hajma to ja k mojej, ked sa objednavam, tak to mam frisko, nemusim na termin cakat nejako ze tyzden alebo tak, ale par dni a proste idem, ked mam nejaky problem alebo bolesti alebo cosi :) ze ma nenecha cakat doma s bolestami :)

9hajma0

ale ved je to lepsie, ked cela rodina k jednemu, predsa len to mozes aj rad radom objednat na preventivky a hned aj po sebe a vybavco :)

7klaudiinka7

Hajma a teda mi povedz, že kto má čas na čakanie? To je proste na nič, najmä ale my keď sme vyberali, tak som pozerala doktorov tak aby sme celá rodina mohli chodiť k jednému.

9hajma0

jabba toto som pocuvala aj ja, preto som sukromnych pozerala a aj som dala sancu jednemu statnemu ale povedal mi tiez, ze maju toho vela a neobjednavaju, takze do poradia ludia chodia, ze len na preventivne prehliadky sa da objednat a to je tak na mesiac, dva dopredu, ze neda sa to, ze chces prist za dva dni alebo tak, cize som si to hned premyslela :D

matka010

k štátnym to áno, to akože bez debaty, že je to zásadný problém, preto skôr treba sa pozrieť po súkromným ambulanciách a teda z mojej skúsenosti ti môžem povedať, že tam aj lepšiu starostlivosť dostaneš.

jabba

Julka to dá sa tam ísť na bielenie aj keď chodím k zubárovi inde? Aj keď je fakt, že aj toho by som rada zmenila, ale neviem poslendú dobu počúvam o tom aj od kamošiek, že je proste problém zohnať zubára. Do tejto ambulancie berú aj nových pacientov?