Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

dia58dia

Ked sa to s bielenim neprehana a ked je to pod dohladom stomatologa, tak s tym nie je ziadny problem. Treba aby to mal odbornik pod kontrolou :)

sibierina

anicka aj nemale peniaze, ale ked si vezmes, ze aj pre tie zuby to nie je dobre, kedze kadeco tie bieliace pasty a neviem co obsahuju a teda stylom pokus omyl to nie je pri zuboch dobre, aby sme si viacej neuskodili jak pomohli, to sa treba mat na pozore

anicka89

emanulka to je fakt, že takéto pokusy stoja nemalé peniaze. A človek je z toho potom len nešťastný, že na čo sa to zase dal, to presne viem o čom píšeš.

emanulka

- Akože nejaké len také čoby som si objednala cez net alebo v obchode niekde kúpila? Tak akože pasty a také kadečo bieliace, to som poskúšala, ale to išli len peniaze do luftu, to som vôbec nič z toho nemala, žiadny úspech. Preto som sa aj odhodlala k tomu, že proste pôjdem normálne k odborníkovi. -

siminii

Olejina podľa mňa asi každý čosi také niekedy skúsil, osobne som mala obdobie, že som si aj pasty kadejaké drahé kupovala v nádeji s tým, že to proste pomôže, že za týždeň budem mať zúbky ako perličky, ale extra zázrak sa veru nekonal.

emanulka

- Jaroslavica garantujem ti, že keď budeš vidieť tú zmenu po bielení, keď teda by si šla na odborné bielenie normálne do ambulancie tak by si pristúpila k tomu, že by si si aj sama kadečo zakázala len nech tá farba zubov ti vydrží čo najdlhšie. Lebo to u mňa tak bolo takže ti to z prvej ruky hovorím. -

patrici77

jaroslavica keby to tak bolo tak myslim, ze by nebolo tolko ludi, co by na bielenie chodili pravidelne :) ale dnes je podla mna krasny biely usmev zaklad, je to taka prva vec co registrujes na inom cloveku

Julka266

Vobec z toho nemusis mat nejaku obavu, je to zbytocne, ale teda myslim, ze ked budes vidiet, ze mas belsie zuby, ze aj sa viacej skrz to usmievas a tak, tak ta to podnieti k tomu aby si si vlastne ten chrup taky udrzala co najdlhsie. Aspon u mna to proste je tak. Chodim na bielenie k mojej Banasovej a ako som pisala medzi dentalnou hygienou a bielenim si nechavam tak cca dva dni rozostup, to mi aj ona sama odporucila ;)