Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

neya

dia nevyberieme, to je fakt a musim ti dat za pravdu, ale kolko je aj takych, co maju krasne zuby, ze ozaj netreba vela starostlivosti, ale flakaju to uplne, to mne hlava neberie, to clovek co ma v pohode zuby si nevie predstavit ake problemy s tym mozu byt :/

dia58dia

Anicka no toto je neprijemne, ked sa to viacej tvori a tak, ale to z velkej miery ovplyvnuju aj geny, aj vlastne predispozicia, takze to si velakrat nevyberieme.

25karina25

Linduss ked asi je zbytocne plakat nad rozliatym mliekom, tak sa to hovori, nie? Tiez si tym momentalne prechadzam, chcem si dat zuby do poriadku a casom by som aj na bielenie isla, len teda v prvom rade chcem vediet, ze je vsetko okej.

linduss84

Lexxa nie je, otec si to zazil na vlastnej kozi. Ale tesim sa, ze aspon proste mal snahu so zubami nieco robit. Ze to nevzdal. Dnes uz pravidelne raz za rok aj dentalnu hygienu absolvuje, co kedysi ani pocut o takychto veciach.

lexxa

Zaskia preto by sme to nemali robiť, aj ja som si to dnes už dobre rozmyslela, lebo dať potom zuby dokopy to nie je najlacnejšia záležitosť a pri nich je lepšie tým problémom predchádzať.

anicka89

matka nechodím tak, nepotrebujem chodiť, ale sú ľudia, čo tak chodia, lebo každý máme iné zuby, niekomu keď má také akoby viacej pórovitý povrch zubov alebo akoby som to nazvala, tak sa viacej usádza napríklad aj kameň a takéto veci a to treba potom častejšie. Ale tak to už je na uvážení každého.

7klaudiinka7

Matriska keby to tak islo rychlo, ze jedna navsteva a vsetko na poriadku, len hold, to nejde. Musime proste chodit pravidelne aby to bolo dobre.

zaskia

matriska to je najhorsie, ked to zanedbavame my samy, ze proste ked vieme, ze kasleme na to, ze nechodime pravidelne a potom sa to aj odzrkadli :/

matriska

SIBIERINA

Keby sa dali bola by to parada. Najma ked sa nieco roky zanedbava tak sa neda ocakavat, ze zachvilku to bude vsetko v najlepsom poriadku. Nefunguje to len tak. Ja tiez posledne tri roky som bola na bieleni aj na dentalnej, dovtedy som to flakala a teda musim byt trpezliva aby sa to dalo dokopy.