Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

veronika89_8

Julka tiez som rovnakeho nazoru, najma som taka pokojnejsia, ked idem niekam kde viem, ze sa mozem spolahnut, ze mi ozaj pomozu, ze maju snahu :)

zaskia

patrici aky oddych pauzu by si si od toho chcela davat? ved to absolvujes raz za rok, aspon tak sa odporuca, cize to je podla mna dobry cas, ze nie je to na nejako, ze casto, takze na zdravie zubov to nema nejaky negativny vplyv :)

diia

sokollka pre mna su zuby taky prvy kontakt s clovekom, ze zakazdym mi hned oci padnu, kto ma ake zuby, aku maju farbu, tvar, ci sa usmieva alebo hanbi za ne, takze podla mna ked chces mat krajsiu farbu tak ani len nevahaj a chod do bielenia, ale nie je bielenie ako bielenie!

evicita

sokollka to ani ja nie...proste ked sa clovek rad smeje a ukazuje zuby, tak ich chce mat pekne, to je viac ako jasne si myslim...mna to vlastne donutilo s tymto nieco robit...ze som sa chcela usmievat a chcela som aby mi ziarili...

Julka266

Myslim si rovnako ako ty, s tymto by som sa ale osobne nezverila do ruk niekomu inemu, akoze myslim niekomu, kto by nepoznal moje zuby, ku komu by som nemala nejaku tu doveru.

7klaudiinka7

Sokollka prečo by to malo byť niečo, čo človek ľutuje? Keď chceš mať biele zuby, alebo teda belšie ako máš teraz, tak je vhodné podľa mňa to riešiť práve u zubára.

Julka266

Sokollka je to tak nejako do hodinky, ale pred bielenim chodim na dentalnu hygienu. Vsetko mi to v Pearl Dental urobia, na jednom mieste, ze nemusim nikam inam chodit a o dva dni idem na samotne bielenie.

sokollka

koľko trvá také bielenie u zubára? ešte som na takom nebola a chcela by som vyskúšať či by mi to pomohlo, lebo teda nie som celkom stotožnená s tými mojimi zubami, respektíve s ich farbou, tak už pár mesiacov nad tým rozmýšľam, neľutujete, že ste niečo také absolvovali??

evicita

neiste je hlavne to, ze ci to nejako neposkodi zuby...sklovinu, toho by som sa ja bala...lebo to ak nejaku chemiu obsahuje a ked to clovek nepozna, nema pod kontrolou tak to je na nic...